Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2018-08-28, 5:12 pm

Obrazek

Po niezwykle emocjonującym meczu ze Śląskiem Wrocław nadchodzi czas na 7. kolejkę Ekstraklasy. W sobotę 1 września o godz. 15:30 gramy na wyjeździe z Arką Gdynia.

Obrazek

Jak widać z tabeli Ekstraklasy już po 6. ligowych kolejkach wykrystalizował się podział na dwie "ósemki", a że Arka Gdynia ma nad nami tylko 2 pkt. przewagi sobotni mecz urasta do rangi spotkania za przysłowiowe 6. pkt. Oprócz spotkania w Gdyni bardzo ważne dla układu tabeli będą dla nas mecze w Krakowie, Zabrzu, Legnicy, Wrocławiu i Płocku.

Obrazek

Z uwagi na przerwę dla Reprezentacji Polski następne mecze odbędą się dopiero w połowie września, a jednym ze spotkań 8. kolejki Ekstraklasy będzie mecz z odwiecznym rywalem Zagłębia Sosnowiec - Górnikiem Zabrze!

Obrazek

Rozpoczęły się zapisy na wyjazdowy mecz z Arką w Gdyni. Trwają one do czwartku 30 sierpnia, do zamknięcia Sklepu Kibica w Sosnowcu.

Obrazek

Zapisywać się można:
- we wspomnianym Sklepie w Sosnowcu,
- u przedstawicieli miast i dzielnic.

Koszt wyjazdu to 100 zł plus cena biletu na mecz. Wyjazd będzie autokarowy plus potencjalne auta (w przypadku wykorzystania miejsc w autokarach). Po meczu w Gdyni planowane są odwiedziny u naszych Przyjaciół z Elbląga, gdzie Olimpia zagra z GKS Bełchatów.

Zbiórka na wyjazd zaplanowana jest na godzinę 6:00 przy hali DorJan w Sosnowcu-Zagórzu.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-08-28, 6:57 pm

No cóż napiszę kilka zdań choć niechętnie - widziałem mecz Arki Gdynia w Płocku
skuteczność tej drużyny zrobiła na mnie wrażenie - te krzyki jedziemy po 3 pkt
wg. mnie są bezpodstawne - dla Zagłębia mecz z Arką to będzie trudne spotkanie
przez moment nie myślę aby prognozować wynik meczu - sprawa wyniku jest
otwarta - stawiam sobie pytanie Czy stać Zagłębie na zagranie meczu tj. 90 min.
tak jak grali drugą połowę ze Śląskiem ? mam na myśli przede wszystkim
zaangażowanie i skuteczność - jeśli tak to można myśleć o skromnej zdobyczy
punktowej. I niech tak zostanie skromna zdobycz.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-08-28, 7:07 pm

Tutaj się nie zgodzę z przedmówcą bo taka Miedź jedzie sobie do wicemistrza i wygrywa, czas zdobyć pierwsze punkty na wyjeździe i będzie to w gdynji.Czy przyśpiewka z finału PP zawita na ten mecz? Alka to jedyna drużyna bez stadionu i autokaru :niezle:
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bolo73 2018-08-28, 7:26 pm

xenon napisał(a):Tutaj się nie zgodzę z przedmówcą bo taka Miedź jedzie sobie do wicemistrza i wygrywa, czas zdobyć pierwsze punkty na wyjeździe i będzie to w gdynji.Czy przyśpiewka z finału PP zawita na ten mecz? Alka to jedyna drużyna bez stadionu i autokaru :niezle:


Porównywać nasz potencjał i sposób gry do tego Miedziowego jest raczej nie na miejscu bo Miedziowi bili nas pod tym względem w ostatnim 1 ligowym sezonie a obecnie ta różnica jest jeszcze większa. Spójrzmy chociażby na ich ostatnie dwa transfery kogo ściągnęli https://www.transfermarkt.pl/miedz-legn ... erein/8936 szczególnie Hiszpanie robią różnicę i można postawić pytanie jakim sposobem taki klub jak Miedź potrafiła ściągnąć takich zawodników? Bramkarz też widać niczego sobie - pogrywał w konkretnych klubach. Co do meczu z Arką to wierzę w naszą szczęśliwą gwiazdę czyli ich obecnego trenera Smółkę, który trenował poprzednio Stal Mielec, która to Stal była dla nas wygodnym przeciwnikiem. Oby osoba trenera spowodowała, że i Arka będzie dla nas klubem na którym zrobimy przynajmniej 4 punkty.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2018-08-29, 6:10 am

Bo nie mają pewnego pana na s, który coś mi się wydaje, że zarabia na tych szemranych transferach.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez krysteksc 2018-08-29, 10:25 am

Panowie powiedzmy sobie jasno, jeśli zagramy tak jak w 2 połowie z slaskiem to naprawdę 3 punkty powinny wrócić do Sosnowca, ale do tego oprócz agresji odwagi i tego polotu jaki był w ostatnim meczu potrzeba nam więcej koncentracji podpowiedzi i asekuracji w obronie, i to nie przez 45 minut ale przez cały mecz a wtedy wypunktujemy arkę.
Nie wiem co im Dudek w przerwie powiedział, ale jeśli ma to odnosić taki skutek to niech tak będzie przed każdym meczem, z tym że dobijajmy przeciwnika a kiedy będzie już pozamiatane wtedy się cofajmy bo gdybyśmy nie odpuścili w 80 minucie i nie chcieli tego bronić mogłoby się skończyć inaczej.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Piotrek34 2018-08-29, 1:32 pm

robercik napisał(a):Bo nie mają pewnego pana na s, który coś mi się wydaje, że zarabia na tych szemranych transferach.


Nie pisałem tego wcześniej bo nie chciałem siać plotek. Ale to co napisałeś może polegać na prawdzie. Nie chce nikogo oskarżać, ale taką wersję słyszałem od osoby będącej blisko klubu.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2018-08-29, 6:15 pm

Może trzeba dobrze zadać pytania prezydentowi w trybie informacji publicznej i poznamy jak to jest z miejskimi środkami, czy aby pan s nie miał tu więcej do ugrania niż dobro Klubu.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pete_zs 2018-08-30, 9:04 am

Kol. Piotrek34 i robercik, jak uważacie, że Stanek się nakradł przy transferach, to zgłoście sprawę do Prokuratury pod nazwiskiem, albo zapytanie do Prezydenta Miasta w trybie informacji publicznej, a nie rozsiewacie anonimowo insynuacje na forum.
Już mnie to w..wia. że na tym forum, jest wieczne malkotenctwo. Nawet jak się pisze o Pawłowskim, to nie, że świetny transfer, tylko "na razie nie możemy go uznać za nieudany". Tylko brakuje, że w ostatnim meczu, to Sanogo niestety znów nie strzelił hat-tricka.
Brawo dla osób, które wskazują na pozytywy. Bo czemu Zagłębie ma nie zacząć grać jak w drugiej połowie ze Śląskiem ? Trenerze Dudek, więcej odwagi, nie że jak mamy dobry wynik, to od razu murujemy. Pośpieszyłeś się ze zmianą na obrońcę z Legią i to się zemściło, bo wszedł już przy 2:1. Ze Śląskiem meczu nie widziałem, ale postronni wskazywali, że po 3:2 Zagłębie cofnęło się na 30 metr, niech ktoś napisze kto był, czy Zagłębie od 80 się cofnęło, czy też to tylko feralna ręka Jędrycha. Końcowo, trener miesza dużo składem, ale należy mu się zaufanie, bo nieraz te zmiany wypalają i nikt nie gra za zasługi, tylko jest tak dobry jak jego ostatni mecz.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez krysteksc 2018-08-30, 9:34 am

Niestety do tej 80 próbowali wbić tą 4 bramkę, Pawłowski był bardzo blisko, i niestety końcówka się wyrównała , ale fakt gdyby nie ta ręka która to już w tym sezonie, ale Zagłębie z 2 połowy spokojnie się utrzyma nawet nie w ostatniej kolejce, tylko czy stać nas ciągle na taką grę przez 90 a nie 45 minut przekonamy się już w sobotę.
krysteksc
 
Posty: 364
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Piotrek34 2018-08-30, 11:30 am

pete_zs napisał(a):Kol. Piotrek34 i robercik, jak uważacie, że Stanek się nakradł przy transferach, to zgłoście sprawę do Prokuratury pod nazwiskiem, albo zapytanie do Prezydenta Miasta w trybie informacji publicznej, a nie rozsiewacie anonimowo insynuacje na forum.

Kolego pete_zs nie wiem jak to jest ale już nie raz w twoich komentarzach przejawiała się i to nadwyraz opinia osoby, która co by złego nie powiedzieć - jest związana z klubem i która stawała zawsze w obronie osób krytykowanych. A może pod nickiem pete_zs chowa się nasza sosnowiecka Nescafe 3w1? A odnosząc się do twoich sugesti nie mam zamiaru tego nigdzie zgłaszać ponieważ nie mam na to dowódów i raczej nikt ich nie będzie miał, bo takimi rzeczami nikt się nie będzie dzielił. Wszyscy obserwujemy i każdy widzi jakich transferów ten pan dokonuje. Poza tym nie wierzę, żeby dajrektor "maczał palce" przy sprowadzeniu Pawłowskiego. Widząc, po 3 kolejkach, że jego zakupy w postaci takich tuzów jak chociażby Torunaringha nie przyniosły spodziewanych efektów, "pozwolił" o kolejnych zadecydować trenerowi.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez robercik 2018-08-30, 12:13 pm

pete_zs napisał(a):Kol. Piotrek34 i robercik, jak uważacie, że Stanek się nakradł przy transferach, to zgłoście sprawę do Prokuratury pod nazwiskiem, albo zapytanie do Prezydenta Miasta w trybie informacji publicznej, a nie rozsiewacie anonimowo insynuacje na forum.

Jak cię wku.wia to nie czytaj moim postów. To po pierwsze.
Po drugie jakbyś czytał ze zrozumieniem (ale nie znam Twojej inteligencji) to właśnie zasugerowalem zapytanie w trybie informacji publicznej i tak też zrobię po powrocie z urlopu. Muszę tylko dobrze zapisać pytania aby nie było wymijających odpowiedzi.
Po trzecie dzielę się tylko swoimi spostrzeżeniami.
Po czwarte wku.wia mnie marnowanie pieniędzy przez niby profesjonalistę. Jeżeli człowiek łączy trzy funkcje to musi być totalnym...
Pozdrawiam Cie
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pete_zs 2018-08-30, 1:07 pm

Panowie, nie pracuje w Klubie, ani nie są to moi znajomi. A jak ktoś ciągle krytykuje, to jest od razu z kimś związany ? Idąc tym tropem, to chyba tak. Robercik, przeczytałem co napisałeś i nie będę Cię obrażał, bo wierzę w Twoją inteligencję.
Nie mieszkam obecnie w Sosnowcu, staram się bywać na części meczów i jest to dla mnie święto. Stąd też może większa wyrozumiałość. Po prostu, nie powtarzajmy każdej plotki.
Stanka oceniam na mały plus, bo awans zrobiony i on też ma w tym udział. Transfery - część trafiona, część nie. Myślę, że już klubu nie stać na większe zakupy, niech grają tym co mają, priorytetem powinno być utrzymanie składu, ew. pozbycie się 2-3 najgorszych i wtedy kogoś dokupić na najbardziej newralgiczne pozycje. Wierzę w Dudka i w to, że z Arką wreszcie zagrają cały dobry mecz, a nie fragmenty i oczywiście zapunktują.
p.s. Forum żyje, dzieje się na nim, może i też dlatego, że opinie nie są tylko na jedno kopyto.
"Pozdrawiam wszystkich, dla których drugim domem jest Ludowy".
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-08-30, 1:52 pm

Nasz gdyński "szalikowiec" podgrzewa atmosferę przed meczem:

Wydawało się, że sprawa rozeszła się po kościach, bo Robert spotkał się z kibicami, wytłumaczył im, że nie miał złych intencji, w dodatku dostał karę finansową od klubu w wysokości 5 tysięcy złotych. W Zagłębiu zapewniano go, że ten incydent nie będzie miał wpływu na jego losy. Stało się jednak inaczej. W pierwszych spotkaniach rundy wiosennej – z Pogonią Siedlce (1:0) i Miedzią (0:2) – Sulewski pojawił się w wyjściowym składzie, ale potem już nie dostawał szans. – Po porażce z legnickim zespołem wylądowałem na trybunach. Mam wrażenie, że to była decyzja pozasportowa – tłumaczy obrońca Arki. – Myślę, że nic złego nie zrobiłem, tymczasem pewne osoby zrobiły wokół zdjęcia dużo szumu – dodaje Sulewski, który w sobotę jako zawodnik Arki ma szansę zagrać przeciwko Zagłębiu. – Jeśli znajdę się na boisku, będę zasuwał, ile zdrowia w płucach. Mam nadzieję, że strzelę gola, a wtedy okażę radość. Nie zamierzam się z tym kryć. Uważam, że w Zagłębiu spotkało mnie dużo nieprzyjemności, choć o byłych kolegach nie zapomnę, bo wielu z nich było moimi dobrymi kumplami – przyznaje gdynianin.
-> https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... cs&utm_v=2
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-08-30, 2:09 pm

Sulewski, gdyby nie Zagłębie to być może dzisiaj układał byś towar na półkach w lidlu.Większość z tych twoich kolegów, w Sosnowcu ma tylko zatrudnienie i o wielu kibice zapomną jak o tobie.Napisz co cię skłoniło do podjęcia gry z Zagłębiu, szak mogłeś iść do chujniczanki lub lechji
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników