Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2018-08-19, 4:27 pm

3 z 5 spotkan, w ktorym nie umiemy utrzymac remisu mimo, ze rywal nic nie gra. Dalej powiecie, ze nie ma sie co przejmowac i jeszcze bedzie dobrze ? Legia grala tak tragicznie, ze Slask na pewno gorzej nie zagra. Tak jak gralismy bez rozgrywajacego tak gramy bez niego. Brak napastnika jest tak widoczny, ze szkoda cos komentowac. A poruszanie sie Alexa po boisku wyglada rowniez zenujaco.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm


Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2018-08-19, 4:27 pm

Jesli nie bd umieli utrzymywac remisow to bd glownym kandydatem do spadku.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-08-19, 4:35 pm

Myslę, ze czas powoli żegnać się z Nowakiem bo jako kapitan takiej piłki nie powinien zostawić i nawet na nią nie spojrzeć. Obrońcy dalej graja swoje i całkowita nieporadnośc pod polem karnym, brakło mi Udo, a Wrzesiński wyraźnie odstaje od reszty ekipy choć Kudła też daje rady.Jedna z ostatnich akcji 4 na 3 to popis beztalencia Kristo...No nic, zostało jeszcze sporo meczów więc może źle nie będzie.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2018-08-19, 4:39 pm

słaby mecz....
W każdym meczu inny skład....nie rozumiem takiego założenia.
Dziwne też zmiany. Czyżby Dudek uwierzył za bardzo w swoją intuicje ?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-08-19, 4:39 pm

Najbliższe 3 mecze (Śląsk, Arka, Górnik) zweryfikują czy będzie o co grać do końca czy powtórzymy "wyczyn" sprzed dekady. Gramy z zespołami z którymi -moim zdaniem- będziemy bić sie o utrzymanie. Jak w tych 3 meczach nie wykręcimy 4-5 punktów to powoli będzie można zacząć pakować manatki na powrót do pierwszej ligi.

Dość już pieprzenia, że uczymy się tej ligi. To kiedy my sie jej nauczymy? W 1 lidze w przyszłym roku? Ten mecz można było nawet wygrać, bo po stracie gola Legia przestała grać!

Wydawało się przed sezonem, że z tyłu mamy problem a z przodu bogactwo, tymczasem jak mamy strzelać skoro gramy bez napastnika? Idealnym komentarzem do tego jest to, co powiedział jeden ze spikerów przy wyniku bodaj 0:1. Zagłębie nie ma napastnika, mogącego odmienić losy meczu.
Ostatnio edytowano 2018-08-19, 4:42 pm przez wilczy_jezdziec, łącznie edytowano 1 raz
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adamek182 2018-08-19, 4:42 pm

Nie bylo zle ale, szansa na punkty byla ogromna. Szkoda tej akcji 4na 3 i serio bylo widac ze Alex mial 10 pomyslow w glowie a.... nie wybral zadnego. Wrzesinski ladnie sie promuje w ekstraklasie. Alex i Junior slabiutko. Ciekawe czy serio ta nasza Legia serio tak zagrala z Vamara. Kolezenstwo tylko na lini kibicowskiej. Kokoszka jakos tak srednio. Mam nadzieje ze sie rozegra.
Ale te trudniejsze mecze za nami, teraz zaczynamy punktowac.
Pozdro.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-08-19, 4:42 pm

I trzeba powiedzieć o dopingu bo oglądając wiele meczów przyjaźni w lidze to ten kibicowsko przebija wszystkie.Końcówka była super w wykonaniu wszystkich kibiców obecnych na stadionie.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez NHK12 2018-08-19, 4:50 pm

Napastnik potrzebny od zaraz.
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-19, 5:04 pm

Bolą mnie po tym meczu wszystkie zęby. Przed sezonem być może wziąłbym taki wynik w ciemno ale dzisiaj Legia była tylko Legią z nazwy. To był zespół strasznie rozbity i prawdopodobnie 3 pkt zgarnęłoby większość ekstraklasowych ekip. My niestety mamy tak słabiutki zespół który nie tylko nie potrafi tego wykorzystać ale również nie umie trzymać korzystnego wyniku. Dziwią mnie przy tym decyzje Dudka. Brak Udo oraz zmiany Nowaka - jedynego potrafiącego Cokolwiek rozegrać piłkę na Cristovao czy w końcówce beznadziejnego Tounarighe na obrońcę Cichockiego. Przy niekorzystnym wyniku. Dwaj ww. czarnoskórzy udowadniają, że polska ekstraklasa to dla nich za wysoki poziom. Błędy w defensywie brak rozgrywającego i brak napastnika. Lewicki może jest drewniany ale to co powiedzieć o Juniorze. Poza aspektami pozasportowymi nie potrafię wytłumaczyć co zdecydowało aby wykupić gościa z 4 ligi niemieckiej. W każdym razie po 5 meczach jest się czym martwić. Śląsk i kolejni przeciwnicy będą z pewnością zespołami lepszymi od dzisiejszej Legii.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez mason 2018-08-19, 5:29 pm

Miałem nadzieję że zawodowcy z Sosnowca będą jednak choć nieco lepsi od kelnerów i bankowców z Luksemburga, którzy w wolnych chwilach bawią się w piłkę. Niestety, nic z tego!

Zapewne za chwilę usłyszymy mantrę o dalszym uczeniu się ekstraklasy. Problem tylko w tym że niektórzy najwyraźniej mają problem z przyswajaniem jakiejkolwiek wiedzy ;-) Tymczasem 1/3 rundy jesiennej sezonu zasadniczego za nami i chyba już najwyższa pora na pierwsze oceny?
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-08-19, 5:37 pm

Ja osobiście nie dziwię się iż obecna władza Legii zarządała KASE za grę Sanogo
po prostu Oni tak mają. Co się zaś tyczy meczu - remis był do ugrania spokojnie
jak popatrzyłem na skład wyjściowy Zagłębia - pomyślałem trener eksperymentuje
a tu się okazuje iż inne czynniki wpłynęły na te decyzję. Mecz - Legia nie grała nic
nadzwyczajnego a Zagłębie nie wykorzystało aby zainkasować choć 1 pkt.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez MarcelZS 2018-08-19, 6:12 pm

Kolejny raz po Lubinie - Dudek za późno ze zmianą. Niestety nasz Junior napastnik nie nadaje się nawet do obierania chrzanu.
MarcelZS
 
Posty: 931
Dołączył(a): 2005-04-10, 8:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Sielec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-19, 6:26 pm

Jak się gra z faworytem pokazuje właśnie rzekomo słaba w tym sezonie Wisła.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-08-19, 6:37 pm

A ja odbieram ten dziwny skład w ten sposób ze po pierwsze Dudek musi dać szanse wszystkim bo nie zagramy tej ligi jedną jedenastką . A po drugie i ważniejsze dla nas granie zacznie się od następnego meczu i przeciw Śląskowi musimy grać o zwycięstwo . Nie żeby odpuścił całkowicie ale szanse na punkty były małe . Mimo swych porażek ciagle mamy przewagę nad najsłabsza trójka i pora zacząć odbijać się od dna żeby nie utkwić na dobre . Obecnie najsłabsze drużyny wcale nie musza zamykać tabeli na koniec sezonu dlatego potrzebujemy punktów i zwycięstw . Pewnie tez liczy ze któryś z zawodników zacznie strzelać gole dlatego szuka go jak Świetego Graala .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Michał_Wwa 2018-08-19, 7:40 pm

Moje spostrzezenia z perspektywy trybuny Lazienkowskiej3: Po pierwszw nie mamy ataku, Junior Torunarigha nie nadaje sie nawet na 1 lige, zero zwrotnosci i szybkosci...jak mozna bylo zamienic na niego Lewickiego.
Po Drugie zwycieski gol dla Legii stracony w mega pechowym momencie, gdy Dudek planowal juz wpuscic Cichockiego za Juniors zeby zamurowac bramke. Na moment zawahal sie, ale nie wiem czy przepisy pozwalaly to odkrecic jeszcze i wpuscic np. Sanogo.
Po trzecie: czemu nie gral Zarko? BarsO go brakowalo na lewej.
Po czwarte obok Wrzesinskiego na plus Milewski:jeden drybling mu wyszedl, drugi nie ale na pewno lepszy od Babiarza i warto na niego stawiac.
Na ten moment moim zdaniem do odstrzalu najpozniej zima sa Junior,Nuno i Babiarz.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników