Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bolo73 2018-08-20, 12:47 pm

No to ja też napiszę co nieco. Z perspektywy trybun lepiej widać tak grę jak i ustawienie oraz próby wyjścia z kontratakiem. No właśnie...próby nieudolne. Już w 1 połowie były bodajże 2,3 okazje aby udanie Legię skontrować. Było sporo miejsca i dobra okazja do naprawdę dobrego skontrowania. Siedziałem na wysokości bramki Legii więc widziałem dokładnie jak wygląda sytuacja i ile wolnej przestrzeni mamy aby coś z kontry wynikło. Niestety, nasza nieudolność w kreowaniu sytuacji przekłada się na tak samo na próby wyjścia z kontratakiem a to podobno miało być naszą mocną stroną. W 2 połowie przy wyniku 1:1 też szła akcja i z mojej odległości wyglądało to bardzo groźnie bo szliśmy w 2 lub 3 na 2 lub 3 Legionistów, ale być może za daleko siedziałem od centrum tej akcji i za wiele oczekiwałem po niej. To była akcja kiedy Legia straciła piłkę w środkowej strefie i z piłką na bramkę pognał któryś z naszych czarnych - nie wiem czy nie Christovao - i kiedy wydawało mi się że wejdzie w pole karne i będzie próbował strzału to ten podał na prawo lecz nie wiadomo do kogo. Nasza 9 czyli Junior T. to jest porażka. Kolo nie tylko wolny, ale i mało zwrotny oraz słabo gra głową jak na jego warunki. Przy jego wzroście powinien walczyć w powietrzu lecz on jest daremny. Jak można zatrudnić takiego gościa nie mam pojęcia. Panowie piłkarze i zarządzający klubem oraz trenerzy mogliście zapisać się w historii i sercach Zagłębiaków bo Legia wczoraj była tak daremna i słaba, że większość klubów ekstraklasy by bez problemu tam wygrała a pewnie także i niektóre ekipy 1 ligowe poradziłyby sobie. Legia była daremna a my nie wykorzystaliśmy tego bo nie zagraliśmy odważniej, bo nie mieliśmy pomysłu na kreację, bo nie potrafiliśmy stworzyć skutecznego kontrataku, bo skład wyjściowy nie był optymalnie silny, bo na tle słabej Legii my byliśmy jeszcze słabsi. Szkoda, żal niewykorzystanej szansy. Wygląda to tragicznie i z taką grą nie mamy najmniejszych szans na utrzymanie. Co w związku z tym? NIE WIEM. Okazuje się, że polityka transferowa polegająca na sprowadzaniu pierwszego lepszego szrotu z zagranicy i zatrudnianiu emerytów nie sprawdza się i prowadzi donikąd. Teraz pytanie do kompetentnych osób. Kończy się se on, spadamy do 1 ligi i co dalej? Jakie perspektywy tak kadrowe jak i finansowe? Widać niekompetencję w zarządzaniu Legią i widać niekompetencję w zarządzaniu Zagłębiem. Różnica jest taka, że Legia podniesie się i prędzej czy później wróci na piedestał bo ma sponsorów i wielu możnych i wiele mogących wielbicieli. Natomiast my jesteśmy biedni, nie mamy możnych przyjaciół, nikt w regionie nas nie lubi i na nikogo liczyć nie możemy a prowadzimy politykę zarządzania klubem, która prowadzi donikąd i najgorsze jest to że pomimo nieustającej krytyki na forum nikt z włodarzy nie wyciąga z tego wniosków i nie ma pomysłu na to aby mądrze i dobrze zarządzać klubem. Graliśmy z Lechem i Legią gdzie przed sezonem logicznie można było zakładać zerową zdobycz punktową. Podczas rozgrywania tych meczów sytuacja wyglądała tak, że powinniśmy z tych wyjazdów przywieźć punkty bo obie ekipy przechodzą kryzys i grają słabo. Liczenie na to, że teraz gramy ze słabszymi zespołami (naprawdę? można grać słabiej niż wczoraj Legia i Zagłębie?) i zaczniemy punktować jest tylko pobożnym życzeniem bo z taką grą i ogólnie pomysłem na grę nie mamy prawa zapunktować w żadnym meczu. Smutne ale prawdziwe. Pozdro
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am


Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2018-08-20, 12:58 pm

Nie pocieszajmy się, że pregraliśmy tylko 2:1 z Mistrzem Polski i to na ich stadionie, więc z dołem tabeli spokojnie damy radę. Dzisiaj Legia prezentuje żenujący poziom i większość drużyn z dołu tabeli jest zwyczajnie lepsza od Legii, a to oznacza, że o punkty z nimi będzie trudniej niż z Legią, której przecież też nie urwaliśmy nawet punkciku. Smutne to, ale trzeba mieć tego świadomość, żeby próbować coś robić. Przyznam, że troszkę.mnie już denerwuje sadzanie za karę na trybunach np. Żarko i "granie" Melo. W sytuacji gdy mamy góra 5-6 zawodników na ekstraklase, odesłanie któregokolwiek z nich na trybuny zwyczajnie pozbawia nas szans na punkty. Dudek musi wybrać jakiś inny sposób dyscyplinowania grajków, bo takimi słowami jak wczoraj , że "wybrał do gry Turnarige a nie Sanogo, dlatego, że ten jest lepszy, po prostu się ośmiesza. Dotyczy to też pary Żarko-Melo, gdzie tym lepszym uznany został Melo z wiadomym skutkiem (dla wielu już przed meczem)!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bazant 2018-08-20, 2:01 pm

NIE WIEM JAK TO JEST MOŻLIWE, ALE WG STATYSTYK NAJSZYBSZYM ZAWODNIKIEM ZAGŁĘBIA BYŁ .................... JUNIOR Torunarigha :lol: :lol: :lol:


Obrazek
bazant
 
Posty: 251
Dołączył(a): 2007-02-22, 7:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-08-20, 2:13 pm

bazant napisał(a):NIE WIEM JAK TO JEST MOŻLIWE, ALE WG STATYSTYK NAJSZYBSZYM ZAWODNIKIEM ZAGŁĘBIA BYŁ .................... JUNIOR Torunarigha :lol: :lol: :lol:


Obrazek



bo im się w tych stanikach pojebały cycki. Albo to był wtedy gdy uciekał od piłki z krzykiem w ichnim narzczeu "o qooorwa, podają do mnie !!! "

jest takie zdjęcie w galerii
ech...kibicem Zagłębia być
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-08-20, 2:13 pm

Miał ukryty skuter
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-08-20, 2:15 pm

Luis napisał(a):Jesteś pewien? :P


Przed ubieglym sezonem podpisal 2 letnia umowe. Z tego co wiem jemu nie przedluzyla sie ona wraz z awansem. Oczywiście jesli Jaroszewski nie zrobil tego bez oglaszania mediom, ale watpie. W czerwcu tez wygasa umowa Udo.[/quote]


Luis, rację masz - ale jeszcze jest styczeń. Niestety- zobaczysz to o czym mówię
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2018-08-20, 2:22 pm

Insynuujesz, ze podpisze w styczniu kontrakt i go sprzedany ? Jakos watpie aby Zaglebie go puscilo. Ale najpierw niech podpisze umowe z kims innym :D choc swoja droga trzeba przyznac ze moze on pojsc droga Kadziora z zabrza. Tyle tylko ze oni troche za niego dostali.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-08-20, 3:13 pm

Luis napisał(a):Insynuujesz, ze podpisze w styczniu kontrakt i go sprzedany ? Jakos watpie aby Zaglebie go puscilo. Ale najpierw niech podpisze umowe z kims innym :D choc swoja droga trzeba przyznac ze moze on pojsc droga Kadziora z zabrza. Tyle tylko ze oni troche za niego dostali.



no niestety , raczej tego sam nie wymyśliłem . Marcin powinien dupę w troki zawiązać i czym prędzej spróbować podstawić nowy kontrakt- z sumą odstępnego 5 mln euro. Wcale nie żartuję, choć % po weselu córki jeszcze krążą we krwi ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-20, 3:36 pm

GrubyPerez napisał(a):Marcin powinien dupę w troki zawiązać i czym prędzej spróbować podstawić nowy kontrakt- z sumą odstępnego 5 mln euro. Wcale nie żartuję, choć % po weselu córki jeszcze krążą we krwi ;)

Nawet jak Jaroszewski podpisze z Wrzesińskim nowy kontrakt to go „sprzeda” Legii z rozłożeniem płatności do roku 4233. A najpewniej w styczniu 2019r. Wrzesiński podpisze nowy kontrakt od razu z Legią. A Prezes chętnie na to przysta. Wszak jest (był) pracownikiem Legii. PS. Gratulacje z okazji ślubu córki Perezie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-08-20, 3:51 pm

Jeszcze Wrzesiński musiałby chcieć podpisać. A pamiętajmy, że jak przyszły klub nie będzie musiał za niego płacić, to będzie w stanie wynegocjować dla siebie lepszy kontrakt.

Przyłączam się do gratulacji :)
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-20, 3:59 pm

Nam na osłodę pozostaną Vokić (3-letni kontrakt) a z wypożyczenia może jeszcze wrócić Mozler (jeszcze 2 lata kontraktu).
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2018-08-20, 4:30 pm

August napisał(a):Nam na osłodę pozostaną Vokić (3-letni kontrakt) a z wypożyczenia może jeszcze wrócić Mozler (jeszcze 2 lata kontraktu).

Zostanie z nami jeszcze Turnariga ... dwa lata, że o kwocie za którą go wykupiono przez litość nie wspomnę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-20, 4:37 pm

novack napisał(a):Zostanie z nami jeszcze Turnariga ... dwa lata,

Jak jeszcze wrócą do nas Boettcher oraz Makengo nie będę się posiadał z radości.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-08-20, 4:50 pm

Dzięki Panowie ;) Weselna czeka- adres i telefon znacie :D
a co do transferu- pożywiom- uwidim . W końcu te kucepoły musza się obudzić :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników