Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-08-19, 8:38 pm

zdjęcie nr 44 z drugiej galerii mówi wszystko o jego grze
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm


Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-19, 9:00 pm

Tomcjo napisał(a):liczy ze któryś z zawodników zacznie strzelać gole dlatego szuka go jak Świetego Graala

Niech się w takim razie chłop pospieszy bo w tym tempie poszukiwań to zanim się obejrzy a będziemy mieć zmianę trenera. I nie dlatego, że będzie się tego domagać opinia publiczna a raczej to, że wybory coraz bliżej i choćby w kontekście perspektywy budowy ZPS coraz bardziej wisząc widmo czerwonej latarni nie będzie wyglądało za ciekawie. A mecz z Legią pokazał, że na chwile obecną nasz drimtim jest bardziej do d.py niż walki o utrzymanie. Bo inaczej jak dziadostwem nie można nazwać tego, że nie udało nam się choćby utrzymać korzystnego wyniku pomimo tak tragicznie grającej Legii w przeciwieństwie do półamatorów z Luksemburga.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-08-19, 10:41 pm

Nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek będzie okazja zagrać przeciwko tak słabej Legii. Sabotażem ze strony Dudka i Stanka było wystawienie Puchacza i Torunarighi oraz nie zabranie do Warszawy Żarko i mimo wszystko Sanogo, o ile ten drugi nie został zablokowany przez swój klub. No i trzeba się rozglądać za kimś na prawą pomoc, bo Wrzesiński za długo w Zagłębiu nie pogra. Obiecujący debiut Pawłowskiego.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-08-19, 11:08 pm

Michał_Wwa napisał(a):Moje spostrzezenia z perspektywy trybuny Lazienkowskiej3: Po pierwszw nie mamy ataku, Junior Torunarigha nie nadaje sie nawet na 1 lige, zero zwrotnosci i szybkosci...jak mozna bylo zamienic na niego Lewickiego.
Po Drugie zwycieski gol dla Legii stracony w mega pechowym momencie, gdy Dudek planowal juz wpuscic Cichockiego za Juniors zeby zamurowac bramke. Na moment zawahal sie, ale nie wiem czy przepisy pozwalaly to odkrecic jeszcze i wpuscic np. Sanogo.
Po trzecie: czemu nie gral Zarko? BarsO go brakowalo na lewej.
Po czwarte obok Wrzesinskiego na plus Milewski:jeden drybling mu wyszedl, drugi nie ale na pewno lepszy od Babiarza i warto na niego stawiac.
Na ten moment moim zdaniem do odstrzalu najpozniej zima sa Junior,Nuno i Babiarz.

oczywiście dostrzegłeś już , że Sanogol grać nie mógł?
ad vocem: od Babiarza KAŻDY będzie lepszy

po piąte : za Wrzesia będziemy mieli budżet na kolejne trzy lata...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2018-08-19, 11:17 pm

GrubyPerez napisał(a):
Michał_Wwa napisał(a):Moje spostrzezenia z perspektywy trybuny Lazienkowskiej3: Po pierwszw nie mamy ataku, Junior Torunarigha nie nadaje sie nawet na 1 lige, zero zwrotnosci i szybkosci...jak mozna bylo zamienic na niego Lewickiego.
Po Drugie zwycieski gol dla Legii stracony w mega pechowym momencie, gdy Dudek planowal juz wpuscic Cichockiego za Juniors zeby zamurowac bramke. Na moment zawahal sie, ale nie wiem czy przepisy pozwalaly to odkrecic jeszcze i wpuscic np. Sanogo.
Po trzecie: czemu nie gral Zarko? BarsO go brakowalo na lewej.
Po czwarte obok Wrzesinskiego na plus Milewski:jeden drybling mu wyszedl, drugi nie ale na pewno lepszy od Babiarza i warto na niego stawiac.
Na ten moment moim zdaniem do odstrzalu najpozniej zima sa Junior,Nuno i Babiarz.

oczywiście dostrzegłeś już , że Sanogol grać nie mógł?
ad vocem: od Babiarza KAŻDY będzie lepszy

po piąte : za Wrzesia będziemy mieli budżet na kolejne trzy lata...


Szczegolnie ze kontrakt konczy mu sie w czerwcu :)
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-08-19, 11:21 pm

Luis napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):
Michał_Wwa napisał(a):Moje spostrzezenia z perspektywy trybuny Lazienkowskiej3: Po pierwszw nie mamy ataku, Junior Torunarigha nie nadaje sie nawet na 1 lige, zero zwrotnosci i szybkosci...jak mozna bylo zamienic na niego Lewickiego.
Po Drugie zwycieski gol dla Legii stracony w mega pechowym momencie, gdy Dudek planowal juz wpuscic Cichockiego za Juniors zeby zamurowac bramke. Na moment zawahal sie, ale nie wiem czy przepisy pozwalaly to odkrecic jeszcze i wpuscic np. Sanogo.
Po trzecie: czemu nie gral Zarko? BarsO go brakowalo na lewej.
Po czwarte obok Wrzesinskiego na plus Milewski:jeden drybling mu wyszedl, drugi nie ale na pewno lepszy od Babiarza i warto na niego stawiac.
Na ten moment moim zdaniem do odstrzalu najpozniej zima sa Junior,Nuno i Babiarz.

oczywiście dostrzegłeś już , że Sanogol grać nie mógł?
ad vocem: od Babiarza KAŻDY będzie lepszy

po piąte : za Wrzesia będziemy mieli budżet na kolejne trzy lata...


Szczegolnie ze kontrakt konczy mu sie w czerwcu :)


jesteś pewien? :P
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2018-08-19, 11:59 pm

Szkoda szansy na zdobycz punktowa , dla mnie wyprawa na duzy plus . Pozdrowiam wszystkich z rospiewanego autokaru . Teraz juz wiem ze do Kielc to OBOWIAZEK :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2018-08-20, 4:57 am

A ja jestem zniesmaczony kolejną wypowiedzią Dudka, o tym, że jego celem jest praca w Legii.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-20, 6:37 am

novack napisał(a):A ja jestem zniesmaczony kolejną wypowiedzią Dudka, o tym, że jego celem jest praca w Legii.

Może mu Prezes jakąś fuchę w Warszawie już zaczął załatwiać. Wszak też dorabia(ł) w stolicy. I mógł w niedzielę wystąpić jednocześnie w roli gospodarza i gościa.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2018-08-20, 7:41 am

Jesteś pewien? :P[/quote]

Przed ubieglym sezonem podpisal 2 letnia umowe. Z tego co wiem jemu nie przedluzyla sie ona wraz z awansem. Oczywiście jesli Jaroszewski nie zrobil tego bez oglaszania mediom, ale watpie. W czerwcu tez wygasa umowa Udo.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-08-20, 8:03 am

Na transfermarkt jest, że ma kontrakt do czerwca,
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-08-20, 8:05 am

Wrzesinski w lipcu zeszłego roku podpisał 2-letni kontrakt m.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-08-20, 9:43 am

Ciekawe co Żarko robi za krzywdę trenerowi albo komuś ze sztabu że jest tak traktowany ? bo jeżeli ma "karę" za jeden mecz to Zagłębie według takich zasad powinno grać połową składu .
Ps Kibice Legii w liście do prezesa Legii "sugerowali" zwolnienie fachowców odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne (zespół nie przygotowany do sezonu?) Zagłębie podobno jest przygotowane i powinno zabiegać zespół który jeszcze parę dni temu biegał za piłką na stadionie w innej części Europy a nie zabiegało , dlaczego ? bo chyba ktoś jednak ich tak super nie przygotował ,patrząc na rozgrzewkę przed meczem rzucił mi się w oczy pot zalewający naszych piłkarzy(oczywiście nie wszystkich ;-) ) , litry potu płynące z naszego czarnoskórego "napadziora" mogły uszkodzić murawę stadionu Legii gdyby rozgrzewka trwała dłużej .
Ostatnio edytowano 2018-08-20, 11:48 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-08-20, 10:02 am

Dudek najpierw niech się wykaże i osiągnie jakikolwiek sukces w ekstraklasie ze słabszym zespołem, a potem jak to mówi klasyk Hajto-"niech mu ziemia...." :kiepsko:
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Legia Warszawa - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2018-08-20, 10:13 am

Od poniedzialku czas na punkty . Slask , Arka minimum 4pkt . A potem tryptyk Gornik , Korona , Craxa 5-7pkt czyli 5 meczy to plan 9-11 pkt . I taki cel powinnien byc postawiony , czas nauki minal czas placenia frycowego minal PORA PUNKTOWAC . "Panie" prezesie POTRZEBA NAPASTNIKA

Gramy o utrzymanie i kazdy z rozsadnych kibicow zdaje sobie z tego sprawe , ale to musi byc spokojne utrzymanie a nie walka z nozem na gardle .Nie mam zamiaru czekac na kolejny mecz w Wawie kolejne 10 lat
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników