ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez dakos 2018-08-04, 5:38 am

Nie ma co narzekac na poziom, licza sie tylko 3 pkt. Natomiast powiem szczerze obejrzalem mecz w telewizji, bo nie moglem byc na meczu i poziom dopingu ,chodzi mi glownie o wyzwiska w strone Pogoni to powiew wsi i patologi stadionowej. Osoba prowadza doping powinna poniesc konsekwencje i natychmiast odsunieta od swojej roli. Rozumiem, ze doping w stylu Pogoc co ty kur... bardzo mobilizuje i pomaga zawodnika...
dakos
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2007-05-12, 5:07 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez petromar 2018-08-04, 7:38 am

wynik rewelacja, po prostu pięknie, to jedyna(najważniejsza rzecz z tego spotkania),poza wynikiem nie obrażając nikogo to poziom..... 3/4 ligi, zarówno stadion,kibice(doping) oraz gra, po prostu tragedia, Kudła brawo, Polczak brawo,Kokoszka krótko ale brawo, reszta poziom okręgówki niestety i to martwi najbardziej, poziom dopingu....bez komentarza, Dudek stoi za zawodnikami murem w wywiadach, Juskowiak mniej sie pastwił nad poziomem gry:)))) no ale niestety taktyką trudno to nazwać co robią nasi piłkarze :((( mam nadzieje że sie to poprawi, nie uda się wygrywać tak meczów wybijając piłkę na oslep, z paprykami się udało, ale słowa komentatorów że oglądanie dzisiaj Zagłębia boli w pełni popieram
BRAWO za wynik :brawo: :brawo: :brawo:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez Tomcjo 2018-08-04, 7:51 am

Wejście Kokoszki bardzo uspokoiło gre Zagłębia . Oby potwierdził ten poziom z Lechem i Legia . Jesli bedzie tak skuteczny to zastąpi dwóch defensywnych i bedzie można wprowadzić drugiego napastnika . Tylko ze w ustawieniu klasycznym Nowak sam nie da rady wiec raczej Sanogo cofnięty i wspomagający rozegranie . Wzrosnie tez ilośc zadań dla skrzydłowych ktorzy tez musza wspierać Nowaka .
Mecz z Pogonią pokazał ze najlepsza obrona jest atak . W pierwszej połowie jechali z nami jak z wozem z gnojem . Gra typu długa do przodu była tragiczna . Przejmowaliśmy jedna na piec piłek albo gorzej . A to była Pogon grająca najgorsza piłkę w tej lidze . Średniacy rozjadą nas jak Kudła nie bedzie grał na 120 % . W drugiej połowie Pogon opadła z sił , Kokoszka uspokoił gre z tylu a my bardzo nieśmiało zaczęliśmy atakować . Ja nie skrytykuje napastników bo ich gra to wynik fatalnej taktyki . Skoro graliśmy beznadziejnie taktycznie to dlaczego mamy świetny wynik . Pierwszy gol to fuks który spowodował ze cofnęliśmy sie cała drużyna . Drugi gol to efekt ze zaczęliśmy atakować i poprawa naszej gry . Trochę to efekt ze fizycznie dominowaliśmy . A trzeci gol to juz bicie dziecka az mu kredki z tornistra wypadną . W tym momencie Pogon nie istniała jako drużyna . Psychika im spadła do zera .
Dudek ma racje ze sie uczymy ale trochę wolno . Taki mecz z Lechem zachwyciłby wszystkich ale nie z Pogonią której potrzebna jest totalna rewolucja bo to murowany spadkowicz . Nie panikuje przed następnym meczem bo gra w Lubinie była w miarę przyzwoita a Lech nie jest lepszy o Lubina ale ma znacznie groźniejsze żądła . Teraz oni moga zagrać słabo a wysoko wygrać z nami ale moze wreszcie zagramy odważnie z przodu i powalczymy o punkty na wyjazdach .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez jacmar 2018-08-04, 8:20 am

Co tu można napisać cieszy wynik reszta na obecną chwilę szkoda gadać co do kibiców również niestety,jak to było Wersalu tu już nie będzie ale...możemy to zmienić.
jacmar
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez turku 2018-08-04, 9:33 am

Tak na szybko, kluczowe czynniki zwycięstwa:
- Polczak w końcu zagral w odpowiedniej drużynie
- skrzydła. skrzydła i jeszcze raz skrzydła
- pogoń jest tak słaba jak sik węża, każdy inny zespół wypunktował by na w ciągu pierwszych piętnastu minut drugiej połowy.

I taka uwaga do prowadzących doping. Śpiewać "moje ukochane Zagłębie ma ekstraklasę" czy coś w ten deseń, to byłoby ok w ostatnich kolejkach I ligi gdy mieliśmy zapewniony awans. A teraz... wszystkie zespoły z którymi gramy mają ekstraklasę. To nic wyjątkowego i w dodatku ten motyw był kontynuowany przez 70% dopingu.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez August 2018-08-04, 10:02 am

Obejrzałem sobie cały mecz na spokojnie. Naprawdę dziwne spotkanie. Pierwsza bramka naprawdę meg fuksiarska bo Niuniek nie trafił czysto w piłke ale to odbiła się od obrońcy przeszła pod nogami kolejnemu i totalnie zmyliła bramkarza. My długimi okresami niestety nie potrafiliśmy skonstruować żadnego kontrataku, żadnej akcji. Ani środkiem ani skrzydłami. Wyglądało to bardzo źle. Widać potrzebę wzmocnieni środka solidnym playmakerem. Kolejna sprawa to Junior. Ja rozumiem, że w teorii tak wysoki i masywny napastnik musi dostawać piłki a tego było mało ale jak dostał piłke to albo nie umiał jej przyjąć albo ją tracił. Symptomatyczne, że w kontrataku 5 na 3 chłop był na tyle wolny że nie umiał dogonić Babiarza z piłką no i biegł za blisko i bezmyślnie zamiast próbować się ustawić. Może się mylę ale na tę chwilę to żaden napastnik i piłkarz chyba, że Dudek znajdzie mu inną pozycje jak w przypadku Critovao. Tak, że kolejny napastnik musi być. Zresztą podczas meczu słyszałem plotę że nasi już szukają. Na plus ostatni kwadrans gdzie umieliśmy skutecznie dobić Pogoń. Tyle, że w kontekście całego meczu to za mało. Mam nadzieję że po tym meczu grajki poczują się pewniej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez Lars 2018-08-04, 10:03 am

Jeżeli po 3:0 ktoś narzeka to dla mnie z taką osobą jest coś nie tak.
Brawo Zagłebie! Gratulacje :brawo:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez Lars 2018-08-04, 10:10 am

Niektórzy poprostu zapomnieli że awansowaliśmy do ekstraklasy a nie bundesligi czy premiership.
Oglądaliście kilka innych meczow ekstraklasy? Poziom tak samo niski czy to Korona czy to Płock i cała reszta. Nikt inny z ekstraklasy nie wypunktowałby nas w 15min jak pisza niektorzy. Nie widzicie co sie dzieje w pucharach. Taki mamy poziom ligi, a my jestesmy gdzies w drugiej ósemce tej ligi wiec nie oczekujcie cudow, bo naprawde czasami oczy przecieram jak czytam niektore komentarze.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez RUDI 2018-08-04, 11:11 am

August napisał(a): Pierwsza bramka naprawdę meg fuksiarska bo Niuniek nie trafił czysto w piłke ale to odbiła się od obrońcy przeszła pod nogami kolejnemu i totalnie zmyliła bramkarza

No właśnie dziwi mnie klasyfikacja takich bramek jako "bramka samobójcza " ,samobój zawsze był klasyfikowany chyba inaczej ,a teraz jakoś dziwnie zmieniono tą definicję i może niedługo dojdzie do tego że jeżeli piłka po odbiciu od słupka czy porzeczki wpadnie do bramki to bramka zaliczona będzie słupkowi albo poprzeczce ;-)

Lars napisał(a):Jeżeli po 3:0 ktoś narzeka to dla mnie z taką osobą jest coś nie tak.


Można narzekać ;-) gdyby przegrali po żenującej grze ,ale wygrali po chaotycznej (jak określają to niektórzy) i osobiście mnie to nie przeszkadza (w życiu ważne są tylko chwile? :) ) wolę zwycięstwo po niezbyt ładnej grze niż przegraną po wspaniałej (albo dobrej ,jak określono mecz z KGHM-em) i przypominam sobie jak paskudnie grała Wisła Płock w sezonie gdy awansowała do Ekstraklasy (dużo wymęczonych zwycięstw) bo liczy się efekt końcowy .Zagłębie gra w polskiej ekstraklasie , gra i będzie grało tak jak cała nasza liga ,czyli raz brzydko i skutecznie raz ładnie i oby też skutecznie ;-) ale Barceloną na pewno nie będziemy :) i nie ma co wymagać od Zagłębia jakieś cud gry .

August napisał(a):Tak, że kolejny napastnik musi być


No musi ,ale dopóki ma kto strzelać ;-) i będzie strzelał (np Wrzesiński 2 bramki na 3 mecze , Żarko pewnie też nie powiedział ostatniego słowa) to może nie naciskajmy aby zdobyć jakiegoś napastnika "na już "? bo ten nasz as o transferów znowu sprowadzi jakiegoś nieznanego dziwoląga a gdy nie odpali będzie tłumaczenie że "kibice naciskali" .Mamy jeszcze jednego potencjalnego napastnika ;-) w zanadrzu ,ale on zagra dopiero na wiosnę (i aby powrócił do dawnej formy ) mam na myśli Martina Pribule .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez gregor 2018-08-04, 12:28 pm

" W Extraklasie Jest ukochane Me " mnie ten kanon nie przeszkadza panie inż. , A' le chłopcy muszą wysilić mózgownice na krótkie , acz rzeczowe HASŁO dnia , może coś z tekstów HORRORÓW . Cieszynki za wygraną , za doping , za wygraną w " krzakach " . Niuniek walczak ,Polczak zwycięzca , " Kudłaty " wzbił sie na wyżyny swego talentu , Junior " Toranaga " latawiec - ładnie gasił piłę w locie . Każdy z ONYCH na murawie są mymi bohaterami , pobili banderowców .Nie narzekam , mam RADOŚC w zagłębiowskim SERCU z VICTORII . Czego Wam braciszkowie zycze miłego.
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez Michał_Wwa 2018-08-04, 1:02 pm

No to marzenie prezesa sie spelnilo, mamy pierwsza osemke :) :brawo: :lol:
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez August 2018-08-04, 1:10 pm

gregor napisał(a):pobili banderowców

Na litość boską, można nie lubić Pogoni ani ich kiboli ale stwierdzenie cokolwiek nie na miejscu. Raz, że banderowcy wymordowali w bestialski sposób ponad sto tysięcy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Ukraińscy naziści zabijali Polaków w niewyobrażalnie bestialski sposób. A co więcej pierwsi działacze i twórcy klubu pochodzili z Kresów m.in. z Wołynia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez Tomcjo 2018-08-04, 3:06 pm

„W ekstraklasie jest „ jesteśmy beniaminkiem . Mamy prawo to świętować . A marudzenie to czepianie sie . Mamy śmiało prawo okazywać radość przez cały sezon ale zeby nie przesadzać to na wiosnę trzeba mieć nowe teksty . Noblesse oblige szlachectwo zobowiązuje . Wierze ze szybko sie podciągniemy w dopingu bo na wyjazdach juz poziom jest wysoki .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez August 2018-08-05, 9:53 am

Naprawdę fajną choć krótka analizę gry naszych zrobił w magazynie Liga + Kaziu Węgrzyn. I to w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dokładnie pokazał jak fajnie akcję na 1-0 zapoczątkował Niuniek podając kapitalnie na skrzydle i choć można było podać w pewnym momencie lepiej to poprzez pokazany chaos w defensywie paprykarzy piłka wróciła do Niuńka a ten strzelił jak strzelił. Również pochwalono szybki kontratak 5 na 3, który schrzanił Babiarz. Ale też zwrócono uwagę na jego dobrą asekuracje na linii bramkowej gdy wybił piłkę zmierzającą do bramki. Wreszcie Węgrzyn zwrócił uwagę na znakomite, szybkie doskakiwanie w środku pola do grajków Pogoni, którzy, choć mieli tu przewagę to w konsekwencji nie mieli często pomysłu na rozegranie piłki. Nie obyło się też bez pochwał dla Kudły. Naprawdę pierwszy fajny i optymistyczny komentarz co do gry i taktyki naszych choć rzecz jasną z uwagą co do poprawy jakości. Ale miło się słuchało.Wreszcie ktoś nie pierdzielił o "wyższej kulturze gry" naszych przeciwników.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Pogoń Szczecin 03.04.18 20.30

Postprzez Adam1906 2018-08-05, 11:08 am

Jakby Kaziu Węgrzyn pracował dla weszlo.com to by inaczej gadał :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników