ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez novack 2018-05-31, 2:56 pm

A ja już naiwnie sądziłem, że w związku z takim świętem puszczą po cenie zakupu te białe meczowe z kwadratami, szczególnie, że to model zeszłoroczny ;-(
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez GrubyPerez 2018-05-31, 3:38 pm

na projektach ta kibicowska chyba ładniejsza, ciekawe jak z jakością obydwu. Co myślicie?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez August 2018-05-31, 4:41 pm

Wy tam projekty, ceny. A ja się pytam czy klub zmienił barwy
Z czerwono-zielono-białych na kolor porannego moczu i czarno-białej kupy?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez slawekchicago 2018-05-31, 4:51 pm

Koszulki te kibicowskie kupie dla siebie i moich dziewczyn , a na niedziele mam swoja perelke . Koszulke biala z czerwonym pasem na nim zielony napis ZAGLEBIE ( taki aksamit w dotyku)zdobyta po meczu w Belchatowie gdzie zdobylismy awans pokonujac rezerwy miejscowego GKS
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez novack 2018-05-31, 5:02 pm

slawekchicago napisał(a):Koszulki te kibicowskie kupie dla siebie i moich dziewczyn , a na niedziele mam swoja perelke . Koszulke biala z czerwonym pasem na nim zielony napis ZAGLEBIE ( taki aksamit w dotyku)zdobyta po meczu w Belchatowie gdzie zdobylismy awans pokonujac rezerwy miejscowego GKS

Też tam byłem i ten powrót, wszystkie zajazdy obstawione przez Policję, ale i tak wypiliśmy browara z Tochelem po drodze na postoju :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez RUDI 2018-05-31, 5:43 pm

August napisał(a): A ja się pytam czy klub zmienił barwy
Z czerwono-zielono-białych na kolor porannego moczu i czarno-białej kupy?

Nie tak dawno w takich dziwnych koszulkach grali w pucharach ;-(
Moim zdaniem za dużo tego "złota" w strojach/koszulkach Zagłębia (złoto bije po oczach jak u ...... ;-) )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Tomcjo 2018-05-31, 6:09 pm

Tez drażnią mnie te kolory . Z drugiej strony wiem ze koszt druku rośnie w zależności od ilości kolorów . Uznano ze i tak pójdą .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez RUDI 2018-05-31, 6:11 pm

Tomcjo napisał(a): Z drugiej strony wiem ze koszt druku rośnie w zależności od ilości kolorów

Ale spada chyba od ilości zamówienia ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Tomcjo 2018-05-31, 6:31 pm

Podobają mi sie koszulki Śląska Wrocław .
https://sportdziennik.pl/nie-byl-idealny-ale/
Chyba adidasa . Moglibyśmy dołożyć zestaw biały i czerwony . A generalnie podobałby mi się powrót do zestawu czerwona koszulka zielone spodenki i białe getry . A wyjazdowy skoro taki szczęśliwy to niech bedzie i czarny .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez August 2018-05-31, 6:45 pm

Tomcjo napisał(a):Tez drażnią mnie te kolory . Z drugiej strony wiem ze koszt druku rośnie w zależności od ilości kolorów . Uznano ze i tak pójdą .

Rzeczywiście. Koszty w pełni uzasadniahą aby trójkąt były w kolorze porannego moczu. Jakoś nie widziałem koszulek np. żaboli w taki kolorach bo taniej. Dla mnie to kwestia poszanowania własnych barw. Ja je szanuję więc jeśli kiedykolwiek miałbym zostać posiadaczem tego czegoscto co najwyżej do umycia kubka a nie do noszenia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez GrubyPerez 2018-05-31, 7:50 pm

August napisał(a):
Tomcjo napisał(a):Tez drażnią mnie te kolory . Z drugiej strony wiem ze koszt druku rośnie w zależności od ilości kolorów . Uznano ze i tak pójdą .

Rzeczywiście. Koszty w pełni uzasadniahą aby trójkąt były w kolorze porannego moczu. Jakoś nie widziałem koszulek np. żaboli w taki kolorach bo taniej. Dla mnie to kwestia poszanowania własnych barw. Ja je szanuję więc jeśli kiedykolwiek miałbym zostać posiadaczem tego czegoscto co najwyżej do umycia kubka a nie do noszenia.



nie sądzę , by koszt druku miał tutaj jakiekolwiek znaczenie. Wszak koszt ten i tak poniesie odbiorca końcowy. Bardziej chyba chodziło autorowi ( autorom) o podkreślenie faktu czegoś wyjątkowego - i to się moim zdaniem udało, a złoty kolor ma swoją wymowę . Lamówka w barwach na rękawkach nadała by wyrazu całości. Ja kupię.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez August 2018-05-31, 8:11 pm

GrubyPerez napisał(a):Bardziej chyba chodziło autorowi ( autorom) o podkreślenie faktu czegoś wyjątkowego - i to się moim zdaniem udało, a złoty kolor ma swoją wymowę .

Tak ale moim zdaniem stosując kolor złoty wokół herbu a nie w nim samym. Barwy powinny zostać takie jakie są. To wtedy nadałoby charakter wyjątkowości a tak fajny pomysł w moim odczuciu został wykonany sposób bublowaty. Barwy nizależnie od okoliczności trzeba szanować. Tu tego nie widzę. No ale degusti bus non est disputantum.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Misaki 2018-06-01, 1:07 am

August napisał(a):To coś na koszulce klubowej to nie jest herb w klubowych barwach. To siki na czarnej kupie.
Te kolory sików i czarnej kupy jak to nazywasz też są w herbie Zagłębia http://zaglebie.eu/pub/569c0a27a4d48

Ja jednak widzę w tym pewną spójność stosując złote elementy czy np czarne koszulki z ostatniego meczu. Dla mnie ok chociaż osobiście od następnego sezonu życzyłbym sobie, żebyśmy grali czerwone koszulki - zielone spodenki - białe getry
Misaki
 
Posty: 751
Dołączył(a): 2006-07-21, 10:59 pm
Lokalizacja: ZD

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez August 2018-06-01, 8:00 am

Misaki napisał(a):Ja jednak widzę w tym pewną spójność stosując złote elementy czy np czarne koszulki z ostatniego meczu.

Czarne tlo i obramowamie w złotym kolorze to nie barwy klubu.Odkąd pamietam to barwy klubu są w wiadomym kolorze. Z przykrością obserwuję jakiś chory trend i powszechną ku temu aprobatę. Za chwilę zostaną wypuszczone koszulki z herbem w kolorach Zabrza i wtloczoną erką chorzowską i wszyscy będą się podniecać niezwykłą harmonią bo to pierwsze będzie oznaczać pójścia drogą Zabrza a to drugie awans w Chorzowie. :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Luis 2018-06-01, 8:02 am

Wiadomo cos odnosnie autobusow ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników