ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Lars 2018-06-03, 9:05 pm

slawekchicago napisał(a):MICHAL FIDZIUKIEWICZ
MICHAL FIDZIUKIEWICZ
MICHAL FIDZIUKIEWICZ

MICHAL SZACUN !!!! ZAWSZE I WSZEDZIE !!! DZIEKI ZA WSZYSTKO !!!!
PARE SLOW I WSZYSTKO JASNE !!! SZACUN !!!!


Fidziukiewicz to najemnik. Sorry.
Sławek, taka jest prawda...

widziałeś dziś Matusiaka...to nie jest najemnik...Łukaszowi, sorry zabrakło, by został w Ekstraklasowym Zagłębiu.
Łukasz czuje, że zabrakło...ale Łukasz jest już kupiony...Łyysy jest Nasz ! ! !
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez slawekchicago 2018-06-03, 10:36 pm

Podziekowalem mu za gole strzelone gejksie i gornikowi , wypomnialem zdjecie po transferze zyczylem jednego BADZ PRZED gejksa (KAMIL SZACUN) A co do Lukasza , coz czekalem ale sie nie doczekalem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez slawekchicago 2018-06-03, 10:38 pm

W Katowicach grali dla Nas ( slowa Kamila )
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Piotrek34 2018-06-03, 10:51 pm

I u siebie z Rakowem też dla nas :lol:
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez pete_zs 2018-06-03, 10:55 pm

Mular wyglądał na zagubionego, ale kiedy miał pograć, jak nie w meczu bez stawki. Lewicki końcówka rundy słaba. Christovao i Nowak też średnio. Niemniej po Chorzowie na pewno zeszło powietrze, a Tychy miały sporą mobilizację, co było widać po Ryśku. Ktoś powiedział napinka za duża na niego, ale była skutecznie zagłuszana oklaskami, itp. Generalnie, jak ktoś był na meczu, to porażka przy tej fecie prawie niezauważalna. Zabrakło mi bardziej chóralnych śpiewów krytej z takiej okazji, ale nie można mieć wszystkiego (może ten niedosyt, bo zazwyczaj jak jestem, to na otwartej:)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez pete_zs 2018-06-03, 11:23 pm

Dla tych co nie mogli być na meczu - opraw było tyle , ze spokojnie można było nie oglądać gry, a z rozdziawiona japa oglądać ultrasowskie popisy trybuny otwartej (race, sektorówki, kartoniady oraz wielki powrót do machania szalami). To ostatnie na b. duży plus.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez ojcieczawodnika 2018-06-04, 7:35 am

Piotrek34 napisał(a):A mnie za dzisiejszy wynik jest po prostu wstyd :redface: Tak nie mogą zachowywać się profesjonaliści p. trenerze Dudek. Co to za wytłumaczenie, że od tygodnia o niczym innym nie myślą ? Wypowiada się taki dzban Abramowicz, że zrobili nam rysę na awansie. No i ma rację. Albo jesteśmy profesjonalistami, szanujemy kibiców i gramy w Ekstraklasie, albo dalej grajmy tu gdzie graliśmy. Co tu dużo gadać. Spójrzmy na Miedź.

A mnie nie jest wstyd. Pomimo, że jak do tej pory byłem na każdym meczu na ten się nie wybrałem. Wkurzają mnie te wszystkie mordy ojców sukcesu, którzy do tej pory nie mieli ochoty zajrzeć na stadion, ale teraz robią sobie promocje selfie itp. Kibicem się jest cały rok- lata a nie tylko jak trzeba odciąć kupon zwany awansem. Od rana widziałem jak się na mecz wybierają osoby które tyle wiedzą o piłce i Zagłębiu co jak na temat hodowli koni arabskich. Ciekawe ilu z nich przyjdzie na mecze jak w ekstraklasie trafią się porażki. Drużyn a miała prawo przegrać ponieważ ostatnie mecze grała na pełnej spinie i gdzieś uszło to powietrze. Szkoda że w takim meczu, ale przynajmniej mi nie żal że wyżej opisanie przeze mnie ojcowie sukcesu nie dostali krwi po którą jednorazowo wyciągneli rękę. Pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie jednorazowych przebierańców.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Adam1906 2018-06-04, 7:48 am

pete_zs napisał(a):Dla tych co nie mogli być na meczu - opraw było tyle , ze spokojnie można było nie oglądać gry, a z rozdziawiona japa oglądać ultrasowskie popisy trybuny otwartej (race, sektorówki, kartoniady oraz wielki powrót do machania szalami). To ostatnie na b. duży plus.

-> DOPING I OPRAWY KIBICÓW ZAGŁĘBIA :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Adam1906 2018-06-04, 7:49 am

ojcieczawodnika napisał(a):A mnie nie jest wstyd. Pomimo, że jak do tej pory byłem na każdym meczu na ten się nie wybrałem. Wkurzają mnie te wszystkie mordy ojców sukcesu, którzy do tej pory nie mieli ochoty zajrzeć na stadion, ale teraz robią sobie promocje selfie itp. Kibicem się jest cały rok- lata a nie tylko jak trzeba odciąć kupon zwany awansem. Od rana widziałem jak się na mecz wybierają osoby które tyle wiedzą o piłce i Zagłębiu co jak na temat hodowli koni arabskich. Ciekawe ilu z nich przyjdzie na mecze jak w ekstraklasie trafią się porażki. Drużyn a miała prawo przegrać ponieważ ostatnie mecze grała na pełnej spinie i gdzieś uszło to powietrze. Szkoda że w takim meczu, ale przynajmniej mi nie żal że wyżej opisanie przeze mnie ojcowie sukcesu nie dostali krwi po którą jednorazowo wyciągneli rękę. Pozdrawiam prawdziwych kibiców a nie jednorazowych przebierańców.

Wszystko na temat :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez August 2018-06-04, 7:58 am

Naprawdę nie ma o co kopii kruszyć zwłaszcza, że najdalej za parę dni nikt nie będzie pamiętał o samym meczu a co najwyżej będzie się wspominać atmosferę w trakcie i po meczu. Oczywiście korzystniejszy wynik, a zwłaszcza zwycięstwo, z pewnością sprawiłby, że samopoczucie byłoby jeszcze lepsze. Można oczywiście czepiać się grajków i trenera, że mimo zapewnień nie wykrzesali z siebie więcej a przy pełnej mobilizacji tyskich mamy taki a nie inny rezultat. Trzeba jednak oddać sprawiedliwie, że w I połowie nie byli gorsi natomiast to co mnie nieco rozczarowało to fakt, że myślałem, iż w końcówce spróbują jednak cokolwiek przycisnąć a tak się nie stało. Niemniej konia z rzędem temu, ze mną na czele, kto np. po wtopie w Suwałkach spodziewał się, że nie tylko awansujemy, ale ten awans zapewnimy sobie w przedostatniej kolejce. I nawet zakładając, że dopiero całkiem niedawno zespół dostał wyraźny sygnał gry o awans a w innych klubach zaczęto odpuszczać to trzeba przyznać, że takie sytuacje też trzeba umieć wykorzystywać. A to nasi wykorzystali, co w poprzednich latach takie oczywiste nie było. Raczej kończyło się na spieprzeniu szansy. O PR związany z meczem też bym się nie martwił bo atmosfera meczu stworzona przez kibiców moim zdaniem zrobiła o wiele więcej dobrego. Ponadto w ekstraklasie gro zespołów, które przyjadą na Ludowy to będą kluby markowe tak więc w mojej ocenie od naszych działaczy będzie dużo zależało aby podjąć działania, które spowodują, że będziemy mieli coś w rodzaju mody na Zagłębie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez slawekchicago 2018-06-04, 8:03 am

Co sie dzialo na boisku czytam teraz , wczoraj caly mecz w mlynie po laaaaaatach . Nic widzialem bo nie boisko bylo wczoraj wazne ale powiem jedno DALEM Z SIEBIE WSZYSTKO .Glos utracony ale to jest bezcenne . Jak doszedlem na stacje Shell , nie wiem bo to bylo resztkami sil . BRACIA !!!DZIEKUJE !!! ZA WYDARZENIA PRZED W TRAKCIE I PO MECZU . Lzy znow lecialy , ale idac zs klasykiem jsk facet placze to musialo sie cos wydarzyc .I to sie wydarzylo . JESTESMY W EKSTRAKLASIE
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez Adam1906 2018-06-04, 8:18 am

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - GKS Tychy

Postprzez slawekchicago 2018-06-04, 8:28 am

i jeszcze jedno

O ZAGLEBIE , EKSTRAKLASA JEST JUZ NASZA

O ZAGLEBIE , PIERWSZA LIGA CIAO CIAO

:lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników