Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 3:40 pm

Nie jestem specjalistom ale pamietam jak rozbierali stary stadion zeby zrobic wylewki pod nowe siedzenia
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez 1906zs 2018-05-27, 3:47 pm

Panie i Panowie, zdajecie sobie sprawę , że jeszcze większość z nas 1,5 miesiąca temu wyzywała, obrażała, łajała ( i często zasłużenie rzecz jasna) i przede wszystkim nie wierzyła w Nasz Klub?
Przepraszam Moje Ukochane Zagłębie, Droga z piekła do Nieba jest piekną!!!!

ZAGŁĘBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1906zs
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2005-09-12, 12:01 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-27, 4:25 pm

Konferencja pomeczowa co prawda od chorzowskich ale dość obszerna od ok. 1:30:
https://www.youtube.com/watch?v=j5u8re2 ... e=youtu.be
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 4:48 pm

Z tej konferencji dopiero widać ze jednak piłkarze nie mieli zimnych głów i chwała im za to ze ich nie poniosło . Trochę pudłowali bo czuli presję jednak dali rade . Brawo
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-27, 4:52 pm

Tomcjo napisał(a):z tej konferencji dopiero widać ze jednak piłkarze nie mieli zimnych głów

Ale materiał oryginalny. Ich strona daj 12 minut, z których 10 minut poświęconych jest Dudkowi i wejściu grajków ze śwpiewem na ustach, mimowolnym zapewne rozwaleniu plandeki z herbem Ruchu i niosącemu się po klubowych korytarzach chorzowskich: hej hej ekstraklasa dla Zagłębia.... Niesamowity obrazek.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 4:58 pm

To symbol ze Ruch to zgliszcza . Ci ich zdolni juniorzy tam nie zostaną . Moze i my kogoś przytulimy . Zdolny obrońca Hołownia to piłkarz Legii i ponoć juz ma kilka ofert .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-05-27, 5:00 pm

Dwie sprawy chcę nadmienić a mianowicie :
1. Nasi Kibice zachowali się w Chorzowie jak należy a mieliśmy obawy
ze może się coś wydarzyć - było SUPER.
2. Z uporem maniaka będę wspominał wypowiedz mojego ulubieńca
Martina - My w tej lidze jeszcze namieszamy - no i namieszali.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-05-27, 5:19 pm

"Zagłębie po dziesięciu latach wraca na salony Lotto Ekstraklasy! Awans w derbach z Ruchem Chorzów - tego nie dało się nawet wyśnić! To po prostu trzeba przeżyć!"


Gracjan znowu sie nawalił i bredzi coś o derbach. Jak z fanpejdza klubu idzie takie info to co się dziwić Feddkowi czy ludziom z innych części Polski.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 5:32 pm

Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 5:57 pm

A tu międzynarodowy portal gdzie sa chyba wszystkie ligi i Zagłębie tez jest . Charakterystyczny zielony szlaczek na końcu to nasze zwyciestwa
http://pl.fcstats.com/tabela,i-liga-lig ... a,27,1.php
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-27, 6:01 pm

Na tym portalu tez piszą ze Zagłębie ma awans . Czy to mozliwe ? To chyba prawda
https://uk.soccerway.com/national/polan ... on/r42437/
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez andi1961 2018-05-27, 7:11 pm

Dzisiejszy dzień,udowodnił że warto żyć i wierzyć w takie chwile jakie możemy w tej chwili wszyscy przeżywać,pomimo różnych złych i nieodpowiednich zachowań ze strony Klubu oraz niektórych fanów,którzy niedawno zwalniali i wyrzucali cały sztab i piłkarzy,teraz w końcu staliśmy się Wielką Zagłębiowską Rodziną,która poniesie naszych Chłopców w Extraklasie do zwycięstw w nowym sezonie.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-05-27, 8:29 pm

slawekchicago napisał(a):"TATO , DZIEKUJE ZE JESTEM KIBICEM ZAGLEBIA"

W niedziele przed meczem odwiedze Tate na Mireckiego , poloze na pomniku szalik JEGO I MOJEGO KLUBU i powtorze te slowa


Kuźwa Sławek dlaczego wywołujesz aż takie emocje ;-) do jasnej cholery braknie mi łez ;-( (choć nawadniam się systematycznie ) ;-(
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-05-27, 8:40 pm

Wielki moment dla klubu i nas kibiców. Jak sobie tak na spokojnie analizuje, to chyba największa w tym zasługa Chęcińskiego, który stworzył im cieplarniane warunki oraz gościa, po którym bardzo mocno jechałem, czyli Dudka. Nie wierzyłem w to, że będzie w stanie doprowadzić drużynę do takiej serii. Oczywiście, pozostałe drużyny z wyłączeniem Miedzi zrobiły dużo żeby nie awansować, ale to w niczym nie umniejsza sukcesu. Któryś dziennikarz napisał, że Zagłębie ma dość przeciętną kadrę i zgadzam się z tym, ale tym większa zasługa Dudka, że potrafił umiejętnie żonglować składem i zrobić z nich drużynę, bo to drużyna, a nie jednostki wywalczyły awans.
Z logicznego punktu widzenia to się nie miało prawa zdarzyć, ale polska piłka jest naprawdę bardzo dziwna - sukcesy osiągają drużyny z niesamowitym burdelem personalno-organizacyjnym i z naprawdę karykaturalnymi postaciami za sterem - tak jak teraz Zagłębie, a w zeszłym roku Sandecja. W kolejnym sezonie nic mnie nie zdziwi - ani spadek, ani... europejskie puchary.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-05-27, 8:52 pm

django napisał(a):...to chyba największa w tym zasługa Chęcińskiego, który stworzył im cieplarniane warunki oraz gościa, po którym bardzo mocno jechałem, czyli Dudka...

Powiesz to ? na dzień dzisiejszy PRZEPRASZAM i dziękuję za radość ,za spełnienie moich marzeń ,za udowodnienie mi że nie mam /nie miałem racji ,spuszczę głowę w pokorze i przyjdę na mecz mojego klubu z szacunkiem do trenera ,prezesa i wszystkich innych "absztikifantów " ( do czasu ;-) )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników