Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-05-27, 9:00 pm

RUDI napisał(a): Powiesz to ? na dzień dzisiejszy PRZEPRASZAM i dziękuję za radość ,za spełnienie moich marzeń ,za udowodnienie mi że nie mam /nie miałem racji ,spuszczę głowę w pokorze i przyjdę na mecz mojego klubu z szacunkiem do trenera ,prezesa i wszystkich innych "absztikifantów " ( do czasu ;-) )


Ale za co konkretnie mam przepraszać? Nie mam szacunku ani do prezesa ani do "absztyfikantów". Zaczynam mieć do Dudka. Jeżeli wydaje Ci się, że awans wszystko unieważnia i generalnie jest zajebiście to niestety nie podzielam Twojej opinii.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-27, 9:10 pm

Oj Rudi. Nie podejrzewałem....
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2018-05-27, 9:19 pm

Rudi , takie emocje
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2018-05-27, 9:20 pm

Cieszę się z awansu, ale cieszyłem się też w 2007 i wyciągnąłem wnioski. Szczęśliwy byłbym, gdybym wiedział, że to wszystko ma ręce i nogi. Ale dzisiaj chyba nie jest najlepszy moment na takie dyskusje. Oby Zagłębie poszło śladem Górnika, a nie Sandecji, chociaż Ruch też parę lat temu grał w europejskich pucharach, a widzimy gdzie jest teraz. Dlatego emocje emocjami, ale trzeba kiedyś wrócić do rzeczywistości.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-27, 9:28 pm

To, że wywalczyliśmy awans to dla nas wielka chwila i w pierwszej kolejności idzie na konto Prezesa a od strony stricte sportowej na konto Dudka. I nie wolno im tego odbierać. Ale nie oznacza że Prezes Marcin stał się rekinem sportowego menadżmentu a Darek trener wybitnym fachowcem. Nie można też nie dostrzec że na awans złożyło się wiele czynników niekoniecznie związanych z kompetencjami obu Panów. Ale i tu trzeba mieć szczęśliwą rękę i umiejętnie to wykorzystać co Panom się udało. Teraz wskakujemy na inny poziom organizacyjno-finansowo-sportowy i życzę wszystkim w klubie abyśmy za rok tak samo mogli się cieszyć i nie podzielić losów Sandecji których nam już teraz wielu wróży
Ostatnio edytowano 2018-05-28, 6:46 am przez August, łącznie edytowano 1 raz
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bbartek 2018-05-28, 6:37 am

August, to samo chciałem napisać dzisiaj.
Byłem jednym z ostrych krytyków sposobu zarządzania Klubem, ale sukces jest niepodważalny.
Chciałbym aby błedy które popełniono nie miały już miejsca w przyszłości ( oczywiście nie można wyeliminować wszystkich błędów bo każda decyzja jest obarczona ryzykiem).
Dzisiaj gratulacje dla Prezydenta, Prezesa, Stanleya, MOSiR-u ale głównie dla zawodników i wszystkich którzy pracowali na ten sukces.
Chciałbym aby zarząd przygotował pilnie program działań sportowych, organizacyjnych , marketingowych aby maksymalnie wykorzystać ten czas do rozpoczęcia rozgrywek.
Ten awans należy wykorzystać do promocji Klubu w Zagłębiu Dąbrowskim i aby frekwencja była minimum taka jak na meczach z Góralami i Tychami.
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-28, 7:03 am

Ja myślę aby przynajmniej ten czas do meczu z Tychami był przede wszystkim czasem radości. Nie tylko ludzi w klubie ale - a może przede wszystkim - nas kibiców bo nam się ta radość również jak najbardziej należy. I to niezależnie od tego jaki mieliśmy czy tez mamy stosunek do osób pracujących w klubie jak i tego wyglądała sytuacja Zagłębia przez przeważającą część sezonu. To normalne i naturalne że Prezes, Dajrektor czy trener podlegają stałej ocenie i nie ma w tym nic wstydliwego, że wbrew krytycznej ocenie klub wywalczył awans a my krytycy powinniśmy teraz zaprosić Prezesa do programu "Przebacz mi" . A wręcz przeciwnie. Lepiej gdy wbrew wszelkim wątpliwościom czy krytyce sezon zakończy się sukcesem. Ja ze swej strony nie mam oporów aby stwierdzić, że przynajmniej na tę chwilę w kilku kwestiach się pomyliłem. Przykładowo w kwestii zawodników gdzie - gdyby to ode mnie zależało, zimą nie byłoby już w klubie np. Cristovao czy Jędrycha, którzy jesienią mnie absolutnie nie przekonywali natomiast wiosną zaliczyli spory progres. Zwłaszcza ten drugi, który - -zwłaszcza w drugiej części rundy - stał się prawdziwą ostoją defensywy.
W każdym razie absolutną bzdurą byłoby gdybyśmy mieli teraz na forach nie wiadomo jak bardzo posypywać głowy popiołem. Zwłaszcza ci, którzy dokonywali konstruktywnej oceny.
Zresztą na podsumowania czy refleksje przyjdzie jeszcze czas. A na razie - cieszmy się.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-28, 7:48 am

Taka mała errata. Jeśli ja miałbym w tej chwili kogoś przepraszać to Novaka, który pisał przed rundą, że w maju będzie się darł: "Bójcie się.." a ja na to o mało sobie dziury w głowie zrobiłem pukając się w swój stary, łysiejący łeb. A zatem Novack. Wszem i wobec publicznie zwracam Ci honor. Ty miałeś rację. Ja się myliłem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez GrubyPerez 2018-05-28, 10:20 am

Święte słowa jeśli chodzi o czas radości i święta do meczu z tyskimi i chwilę po :)
A dalej. Ja tam nie mam zamiaru nikogo przepraszać, wręcz przeciwnie- chciałem pogratulować tym wszystkim kolegom, którzy uprawiając konstruktywną krytykę w jakimś stopniu przyczynili się do awansu, bo jak nie od dziś wiemy zarówno zawodnicy, jak i Zarząd klubu oraz osoby w nim pracujące zaglądają na to forum (pomimo werbalnych zapewnień, że nie :lol: ) . Jeśli zatem krytykowani wyciągają wnioski- to tylko dobrze o nich świadczy.
Czas zabawy, Panowie i Panie - i czas wielkiej dumy że jest się Zagłębiakiem.

I jeszcze o cenach mieszkań w Kato z widokiem na ekstraklasę :) , przednie to i smakuje wyśmienicie a na książkotwarzy robi prawdziwą furrorę. :niezle: :brawo:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2018-05-28, 10:30 am

August napisał(a):Taka mała errata. Jeśli ja miałbym w tej chwili kogoś przepraszać to Novaka, który pisał przed rundą, że w maju będzie się darł: "Bójcie się.." a ja na to o mało sobie dziury w głowie zrobiłem pukając się w swój stary, łysiejący łeb. A zatem Novack. Wszem i wobec publicznie zwracam Ci honor. Ty miałeś rację. Ja się myliłem.

Przyjęte, jeszcze tylko musimy to przypieczętować pieczątką z kufla, ale to za jakiś czas, bo za dużo wczoraj tych pieczątek nastawiałem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-28, 10:46 am

novack napisał(a):jeszcze tylko musimy to przypieczętować pieczątką z kufla

To trzeba by było jeszcze poświadczyć "notarialnie". Czyli czymś mocniejszym. Śliwowicą jaką.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-05-28, 11:01 am

August napisał(a):W każdym razie absolutną bzdurą byłoby gdybyśmy mieli teraz na forach nie wiadomo jak bardzo posypywać głowy popiołem. Zwłaszcza ci, którzy dokonywali konstruktywnej oceny.

Nie musimy posypywać ;-) ale na dzień dzisiejszy jesteśmy w ekstraklasie dzięki całej ekipie ,ja zwracam "cesarzowi co cesarskie " i mam nadzieję że nasze konstruktywne oceny też miały wpływ na awans ? to co napisałem powyżej nie oznacza że nie będę "wbijał szpileczek " ;-)
A humor mam od rana wyśmienity i już nie mogę się doczekać Niedzieli i ogłoszenia od kiedy ruszy sprzedaż karnetów :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pete_zs 2018-05-28, 11:18 am

A ja podziękuję i tym, którzy konstruktywnie krytykowali i tym, którzy zagrzewali drużynę do boju w trudnych momentach. A teraz wszyscy:

W Ekstraklasie jest... nasze Zagłębie... w Ekstraklasie jest... ukochane me ... !!!
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-28, 11:21 am

Kończąc wątek trzeba jasno powiedzieć. W pierwszej kolejności sukces w postaci awansu idzie na konto Prezesa, cokolwiek by się o nim nie myślało i bez względu na okoliczności awansu, te oficjalne i te nieoficjalne, jeśli istnieją. To Prezes stoi na czele klubu i za niego odpowiada. Amen.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez novack 2018-05-28, 12:00 pm

A ja wykorzystałem ten świąteczny, wczorajszy dzień również do wyzerowania relacji i osobiście wyściskałem Prezesa i Trenera nie wstydząc się słowa przepraszam, bo w tych moich już blisko trzech tysiącach wpisów z pewnością znalazły się też emocjonalne. Jednocześnie nie odbieram sobie prawa do konstruktywnej krytyki, a jak będzie powód (oby nie było) do lekkiej złośliwości, wszak za rok, przy okazji fetowania miejsca na pudle, znowu będzie okazją do katharsis i wyzerowania relacji ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników