Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-05-28, 3:15 pm

Siedzę sobie dzisiaj w pracy. W tle puszczone radio i prawie co godzinę słyszę, że Ruch Chorzów po raz pierwszy spadl na 3 szczebel a spuścilo go ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC. 8) :lol:
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie


Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2018-05-28, 3:25 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):Siedzę sobie dzisiaj w pracy. W tle puszczone radio i prawie co godzinę słyszę, że Ruch Chorzów po raz pierwszy spadl na 3 szczebel a spuścilo go ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC. 8) :lol:

Hm, mam trochę inne zdanie. Spuściły Ruch własne błędy, łącznie z patologią, jaka prawdopodobnie bywała i ukrywana, jako taki drugi nurt obok wspaniałej karty historii i przywiązania do emblematycznego dla Polskiego Śląska klubu, który poruszał serca wielu patriotów. Wyniknęła z tego cała lawina - a w tym sezonie nie zdołali opanować jej. Jedynie kolejnym kamyczkiem było zwycięstwo Zagłębia, w dodatku, za co gratulowałem, jeżeli mój domysł był słuszny - bez jakiejś pazerności by upokorzyć tych młodych chłopaków, którzy mieli odwagę wziąć na swoje barki powinność bronienia barw klubu, gdy właśnie przeżywa skrajny kryzys. Dla mnie - wystarczyło, że Zagłębie wygrało tyle, ile było trzeba, by osiągnąć swój sukces, 1-0.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2018-05-28, 9:01 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez patrios91 2018-05-29, 8:10 am

August napisał(a):Kończąc wątek trzeba jasno powiedzieć. W pierwszej kolejności sukces w postaci awansu idzie na konto Prezesa, cokolwiek by się o nim nie myślało i bez względu na okoliczności awansu, te oficjalne i te nieoficjalne, jeśli istnieją. To Prezes stoi na czele klubu i za niego odpowiada. Amen.

No chyba, że jego rządy nie do końca są autorytarne ;-) Pozdrawiam.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-29, 8:14 am

patrios91 napisał(a):No chyba, że jego rządy nie do końca są autorytarne

To też wspomniałem o kwestiach nieoficjalnych. Ale o tym nie wiemy i się nie dowiemy. Natomiast oficjalnie awans idzie na konto Jaroszewskiego i to nie podlega dyskusji.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez patrios91 2018-05-29, 8:23 am

August napisał(a):
patrios91 napisał(a):No chyba, że jego rządy nie do końca są autorytarne

To też wspomniałem o kwestiach nieoficjalnych. Ale o tym nie wiemy i się nie dowiemy. Natomiast oficjalnie awans idzie na konto Jaroszewskiego i to nie podlega dyskusji.

Drogi Auguście. Oficjalnie Duda jest prezydentem, a Morawiecki premierem, a pomysłodawcą pewnych projektów jest ktoś zupełnie inny. ;-) U nas jest podobnie. Mam nadzieję, że w lato wyjaśnią się wszelkie sprawy właścicielskie, które mogą jeszcze sporo namieszać. Oby w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;-)
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-29, 8:31 am

patrios91 napisał(a):Oficjalnie Duda jest prezydentem, a Morawiecki premierem, a pomysłodawcą pewnych projektów jest ktoś zupełnie inny. U nas jest podobnie

Wiesz, nie chciałem aż tak tego ujmować. Cały czas powtarzam, że Leśny poprzez swoich ludzi cały czas jest obecny w klubie. Po co oni tam są ? Raczej dziwna sprawa jeżeli pracownik Kancelarii Prawnej Leśnego formalnie w radzie reprezentuje Miasto gdzie osób o określonych uprawnieniach jak i będących w komitywie z obozem rządzącym nie brakuje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez patrios91 2018-05-29, 8:39 am

August napisał(a):
patrios91 napisał(a):Oficjalnie Duda jest prezydentem, a Morawiecki premierem, a pomysłodawcą pewnych projektów jest ktoś zupełnie inny. U nas jest podobnie

Wiesz, nie chciałem aż tak tego ujmować. Cały czas powtarzam, że Leśny poprzez swoich ludzi cały czas jest obecny w klubie. Po co oni tam są ? Raczej dziwna sprawa jeżeli pracownik Kancelarii Prawnej Leśnego formalnie w radzie reprezentuje Miasto gdzie osób o określonych uprawnieniach jak i będących w komitywie z obozem rządzącym nie brakuje.

Z tego co wiem, dowiemy się o pewnych sprawach w najbliższych miesiącach. Myślę, że tzw cisza medialna apropos tego tematu, dobrze wpłynie na przebieg pewnych negocjacji, dlatego cichnę na dłużej jak to robiłem przez ostatnie kilka miesięcy. ;-)
PS Dobrze jest czasem coś napisać. Jestem pełen podziwu, że forum jeszcze istnieje. Pozdrawiam wszystkich.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez picku 2018-05-29, 9:34 am

patrios91 napisał(a):Z tego co wiem, dowiemy się o pewnych sprawach w najbliższych miesiącach.


Nie brzmi to jednak pozytywnie. Jakbyś napisał "tygodniach" to byłoby lepiej, ale miesiącach... Przyznam, że cały czas się łudziłem, że ktokolwiek by nie został (współ)właścicielem Zagłębia, to będzie chciał mocno doinwestowac klub pod kątem transferów przed rozpoczęciem seoznu, a tak to faktycznie się zapowiada, że powalczymy zbliżoną ekipą.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Ruch Chorzów - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bolo73 2018-05-29, 2:54 pm

picku napisał(a):
patrios91 napisał(a):Z tego co wiem, dowiemy się o pewnych sprawach w najbliższych miesiącach.


Nie brzmi to jednak pozytywnie. Jakbyś napisał "tygodniach" to byłoby lepiej, ale miesiącach... Przyznam, że cały czas się łudziłem, że ktokolwiek by nie został (współ)właścicielem Zagłębia, to będzie chciał mocno doinwestowac klub pod kątem transferów przed rozpoczęciem seoznu, a tak to faktycznie się zapowiada, że powalczymy zbliżoną ekipą.


Może to i lepiej że nie będziemy zbytnio zmieniać składu, grajmy tym co mamy + 2,3 nowe twarze i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Zawsze można później skorygować.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron