ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-14, 11:11 am

Obrazek

Po niesamowitych weekendowych emocjach związanych ze zwycięstwem Zagłębia Sosnowiec w Olsztynie 2:0, oraz porażkami cygańskiego taboru z Ruchem Chorzów 0:1 i Chojniczanki z Pogonią Siedlce 2:3, co pozwoliło Zagłębiu wskoczyć na miejsce premiowane awansem, nadszedł czas na ostatnie 3 ligowe spotkania sezonu 2017/18, które mogą dać nam upragnione od 10 lat wejście do Ekstraklasy!!! W chwili obecnej mamy 2 pkt. przewagi nad grupą pościgową w składzie Stal Mielec, GKS Roma i Chojniczanka, oraz 9 pkt. do podniesienia z boiska!!!

Obrazek

Pierwszy z 3 decydujących meczów już w sobotę 19 maja 2018r. o godz. 18:00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu z Podbeskidziem Bielsko-Biała!!! Oprócz naszego meczu Chojniczanka gra u siebie z Chrobrym Głogów, Stal Mielec z Bytovią Bytów a katowicka paskuda ma wielka szansę oberwać po uszach przy Bukowej z GKS-em Tychy.

Obrazek

Tak naprawdę to nie ma za bardzo co łamać sobie głowy i analizować tabeli. Po prostu wszystko jest w rękach (a raczej nogach i głowach) naszych piłkarzy. Wygrają wszystkie 3 mecze z Podbeskidziem u siebie, Ruchem Chorzów na wyjeździe oraz GKS-em Tychy na Ludowym i.... 3 czerwca 2018r. wspólnie świętujemy awans do Ekstraklasy!!!!! :)

Obrazek

Na koniec bardzo ważna sprawa. Chcemy awansu i wymagamy go od piłkarzy? Wymagajmy powyższego również od siebie!!! Pamiętajmy, że to My jesteśmy 12 zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec, więc wspólnie Wywalczmy Awans do Ekstraklasy!!!!!!

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-05-14, 4:17 pm

To będzie myślenie "pod wiatr" - jestem za otwarciem bram Ludowego
w meczu z Podbeskidziem - Kibice Zagłębia w tym meczu powinni być
wszędzie w każdym zakamarku Ludowego. Doping non stop - po prostu
wygrana musi być nasza - zawodnicy o to proszą gra im się łatwiej.
A w ogóle będzie fajnie jak Ludowy będzie zapełniony.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez August 2018-05-14, 5:08 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):w ogóle będzie fajnie jak Ludowy będzie zapełniony

Panie Tadziu. Nie mogłem się powstrzymać i poszedłem do wróżki na Pawiej na Starym Sosnowcu co by mi powiedziała jak będzie na koniec sezonu. Kobita wzięła moją rękę, podumała i powiedziała, że do awansu konieczny jeden warunek. Otóż Panowie Wiśniewski i Blajpios muszą przyjechać na przynajmniej jeden mecz na Ludowym. Dlatego nie ma wyjścia. Dla dobra przyszłości klubu musisz się Pan stawić w sobotę na Kresowej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez GrubyPerez 2018-05-14, 5:25 pm

August napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):w ogóle będzie fajnie jak Ludowy będzie zapełniony

Panie Tadziu. Nie mogłem się powstrzymać i poszedłem do wróżki na Pawiej na Starym Sosnowcu co by mi powiedziała jak będzie na koniec sezonu. Kobita wzięła moją rękę, podumała i powiedziała, że do awansu konieczny jeden warunek. Otóż Panowie Wiśniewski i Blajpios muszą przyjechać na przynajmniej jeden mecz na Ludowym. Dlatego nie ma wyjścia. Dla dobra przyszłości klubu musisz się Pan stawić w sobotę na Kresowej.



:idea: good idea :)

:brawo:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez mwy 2018-05-14, 5:37 pm

Czy ktoś wie czy Sanogo będzie już gotowy na sobotę ?
mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-14, 5:41 pm

August napisał(a):Otóż Panowie Wiśniewski i Blajpios muszą przyjechać na przynajmniej jeden mecz na Ludowym. Dlatego nie ma wyjścia. Dla dobra przyszłości klubu musisz się Pan stawić w sobotę na Kresowej.

A nie dorzuciła Ci wróżka do tego składu Tomcjo i Sławka? :)
Tylko czasem nie mówcie mi Panowie, że akurat samoloty na przełomie maja i czerwca z Wysp nie latają ;-)

Żarty żartami, kto nie może być, mówi się trudno. Ale jak ktoś MOŻE, tylko mu się NIE BĘDZIE CHCIAŁO przyjść... niech idzie w pizdu :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez August 2018-05-14, 5:46 pm

Adam1906 napisał(a):A nie dorzuciła Ci wróżka do tego składu Tomcjo i Sławka?

Za wskazanie kolejnych osób zza granicy żądała dodatkowych subwencji w euro a ja miałem tylko 20 zeta a terminalu nie miała.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez August 2018-05-14, 5:47 pm

Taki mecz przed nami. Kto tu napisze że nie może ten mamlas.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez tork 2018-05-14, 5:48 pm

August napisał(a):
Tadeusz Wisniewski napisał(a):w ogóle będzie fajnie jak Ludowy będzie zapełniony

Panie Tadziu. Nie mogłem się powstrzymać i poszedłem do wróżki na Pawiej na Starym Sosnowcu co by mi powiedziała jak będzie na koniec sezonu. Kobita wzięła moją rękę, podumała i powiedziała, że do awansu konieczny jeden warunek. Otóż Panowie Wiśniewski i Blajpios muszą przyjechać na przynajmniej jeden mecz na Ludowym. Dlatego nie ma wyjścia. Dla dobra przyszłości klubu musisz się Pan stawić w sobotę na Kresowej.


Kobieta ostatnio ma- nomen omen- pełne ręce roboty.
Mnie powiedziała, że Zagłębie awansuje jeśli na dwa ostatnie mecze u siebie bilety będą po 1 i 2 złote.
A jak się nie ziści, to rezygnuje i idzie terminować u Wróżbity Macieja jako brand manager.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez slawekchicago 2018-05-14, 7:07 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Otóż Panowie Wiśniewski i Blajpios muszą przyjechać na przynajmniej jeden mecz na Ludowym. Dlatego nie ma wyjścia. Dla dobra przyszłości klubu musisz się Pan stawić w sobotę na Kresowej.

A nie dorzuciła Ci wróżka do tego składu Tomcjo i Sławka? :)
Tylko czasem nie mówcie mi Panowie, że akurat samoloty na przełomie maja i czerwca z Wysp nie latają ;-)

Żarty żartami, kto nie może być, mówi się trudno. Ale jak ktoś MOŻE, tylko mu się NIE BĘDZIE CHCIAŁO przyjść... niech idzie w pizdu :twisted:


Ja kolego przylatuje 31 maja , wuec moze browarek w sobote ? Kolege Augusta w koncu poznam moze Rudi a My piwko tez wypadalo by przechylic
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-14, 7:12 pm

Z uwagi na zakończenie się ostatniego meczu 31. kolejki GKS Tychy - Raków Częstochowa (0:3) wrzucam aktualną tabelę I ligi przed naszym sobotnim meczem.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez August 2018-05-14, 7:13 pm

Czemu nie Sławku. JeZDem otwarty na propozycje takich spotkań.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-14, 7:16 pm

slawekchicago napisał(a):Ja kolego przylatuje 31 maja , wuec moze browarek w sobote ? Kolege Augusta w koncu poznam moze Rudi a My piwko tez wypadalo by przechylic

August napisał(a):Czemu nie Sławku. JeZDem otwarty na propozycje takich spotkań.


Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez slawekchicago 2018-05-14, 7:29 pm

no to jestesmy umowieni , oby tylko humory byly dzien przed meczem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez jondek 2018-05-14, 7:48 pm

mwy napisał(a):Czy ktoś wie czy Sanogo będzie już gotowy na sobotę ?
Na treningu Zagłębia spodziewany jest we wtorek Vamara Sanogo. To zapowiedź jutrzejszego Sportu
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników