ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez August 2018-05-15, 9:28 am

Dobre wieści:


Sanogo wraca do Polski

Na treningu Zagłębia (godz. 11.00) spodziewany jest dzisiaj Vamara Sanogo. Ciemnoskóry snajper ostatni tydzień spędził we Francji, gdzie spędzał czas przy ojcu, walczącym o życie po wylewie.

Stan jego ojca uległ poprawie, a wczoraj został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Dlatego piłkarz zamelduje się na wtorkowych zajęciach, jeśli tylko znajdzie odpowiednie połączenie lotnicze. Jeżeli pojawi się w Sosnowcu dopiero w godzinach popołudniowych, wieczorem odbędzie trening indywidualny. O miejsce w meczowej kadrze na sobotnią potyczkę z Podbeskidziem Bielsko-Biała może być spokojny.

W ostatnim czasie Sanogo regularnie gościł w wyjściowej jedenastce Zagłębia. W tym roku zdobył trzy bramki, co w sumie przełożyło się aż na siedem punktów dla sosnowiczan. Strzelił zwycięskie gole w potyczkach z Odrą Opole (1:0) i Chrobrym Głogów (2:1), a trafienie w konfrontacji z Puszczą Niepołomice dało remis 1:1.

W dwóch ostatnich kolejkach w ataku zastępował go Szymon Lewicki i… dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
http://sportdziennik.pl/sanogo-wraca-do-polski/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-15, 10:02 am

Całe szczęście, że informacja o śmierci jego ojca okazała się nieprawdziwa :) Teraz Vamara może wreszcie skupić się na walce o awans Zagłębia do Ekstraklasy :niezle:

Kupować bilety! KUPOWAĆ!!!

W SOBOTĘ WSZYSCY NA LUDOWY!!!!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez davidian 2018-05-15, 12:16 pm

Pytanie w kwestii organizacyjnej na to spotkanie mam zamiar wybrać się z moim synem (pierwsza wizyta na stadionie)
Jak wygląda kwestia wejścia 8-latka? Wchodzi ze mną na moją kartę i bilet (bilet mam już zakupiony)? Czy też muszę zakupić mu bilet na spotkanie? Pytałem na maila klubowego ale zero odzewu.

Co do meczu tak jak pisałem jakiś czas temu wygrywać robić swoje i nie oglądać się na resztę stawki - jeszcze tylko 3 razy :brawo:
davidian
 
Posty: 242
Dołączył(a): 2008-09-18, 6:45 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez motovideo 2018-05-15, 12:32 pm

davidian napisał(a):Pytanie w kwestii organizacyjnej na to spotkanie mam zamiar wybrać się z moim synem (pierwsza wizyta na stadionie)
Jak wygląda kwestia wejścia 8-latka? Wchodzi ze mną na moją kartę i bilet (bilet mam już zakupiony)? Czy też muszę zakupić mu bilet na spotkanie? Pytałem na maila klubowego ale zero odzewu.

Co do meczu tak jak pisałem jakiś czas temu wygrywać robić swoje i nie oglądać się na resztę stawki - jeszcze tylko 3 razy :brawo:


wydaje mi się, że musisz kupić dla syna bilet ulgowy
http://zaglebie.eu/aktualnosci/4636-trw ... dbeskidzie

Jeśli masz konto na Zaglebie.eu najwygodniej kopić bilet on-line do samodzielnego wydruku (unikasz kolejek przy kasie). W polach gdzie widnieją Twoje dane zmieniasz je na dane dziecka, ja tak kupowałem dla dziecka - działa
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez picku 2018-05-15, 12:49 pm

davidian napisał(a):Pytanie w kwestii organizacyjnej na to spotkanie mam zamiar wybrać się z moim synem (pierwsza wizyta na stadionie)
Jak wygląda kwestia wejścia 8-latka? Wchodzi ze mną na moją kartę i bilet (bilet mam już zakupiony)? Czy też muszę zakupić mu bilet na spotkanie? Pytałem na maila klubowego ale zero odzewu.


W tym sezonie udało mi się dwa razy odwiedzić Ludowy z córką. Bilety kupowałem w POK. Za pierwszym razem dostałem informację, że bodajże do 7 lat wejście za darmo. Córka ma ponad 7, ale 8 lat nie jest skończone - pani osbługująca stwierdziła, że to tak jakby miała 7. Ostatnim razem wykładnia już jednak była inna i płaciłem za nią bilet ulgowy.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-15, 1:31 pm

davidian napisał(a):Pytałem na maila klubowego ale zero odzewu.

Dlaczego mnie to nie dziwi? :lol:

Niech w klubie wreszcie się ogarną na te mecze, bo znając życie kupa ludzi przyjdzie pod stadion pól godziny przed rozpoczęciem a wejdzie pół godziny po pierwszym gwizdku sędziego z uwagi na czynne 3 kasy i 3 kołowrotki na bramkach :twisted: Ja nie wiem, czy w naszym klubie wszystko musi być popierdolone z tak banalnymi sprawami, jak otwarte WSZYSTKIE kasy i otwarte WSZYSTKIE kołowrotki???

Swoją drogą to proponuję skorzystać z przedsprzedaży. Nie będziecie stać godzinę jak te pizdy.
Szczegóły przedsprzedaży TUTAJ
Internetowo TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez turku 2018-05-15, 1:56 pm

Przyznam się szczerze, że obiecałem sobie, że dopóki grillowicze będą rządzić Zagłębiem moja noga tam nie postanie. Nawet moja karta kibica zdążyła w między czasie stracić ważność. Byłem zwolennikiem teorii że oni po prostu nie chcą awansować. Jednak wczoraj wyrobiłem nową kartę i zakupiłem bilet, znów zacząłem wierzyć. Boję się tylko żeby nie była tak, że jak nie chodziłem to wszystko szło w dobra stroną a tu znów zacznę chodzić a dobra passa Zagłębia się skończy.
Przekonuję sam siebie - są wybory, jest motywacja. Same ronda głosów nie dadzą.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-15, 1:58 pm

Szacun turku :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez turku 2018-05-15, 2:06 pm

Byłem zwolennikiem teorii, że tylko całkowicie pusty stadion spowoduje jakiekolwiek zmiany. No cóż, na te trzy ostatnie mecze zmieniłem zdanie. Daję im szansę. Niech odkupią swoje winy z ostatniego sezonu.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-15, 3:20 pm

Zniżka za dwa bilety

Obrazek

Ze względu na to, że ostatnie dwa spotkania w tej rundzie są o najwyższą stawkę, przygotowaliśmy dla naszych kibiców promocję. Przy zakupie dwóch biletów - na mecz z Podbeskidziem oraz z GKS-em Tychy, każdy otrzyma zniżkę 20% na cały asortyment sklepu FanStore.

Promocja dotyczy również tych osób, które zakupiły bilety wcześniej oraz posiadających karnety. Wystarczy okazać kartę kibica, na której są widoczne dwa najbliższe spotkania na Stadionie Ludowym. Promocja trwa do soboty (19.05.2018r.) do godz. 14:00.

Ze względu na to, iż zainteresowanie biletami jest bardzo duże, zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek na dwa ostatnie mecze Zagłębia Sosnowiec.

Przypominamy również o wymianie voucherów na bilety do dnia przed meczem. W dniu meczu vouchery tracą ważność.

Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 19.05.2018r. o godz. 18:00

Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 3.06.2018r. o godz. 12:45

http://zaglebie.eu/aktualnosci/4643-zni ... dwa-bilety
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez slawekchicago 2018-05-15, 3:25 pm

Oby przyslowie "JEDEN TURKU WIOSNY NIE CZYNI " sie nie sprawdzilo .

WSZYSCY NA LUDOWY
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez petromar 2018-05-15, 3:31 pm

ja to samo zrobiłem, tylko ze moja karta w zeszłym sezonie została przeze mnie połamana przez wkurwienie, jutro ide po nową i bilety
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez August 2018-05-15, 3:55 pm

Adam1906 napisał(a):. Przy zakupie dwóch biletów - na mecz z Podbeskidziem oraz z GKS-em Tychy, każdy otrzyma zniżkę 20% na cały asortyment sklepu FanStore.

Pomysł fajny, obniżka słaba.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-05-15, 4:12 pm

davidian napisał(a):Pytałem na maila klubowego ale zero odzewu.


Znam ten ból, sam nie mogę się zalogować na swoje konto internetowe a z racji miejsca zamieszkania tylko zakup internetowy wchodzi w grę. Napisałem o pomoc na maila podanego z strony głównej ale też nikt mi nie odpisał.

Może również zapomnieli hasła :lol: :lol: :lol: :lol:
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-15, 4:55 pm

wilczy_jezdziec napisał(a):Znam ten ból, sam nie mogę się zalogować na swoje konto internetowe a z racji miejsca zamieszkania tylko zakup internetowy wchodzi w grę. Napisałem o pomoc na maila podanego z strony głównej ale też nikt mi nie odpisał.

Coś mi się wydaje, że źle się do tego zabierasz. Ja też zapomniałem hasła, ale wszedłem na stronę TUTAJ i tam masz ikonkę "Zapomniałem hasła". Kliknij ją a dalej już poleci z automatu nowe hasło na Twojego maila. Jeżeli tylko dobrze pamiętam to właśnie tak odzyskałem dostęp ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników