ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez robercik 2018-05-20, 11:52 am

August napisał(a): To prawda. Ale nie można zapominać że jak co mecz jak się idzie na stadion to widać całe masy „sportowego proletariatu Zagłębia Dąbrowskiego” które ma czas raczyć się albo zupką chmielową albo wiśniowym gulem a nie ma czasu wejść na trybuny odpowiednio wcześniej. Przyszedłem pona pol godziny wcześniej postałem z 5 minut, wszedłem. No problem. Choć oczywiście druga podwójna bramka na krytą przydałaby się.


Znaczy sie, ze musiales wejsc wejsciem uprzywilejowanym lub sie wcisnales do kolejki jak wiekszosc niestety cwaniaczkow. Ja bylem duzo wczesniej niz Ty a wszedlem o 18:10. Tez moglbym sie wciskac ale dla mnie to brak szacunku do pozostalych kibicow postepujacych fair.

Edit.
Nie doczytalem, ze piszeszo krytej. Sorki. Ja mialem na mysli odkryta.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice


Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez robercik 2018-05-20, 11:58 am

Lars napisał(a):
robercik napisał(a):Zaangazowanie pilkarzy takie jak powinno byc. To co zawsze chcialem ogladac. Walka o kazda pilke. O kazdy netr boiska.
Niestety klub nie idzie za tym. Godzinne kolejki do kolowrotkow, jedna osoba sprawdzajaca. Jestem osoba spokojna ale podejscie do kibica mnie wkurwilo. Ja chodze i bede chodzil. Ale staly obok mnie osoby, co nastepnym razem nie przyjda. Wylacznie przez podejscie klubu. Taka sama organizacja dla 5 tys ludzi jak dla 500. Anatorka panie prezesie.


Stanę trochę obronie organizatorów. Obiekt jest jaki jest, niestety - archaiczny i nieprzystosowany do dzisiejszych przepisów związanych z zabezpieczeniem imprezy masowej. Dlatego jest wolniej.
Niech te marudy następnym razem przyjdą wcześniej.


Obiekt jaki jest to wiadomo. Ale prezes o nieczynnych kolowrotach powinien wiedziec nie od wczoraj. Wystarczyloby rowniez wiecej ochrony do sprawdzania i poszloby.
Niestety kultura kibicow jest zalosna. Zero kultury i szacunku do wlasnych kibicow. I jak mozna spiewac o braterstwie jak ma sie za nic drugiego brata.
Za duzo wymagam chyba :)
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez turku 2018-05-20, 12:03 pm

robercik napisał(a):Niestety kultura kibicow jest zalosna. Zero kultury i szacunku do wlasnych kibicow.

Nic dodać, nic ująć.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-20, 12:23 pm

robercik napisał(a):Ale prezes o nieczynnych kolowrotach powinien wiedziec nie od wczoraj.

Najgorsze, ze Prezes wie o tym nie od dziś. I co?

I psinco :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez pete_zs 2018-05-20, 1:31 pm

DO KLUBU
Mam wrażenie, że liczba ochrony była podobna jak z Bytowem, a na otwartej było pewnie ze dwa razy więcej ludzi. Można się trochę "w..ć" jak przychodzisz z biletem, nawet i te 20-25 minut wcześniej, bo masz kawałek drogi na stadion i wchodzisz dopiero w 20 minucie. Co można zrobić - na krytej otworzyć drugą bramkę, na otwartej zwiększyć ochronę, trzecia bramka "młynowa", jeśli to technicznie możliwe, to niech wchodzą wszyscy karnetowcy. Młynowi nie ubędzie, a kolejki się przerzedzą.

DOPING
Do 20 min. nic nie było słychać pod kasami. Czyli Ci, co weszli wcześniej, raczej się nie przemęczali. Mnie się podobał bardziej doping z Bytowem, ale też teraz częściej podłączała się cała otwarta, czy kryta i to na duży plus. Ogólnie szacunek dla młyna, bo doping praktycznie cały sezon. Ja bym jeszcze dodał, że brakuje mi większego docenienia poszczególnych zawodników. Nie wiem, jak to wyglądało z perspektywy krytej jak schodził Lewicki, czy Banasiak. Niestety kłania się archaiczność stadionu, nagłośnienie jest na tyle fatalne, że stadion nie podchwytuje nazwisk strzelców goli, bo spikera słabo słychać, inna rzecz, że gościu dopiero w przedostatnim meczu się obudził i zaczął wykrzykiwać nazwiska strzelców. To do zmiany na Tychach, strzelec gola musi czuć, jak cały stadion ryczy jego nazwisko !
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez robercik 2018-05-20, 1:56 pm

Pomysl z wejsciem dla karnetowcow bramka dla fanklubow bylby super. Moze to zacheci do kupowania karnetow.
Z Tychami musze przyjsc nie 45 minut przed meczem a 90 minut. Bo dla mnie mecz to tez rozgrzewka i podpatrywanie w jakiej formie mentalnej sa zawodnicy.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez turku 2018-05-20, 5:56 pm

pete_zs napisał(a):Ja bym jeszcze dodał, że brakuje mi większego docenienia poszczególnych zawodników. Nie wiem, jak to wyglądało z perspektywy krytej jak schodził Lewicki, czy Banasiak.


Bo doping może i jest mocny, ale kompletnie odklejony od meczu.
Równie dobrze prowadzący doping mógłby to robić z domu. W ogóle nie reaguje na co się dzieje na boisku, gol nie gol, karny, rożny ten jedzie swoje.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez pyla 2018-05-20, 8:59 pm

Może stadion oględnie mówić nie odpowiada normom 21 wieku ale co to ma wspólnego z nagłośnieniem. pisałem o tym w zeszłym roku - bez echa. Na krytej głośnik z lewej strony milczy już prawie rok. Czy to taki wielki finansowy wydatek dla miasta? :twisted:
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Adam1906 2018-05-21, 12:30 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Postprzez Tomcjo 2018-05-21, 5:43 pm

Banan często nie strzela ale jak odpali petardę to i w ekstraklasie weszłoby jak w masło . Niech trenuje i zwiększy częstotliwość i repertuar . :brawo: :brawo: :brawo:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników