Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-05-12, 8:11 pm

Drużyna zrobiła to co sobie założyła przed wyjazdem do Olsztyna a mianowicie
3 pkt do Sosnowca - zadanie wykonała sytuacja jest b.dobra - myślę tak jeśli
Miedzianka przegra gdzieś nie wiem gdzie to ich dopadniemy punktami.
Bo Zagłębie już nie odda punktów bo tak dobrze wykonuje swoje założenia
Myślę ze Prezes powinien przed meczem z Podbeskidziem i Tychami otworzyć
bramy Stadionu Ludowego. Dla mnie to ten tydzień będzie zbyt długi ale
jakoś dam radę.
Serdecznie pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-12, 8:23 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Miedzianka przegra gdzieś nie wiem gdzie to ich dopadniemy punktami.

Widzę że apetyt rośnie w miarę jedzenia. A ja myślę żeby zespół po prostu robił swoje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-05-12, 8:26 pm

August napisał(a): A ja myślę żeby zespół po prostu robił swoje.

Dokładnie, robił swoje i nie odpuszczał tych kilku spotkań które zostały do końca sezonu a może sprawią nam fajnego "psikusa" i ich nazwiska zapiszą się w historii Zagłębia ? a kibice będą w ostatniej kolejce biegać po murawie ze szczęścia a nie z nerwów jak ten kibic ;-)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-12, 8:34 pm

Nie przesadzajmy z tym otwartym stadionem . Wystarczy jak bilety beda za dychę i wstyd dla kibiców jesli nie pójdą wszystkie bilety . Teraz to kibice maja sie zmobilizować i zapełnić stadion a doping ma byc słyszalny na Bukowej . Nich wreszcie spełnia swoją groźbę ekstraklasa albo śmierdź i niech śmierdzą .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-12, 8:43 pm

Tomcjo napisał(a):doping ma byc słyszalny na Bukowej

Wystarczy jak będzie słychać w „niebieskich” Szopienicach ;-)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-05-12, 8:50 pm

Kol. Tomcjo - to nie jest przesada z otwartym Ludowym - to jest po prostu
pomoc jaką może dać Kibic drużynie - a teraz do końca Zagłębie takiego
solidnego wsparcia potrzebuje aby ich wysiłek nie poszedł na marne -
przecież sami zawodnicy proszą " bądżcie 12 zawodnikiem" w jak
największej liczbie (tysiące)
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-12, 9:01 pm

Nie krytykuje pana za pomysł . Jest świetny . Tylko oczekuje wiecej od kibicow . Jeśli teraz nie nastapi mobilizacja to nasze mecze po awansie moga byc żalosne bo nie bedziemy czesto wygrywac . Pora zaczac odbudowywac publicznosc na Ludowym . Prezes tego nie zrobi . To musimy my sami . W Chorzowie było 7.5 tys . U nas boje sie ze nie bedzie tyle przy otwartych trybunach ( pomijajac kwestie pojemności ) . To mnie martwi .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-05-12, 9:08 pm

Cholera coraz slabsza kondycja . Wykończył mnie ten mecz . A tu jeszcze trzy . Potrzebuje rezerwowego kibica tak od 60 minuty . Moze byc kibicka :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez andi1961 2018-05-12, 9:34 pm

Nareszcie doczekaliśmy się drużyny na jaką czekaliśmy od kilku sezonów,walecznych,bojowych i skutecznych w różnych warunkach,wykartkowanych i nieobecnych z powodów zdrowotnych.Sam mecz pokazał że pomimo Stomil cisnął,graliśmy mądrze i wszyscy zapieprzali że aż miło.Duży plus,dla Matko że ostatnio zagrał 2 lata temu a dzisiaj zagrał jak profesor.Tak właśnie rodzi się wielka drużyna,którą możemy się cieszyć a ostatnie 3 kolejki pokażą czy ta radość,będzie jeszcze większa.Pozdrawiam wszystkich Fanów,a szczególnie Szanownego Augusta,który na tym Forum,bardzo dużo dobrego wnosi.andi1961.
andi1961
 
Posty: 67
Dołączył(a): 2014-11-18, 4:05 pm

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-12, 9:44 pm

andi1961 napisał(a):Pozdrawiam wszystkich Fanów,a szczególnie Szanownego Augusta,który na tym Forum,bardzo dużo dobrego wnosi.andi1961.

To miłe dziękuję bardzo i pozdrawiam
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2018-05-12, 9:55 pm

Lars napisał(a):Znowu bez Sanogo. Obiektywnie oceniając tę sytuację kiepsko to wygląda. Gramy o awans pięć ostatnich meczów, a nasz najlepszy napastnik 2 mecze spędza we Francji. Rozumiem sytuację, ciężko chory ojciec zawodnika, ale chciałem zauważyć, że na najwyższym poziomie piłkarze tak nie postępują. Nie mam tutaj tym razem pretensji to zarządzających Zagłębiem, bo siłą nie zmusiliby go do grania w Sosnowcu. Ale na Boga, trzeba być profesjonalistą. Dostał pare dni wolnego i powinien stawić się w klubie na mecz.


"Miło" czyta się takie wpisy. Dla zarówno Twojej, jak i pozostałych kolegów wiadomości, Vamara ma być obecny na Podbeskidziu. Dzisiaj mają odłączyć jego tatę od respiratora, więc niech Sanogo zaliczy jeszcze pogrzeb taty i szybko wraca do Sosnowca, żeby go już nie wyzywano, że nie jest profesjonalistą...... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bolo73 2018-05-12, 10:00 pm

Bądźmy poważni i zarazem bądźmy ludźmi. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Rozumiem, że jeżeli Twój ojciec lub matka byliby umierający to dla Ciebie ważniejsza byłaby robota - nawet ta najbardziej odpowiedzialna i najlepiej płatna? Jeśli tak to gratuluję i mimo wszystko nie życzę znalezienia się w podobnej sytuacji. A dla chłopaków graty za kolejny win i 3 pkt. Będzie się działo hehe
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Blajpios 2018-05-12, 10:30 pm

bolo73 napisał(a):Bądźmy poważni i zarazem bądźmy ludźmi. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Rozumiem, że jeżeli Twój ojciec lub matka byliby umierający to dla Ciebie ważniejsza byłaby robota - nawet ta najbardziej odpowiedzialna i najlepiej płatna? Jeśli tak to gratuluję i mimo wszystko nie życzę znalezienia się w podobnej sytuacji. A dla chłopaków graty za kolejny win i 3 pkt. Będzie się działo hehe

To jednak naprawdę zależy od różnych perspektyw. Na pewnym poziomie - to jednak właśnie chleb powszedni, to dlatego są ludzie niektórzy przywódcami. To tego w dawnej Europie uczono - jak np. Bonę Sforzę nauczono rzemiosła władczyni i do dzisiaj korzysta się z tego, jak wykonywała rzemiosło jako Królowa. To dlatego - by już dojść do rzeczy dramatycznych, jak choroba ojca - Mieszko musiał umieć zaakceptować, że syn jest zakładnikiem a Bolesław Chrobry już osiągnął ten poziom odpowiedzialności i był zakładnikiem korzystnie. Dlatego też - cokolwiek by mówić o Jarosławie Kaczyńskim (byleby nie powtarzać już chorych skrajności propagandy, jaką sączy tvn i wyborcza) - to naprawdę ma mój szacunek za odpowiedzialną państwową postawę, gdy była katastrofa w Smoleńsku a on bodaj najlepiej z Polaków zachował postępowanie męża stanu.
Owszem - tyle że to jest ten poziom, który jednak trudno porównać z poziomem piłkarza. Niemniej - to wcale nie ułatwia sprawy. Ponieważ to nie ten poziom - to "pofolgować" można i w tę stronę i w przeciwną we wnioskach. Już odkładając na bok hipotezę, że jednak Zagłębie nie walczy o awans, więc Prezes spokojnie mógł odpuścić - to jednak może być i tak, że lepiej niech te dwa mecze sobie komfortowo pobędzie z ojcem, by wrócić na trzy decydujące o walce (gdyby tak zakładać, że jednak walczą na całego o awans). Owszem - innemu wystarczyłaby krótsza przerwa - innemu jednak potrzebna dłuższa. Tym bardziej, że jeszcze są sprawy choćby odległości i różnicy między stanem, gdy ojciec umiera i gdy jest bliżej. Ktoś tu przywołał postawę - jak najbardziej piękną, godną uznania - jakiegoś polskiego zawodnika, który zagrał po śmierci ojca jeden z najlepszych meczów. Takich przypadków jest więcej. Tyle że to jednak też i rónica, trzeba uwzględnić: w Polsce, to on w dwie godziny mógł do ojca dojechać. Do Francji, to jednak z pół dnia. Dalej - co innego, gdy ojciec już umarł, więc przed pogrzebem może nie być konieczne bycie cały czas przy zwłokach - a bycie przy nim może być mobilizacją, by zagrać najlepiej dla niego, gdy ktoś potrafi opanować emocje. A inny - nie potrafi. Tak więc, tu dużo czynników do oceny. Zostawmy juuż V. Sanogo, bo i w tym wypadku za wiele nie wyduskutujemy. Skoro Klub podjął taką decyzję, na takie rzeczy się umówił - to już tylko zaakceptować to pozostaje, co najwyżej w dodatku można jeszcze o nim pomyśleć, życzyć mu siły i życzyć, by na tyle byli mądrzy i umiejętni, że pożegnają się i pozstaną już na zawsze w swej dobrej więzi.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2018-05-12, 10:40 pm

Blajpios napisał(a):To jednak naprawdę zależy od różnych perspektyw. Na pewnym poziomie - to jednak właśnie chleb powszedni, to dlatego są ludzie niektórzy przywódcami. To tego w dawnej Europie uczono - jak np. Bonę Sforzę nauczono rzemiosła władczyni i do dzisiaj korzysta się z tego, jak wykonywała rzemiosło jako Królowa. To dlatego - by już dojść do rzeczy dramatycznych, jak choroba ojca - Mieszko musiał umieć zaakceptować, że syn jest zakładnikiem a Bolesław Chrobry już osiągnął ten poziom odpowiedzialności i był zakładnikiem korzystnie. Dlatego też - cokolwiek by mówić o Jarosławie Kaczyńskim (byleby nie powtarzać już chorych skrajności propagandy, jaką sączy tvn i wyborcza) - to naprawdę ma mój szacunek za odpowiedzialną państwową postawę, gdy była katastrofa w Smoleńsku a on bodaj najlepiej z Polaków zachował postępowanie męża stanu....

Dalej nie musiałem już czytać. Nie chcę kolegi obrażać, ale porównywać ostatnie pożegnanie się z umierającym tatą do meczu piłkarskiego albo do kurdupla? Ja p***le..... :redface:

Dobranoc....
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Stomil Olsztyn - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-05-12, 10:43 pm

Niezła ekipa wplątana w spraę Sanogo. Bona Sforza Aragońska, Mieszko I, Chrobry i Kaczyński. Brakuje mi jeszcze analizy kol. Blajpiosa na przykładzie casusu Lucjusza Domicjusza znanego pod ksywą Neron.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników