ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez Adam1906 2018-05-06, 11:12 am

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - BYTOVIA BYTÓW
Stadion Ludowy w Sosnowcu 9 maja 2018 r. godzina 18:00!!!

Obrazek

Z inicjatywy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec, bilety na środowy mecz z Drutex-Bytovią Bytów będą kosztowały 2 zł na trybunę krytą, a 1 zł na trybunę odkrytą!!!

Po przegranym meczu z Wigrami Suwałki padła propozycja, aby po dwóch wygranych meczach z rzędu bilety na Bytovię kosztowały 1 oraz 2 zł. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był nasz bramkarz - Dawid Kudła, a cała drużyna oraz prezes Marcin Jaroszewski zgodnie go poparli. Zagłębie Sosnowiec pokonało na wyjeździe zespół z Głogowa. Kolejne spotkanie na Ludowym już w środę!

Zapełniamy stadion do ostatniego miejsca!!!

Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 9 maja 2018r. godzina 18:00!!!


Bilety w tych cenach są dostępne już od niedzieli 6 maja od godziny 12:00. Wszystkich, którzy wcześniej kupili bilet drożej zapraszamy do restauracji 3 Kolory oraz Sklepu FanStore w celu zwrócenia wejściówki i kupienia jej w obowiązującej cenie.

Tabela.
Mamy 1 (jeden) punkt straty do miejsca gwarantującego awans i ostatnich 5 ligowych meczów na odrobienie tej różnicy!

Obrazek

Kolejka nr 30.
W tabeli bezpośrednio wyprzedza nas Chojniczanka, Stal Mielec i GKS Katowice. W meczu Chojniczanka - Stal Mielec ktoś musi stracić punkty, a nie jest przecież powiedziane, że cygański tabor też nie polegnie z Podbeskidziem ;-)

Obrazek

Nie patrzmy jednak na innych, tylko na siebie. W środę bezwzględnie należy pokonać Bytovię Bytów, która tydzień temu zabrała punkty katowickiemu ścierwu przy Bukowej. Wygrajmy więc i zobaczmy, co nas czeka po meczu z Bytovią.

Obrazek

Bilety po 1 i 2 zł., ponadto na środę zapowiadają fajną pogodę. Czego więcej potrzeba, żeby pojawić się na Ludowym?!?


Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-05-06, 11:53 am

Jak ważny to jest mecz - po prostu nie ma liczby punktów - po prostu
trzeba to spotkanie wygrać - odłożyć wszystkie niedomówienia, przykrości
na bok - zawodnicy mają do udowodnienia, że są drużyną która ma jeden cel
zwycięstwo - tak było w Głogowie - jestem przekonany w Środę wyjda na
murawę Ludowego po zwycięstwo.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez novack 2018-05-06, 12:04 pm

Z Bytovią zawsze nam się źle grało, statystyki podają, że bilans spotkań mamy remisowy 2-6-2 i niekorzystne bramki 10-9. Bardzo obawiam się tego meczu, ale po Głogowie zaufałem, że chłopaki nie przejdą obok meczu. Szkoda głupiej kartki Sanogo, ale lepiej niech pauzuje teraz, a nie w Chorzowie lub z Tychami. K...wa Tychy bezapelacyjny lider wiosny i już się cieszę na myśl o meczu GKS Roma ze zBukowej z tyskimi.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez GrubyPerez 2018-05-06, 12:53 pm

novack napisał(a):GKS Roma ze zBukowej


po prostu leżę i kwiczę :) :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez novack 2018-05-06, 12:54 pm

GrubyPerez napisał(a):
novack napisał(a):GKS Roma ze zBukowej


po prostu leżę i kwiczę :) :lol:

;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez Tomcjo 2018-05-06, 2:02 pm

Nie wiem jak to teraz wyglada ale skoro bilety po 1 i 2 zł to chyba jakas zbiórka na oprawę .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez Tomcjo 2018-05-06, 2:08 pm

Za Smyły były dwa mecze z Chrobrym i Bytovia ktore wybiły nam z głowy awans . Teraz ponownie gramy kolejno z nimi i mecz z Chrobrym przywrócił nadzieje a byc moze mecz z Bytovia wywinduje nas w tabeli . Cieszę sie ze gramy wczesniej od rywali bo jesli wygramy to u nich ciśnienie wzrośnie . Oby popuscili w gacie bo im bliżej końca to bedzie ciężej wskoczyć na drugie miejsce . Licze ze ten tydzień odpowie na wszystkie pytania .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez August 2018-05-07, 11:49 am

Szkoda, że nie będzie mógł grać Sanogo. Choć może lepiej teraz aniżeli w kolejnych meczach, które mogą – ewentualnie – okazać się decydujące w walce o zajęcie drugiego miejsca. Ciekawe jak tam z Lewickim. W zeszłym tygodniu, jak widziałem, jedynie biegał indywidualnie. A jego brak może powodować, że zostaniemy bez nominalnego napastnika. Cały czas uważam, że takim – dającym jakość – nie jest Cristovao, który właśnie taką potrafi dać na prawym skrzydle. Poza tym Dudek będzie miał dylemat kogo wystawić w I składzie z duetu Żarko-Alex zwłaszcza, że po trzech niezłych meczach tego drugiego czwarty był już słabszy natomiast Udovicic jak na grajka będącego długo bez rytmu meczowego swoją jakość drużynie daje. Nie zdziwiłbym się gdyby w I składzie znalazł się ten pierwszy a Angolczyk wszedłby – w zależności od wyniku – na zmęczonego przeciwnika jak w meczu z Chrobrym.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez Adam1906 2018-05-07, 5:45 pm

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez Adam1906 2018-05-07, 6:41 pm

-> ROZPISKA AUTOBUSÓW dla kibiców na mecz Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez T_misiek 2018-05-09, 11:19 am

Patrząc na ilość sprzedanych do tej pory biletów nie ma co liczyć na dużą frekwencję.
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez slawekchicago 2018-05-09, 11:50 am

T_misiek napisał(a):Patrząc na ilość sprzedanych do tej pory biletów nie ma co liczyć na dużą frekwencję.


Wygrana z Bytovia i Stomilem i ewentualny awans po tych meczach na 2 miejsce sprawi duuuza frekwencje na Podbeskidziu
Siedzi w Nas zeszly sezon to widac po frekwencji i komentarzach, niestety . Nikt nie chce byc oszukany po raz drugi.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez picku 2018-05-09, 12:40 pm

slawekchicago napisał(a):
T_misiek napisał(a):Patrząc na ilość sprzedanych do tej pory biletów nie ma co liczyć na dużą frekwencję.


Wygrana z Bytovia i Stomilem i ewentualny awans po tych meczach na 2 miejsce sprawi duuuza frekwencje na Podbeskidziu
Siedzi w Nas zeszly sezon to widac po frekwencji i komentarzach, niestety . Nikt nie chce byc oszukany po raz drugi.


Gdy kupowałem bilet wczoraj w POK, zapytałem o zainteresowanie. Wg obsługującej mnie Pani, zainteresowanie jest na tyle duże, że chcieli kończyć sprzedaż na trybunę krytą.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez T_misiek 2018-05-09, 12:42 pm

picku napisał(a):
slawekchicago napisał(a):
T_misiek napisał(a):Patrząc na ilość sprzedanych do tej pory biletów nie ma co liczyć na dużą frekwencję.


Wygrana z Bytovia i Stomilem i ewentualny awans po tych meczach na 2 miejsce sprawi duuuza frekwencje na Podbeskidziu
Siedzi w Nas zeszly sezon to widac po frekwencji i komentarzach, niestety . Nikt nie chce byc oszukany po raz drugi.


Gdy kupowałem bilet wczoraj w POK, zapytałem o zainteresowanie. Wg obsługującej mnie Pani, zainteresowanie jest na tyle duże, że chcieli kończyć sprzedaż na trybunę krytą.


Na krytej już nie ma dostępnych biletów ale za to na otwartej zainteresowanie nie powala.
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Bytovia Bytów

Postprzez slawekchicago 2018-05-09, 4:30 pm

Wraca Szymon , oby Szymonowi chcialo sie grac a wtedy jestem spokojny o wynik
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników