Wiosna 2003

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Wiosna 2003

Postprzez DIOUF 39 2003-01-14, 10:35 pm



cześc wszystkim
JA TYLKO CHCĘ WIEDZIEC JAKI NASZE KOCHANE ZAGŁĘBIE BĘDZIE MIAŁO DOPING NA PIERWSZYM MECZU Z PIASTEM GLIWICE 15.03 2003.R NIE ZWALAJCIE NA POGODĘ JAK BĘDZIE ŚNIEG I ZIMNO BO MUSI NAS PRZYJŚC NIE MNIEJ NIŻ 5 TYŚ. TO WSTYD ŻE W MIESCIE ,KTÓRE MA 250 TYS MIESZKAŃCÓW PRZYJDZIE NAS 2% LUDZI, TO MA BYC DOPING NIECH TE JEBANE CHANYSY WIEDZA ,ŻE WCHODZIMY DO 2 LIGI PRZY ZAPWŁNIONYM STADIONIE.JESZCZE SIĘ ODEZWĘ BO 15 MARZEC TO TYLKO 2 MIESIĄCE .POZDROWIENIA DLA SYMPATYKÓW ZAGŁEBIA.
DIOUF 39
 


Re: Wiosna 2003

Postprzez krzysiu 2003-01-15, 12:34 am

DIOUF 39 napisał(a):cześc wszystkim
JA TYLKO CHCĘ WIEDZIEC JAKI NASZE KOCHANE ZAGŁĘBIE BĘDZIE MIAŁO DOPING NA PIERWSZYM MECZU Z PIASTEM GLIWICE 15.03
2003.R

Przyjdź to się przekonasz


NIE ZWALAJCIE NA POGODĘ JAK BĘDZIE ŚNIEG I ZIMNO BO MUSI NAS PRZYJŚC NIE MNIEJ NIŻ 5 TYŚ. TO WSTYD ŻE W MIESCIE ,KTÓRE MA 250 TYS MIESZKAŃCÓW PRZYJDZIE NAS 2% LUDZI,
... <ciach>

5 tys. może być, ale tylko przy dobrej pogodzie i odpowiedniej reklamie meczu. Moim zdaniem nie będzie, żadnego wstydu jeżeli będzie mniej. To tylko 3 liga, a czasem, a w zasadzie nawet dosyć często na 2 i 1 chodzi mniej niż 5 tys.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

wiosna 2003

Postprzez bbartek 2003-01-15, 10:13 am

Ja bardziej się martwię kto będzie na boisku niz ile tysięcy na stadionie.
bbartek
 

Postprzez Gość 2003-01-15, 7:12 pm

Witam.Zapomniales koles ze Zaglebie jest klubem calego Zaglebia a to juz ok.500 tys ludzi,ale klubowi dzialacze chyba tez o tym zapomnieli...nawet k***a glupiego plakatu nie ma na Piaskach
Gość
 

Postprzez Leyton 2003-01-15, 8:23 pm

Anonymous napisał(a):Witam.Zapomniales koles ze Zaglebie jest klubem calego Zaglebia a to juz ok.500 tys ludzi,ale klubowi dzialacze chyba tez o tym zapomnieli...nawet k***a glupiego plakatu nie ma na Piaskach

A ja nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem plakat w Będzinie. Kiedyś rozwieszano w Będzinie nawet plakaty MCKS Czeladź. Plakatów Zagłębia jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Oczywiście, jak ktoś jest wiernym kibicem to wie kiedy gra jego drużyna, ale dzięki plakatom może pojawiliby się nowi.
Leyton
 

Postprzez grzechu 2003-01-15, 8:54 pm

Plakaty na mecz z Piastem na pewno pojawia sie i w Bedzinie i w Darbowie i w Czeladzi. Juz o to zadbamy i wtedy sei okaze czy warto przewporwacac takie akcje plakatowe w tych miastach czy nie? Nadejdzie wiosna i lepsze czasy........
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez Leyton 2003-01-15, 9:27 pm

Zawsze warto !!! Może wymagam zbyt wiele, ale zapominacie też o mniejszych miejscowościach naszego regionu. Stamtąd też mogliby pojawić się kibice. Na początku choćby z czystej ciekawości, żeby zobaczyć jak wygląda oprawa meczu, którą widzą tylko w telewizji.
Leyton
 

Re: Wiosna 2003

Postprzez rAw 2003-01-15, 10:32 pm

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

5 tys. może być, ale tylko przy dobrej pogodzie i odpowiedniej reklamie meczu. Moim zdaniem nie będzie, żadnego wstydu jeżeli będzie mniej. To tylko 3 liga, a czasem, a w zasadzie nawet dosyć często na 2 i 1 chodzi mniej niż 5 tys.[/quote]

Ja pierdziele!!Przy dobrej pogodzie?To nie wstyd 3 tys??
Oni mają wiedzieć jaka jest potęga Zagłębia!
3 tys. to nie jest tragedia ale co jest lepsze 3 czy 5 tys.??
Walczmy o dobre imię Zagłębia!!!
THX Dla tych kturzy się ze mną Zgadają!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
rAw
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2003-01-15, 7:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kole sipy 2003-01-15, 11:01 pm

Grzechu nie zapomnij tylko o Piaskach bo sie obrazimy:))
Tez mi sie wydaje ze plakaty warto wieszac chocby dla samej promocj
kole sipy
 

Postprzez gosc,kole sipy:)) 2003-01-15, 11:29 pm

i niech ludziska czytaja te plakaty,niech wala na mecz,niech plynie kasa z biletow,niech babcia zarobi wiecej na sloneczniku,niech dzialacze sprowadzaja coraz to lepszych zawodnikow,a za kilka lat postawia maszty i bedziemy mieli w Sosnowcu swiatla
Pozdrawiam
gosc,kole sipy:))
 

plakaty

Postprzez bankier 2003-01-16, 12:52 pm

a jak rozwieszę plakaty a na drugi dzień one będą zaklejone jakimiś ogłoszeniami typu sprzedam telefon kom., korepetycje z niemieckiego, sprzątanie full service, zaginął mały jebany piesek czy inne to z przyjemnością godną psychopaty zadzwonię pod podany na ogłoszeniu numer i delikatnie naubliżam osobie, której to ogłoszenie dotyczy! :wink:
to samo dotyczy akcji plakatowania przed meczmi hokejowymi - tylko nie chce mi się powtarzać w tamtej części forum!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez koles sipy 2003-01-16, 6:49 pm

mam nadzieje ze doczekamy sie kiedys takich witryn jak maja np.fotografowie,na dwoch nogach metr na metr,szyba i kratka a w sirodku plakat i jakies pierdoly o klubie.postawic cos takiego w wiekrzych dzielnicach. No ale to jest melodia przyszlosci i to tej tej dalekiej
koles sipy
 

Bedzie nas wielu

Postprzez fan78 2003-01-19, 12:25 pm

Oczywiscie ze bedzie nas lekko 5 tys,juz nie raz wszyscy sie mobilizowali na wazne mecze,szkoda ze pozostałe mecze są olewane.Ja bede na bank.Pozdrawiam wytrwałych!!!
fan78
 

wiosna 2003

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-19, 2:49 pm

Nadejdzie wiosna i lepsze czasy powroci nasze ZAGLEBIE w zaplecze ekstraklasy. :)
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

:)

Postprzez POLAK_sts1906 2003-01-19, 4:11 pm

Kobiety, dzieci, kombatantów wojennych i tą babcię co zawsze tak przeklina na meczach :lol: - wpuścić za dermo na mecz z Piastem! Wtedy frekwencja będzie wysoka:)
POLAK_sts1906
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników