Włokniarz Kietrz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-10-25, 7:57 pm

RACJA SNAJPER.A GRA NASZEJ EKIPY TO DRAMAT.TO CO WYPRAWIALI OBROŃCY TO KPINA.JAK MOŻNA GRAĆ TAK SŁABO ??? PEWNIE FARMAKON POMOŻE. KOLEJNY MECZ POTWIERDZIŁ,ŻE NIE MAMY OBRONY.NIEKTÓRE ZAGRANIA TERESY I DRZYMIEGO WOŁAŁY O POMSTĘ DO NIEBA.W DUPACH SIĘ POPRZEWRACAŁO.MODELKI... k***a.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Artur 2003-10-25, 8:37 pm

Na szczęście do końca rundy już nie daleko i tylko trzeba uporać sie jeszcze z 3 rywalami. A w przerwie zimowej chłopaki muszą sie nad sobą zastanowić i brać sie doroboty, gryś trawe bo będzie krucho.
Artur
 
Posty: 118
Dołączył(a): 2003-08-28, 9:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Mały MM wroclaw 2003-10-25, 10:32 pm

nei ma co sie martwic :!: tak zaglebie jak i śląsk damy rade i bedziemy w sierpniu biegac po boiskach 2 ligi myz 1 miejsca oczywiscie :) zycze tak samo wam jak i sobie zyby scenariusz byl prosty ślląsk i zagłębie w 2 lidze:) pozdro dla WAS :wink:
Mały MM wroclaw
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-25, 10:35 pm

ZOBACZYMY.TEN SIĘ ŚMIEJE KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez IQ 2003-10-25, 11:08 pm

Ja ciebię Snajper nie lubię ale pierwszy raz Ci przyzam rację. Byłem w Opolu, Wrocławiu i Kietrzu i się trochę podłamałem. W Opolu to Zagłębie jeszcze wygarło ledwo ledwo. Wcale nie byliśmy lepsi. Ale Kietrz i Sląsk rozbiły nasze Zagłębie w puch. Bilans bramkowy to 1-7 ??!!!. Mam wrazenie że piłkarze dużo biegają, starają się ale brakuje im polotu, mądrości w grze. Dzisiaj Kietrz od początku grał na remis - strasznie spowalniali grę, bramkarz bardzo długo celebeował wybicia. Może zamiast grac o 3 pkt. trzeba było powalczyć "tylko" o remis i nastroje były by dużo lepsze. A tak jest dół i z MK może być remisik. Tochel chyba nie załapał klimatu tego spotkania i mamy 1-4. Inna sprawa to wzmocnienia. My się podobno wzmocniliśmy, z Kietrza odeszło kilku podstawowych kopaczy i co ???. Śląsk też nie przygotowywał się w spokoju do sezonu w przeciwieństwie do nas. Mieli grać w II, III czy IV lidze, nie dokonali żadnych spektakularnych transferów a jak przyszło co do czego to pojechali z nami 3-0. Jeśli Śląsk w spokoju przepracuje zimę i dokupi kogoś dobrego to będzie nam ciężo ich złapać. Może teraz trzeba trochę lodu na rozpalone głowy kibiców i piłkarzy - wcale nasze Zagłębie nie jest takie mocne jak się wszystkim wydawało. Tochel i piłkarze niech się wezmą ostro do roboty i zejdą na ziemię - jest jescze czas.

Strasznie wk... mnie debilni piłkarze z Kietrza - po co tak prowokowali naszych kibiców ??? Przez takich pajacy są zadymy na stadionach. Ograli Zagłębie --OK są lepsi OK, ale po co te gesty ????

I na koniec proponuję po tym meczu zrobić sondę na NAJSŁABSZEGO PIŁKARZA tego meczu - niech się trochę powstydzą. Mój typ to Bogacz i Koźmiński (dwa razy nie trafił w piłkę gdy stał 5 metrów od bramki KIETRZA)
IQ
 

Postprzez edddie 2003-10-25, 11:10 pm

Tak się licytujemy kto z pierwszego my czy Wy a jak miejsce 1 zajmie kietrzańska jedenastka :shock: :?: ...czasem tak bywa,alemiejmy nadzieje, że to tylko science-fiction :P i że skończy się tym czym musi, czyli Zagłębie i Śląsk w 2 lidze w 2004 roku!!!!!

Dobrze, że rewanże na wiosne mamy z tą zaściankową drużyną na własnych boiskach...


Hej Śląsk! :twisted:

ps IQ - a oni, tzn. grajki, czytają Wasze Forum??
edddie
Wrocławianin
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-07-23, 9:12 am
Lokalizacja: Daegu-Korea

Postprzez Kamilsts 2003-10-26, 12:12 am

Obrona jak dla mnie do wymiany na wiosnę albo niech grają za darmo do końca tej rundy to się nauczą !!! :wink:

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ I NA DOBRE I NA ZŁE W MOIM SERCU ZAGŁĘBIE !!!
Kamilsts
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-26, 8:35 am

NIEKTÓRZY Z OBROŃCÓW WOLĄ FARMAKON.A POTEM SIĘ k***a MACHAJĄ NA BOISKU.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Wally 2003-10-26, 9:16 am

Hehe Wojtek,ale np Bogacz nie jest obrońcą,lecz napastnikiem, a jakoś często był pod naszym polem karnym!! No i się "machnął" w najważniejszym moemncie,przez co padła bramka na 2:1... Za chwile kolejny błąd Bogacza i 3:1 w plecy. Jakoś jak ja mówie,że będzie ciężko to przegrywamy.Do Głogowa nie jade,bo nie skręcę kasy,a i jakoś ta porażka odebrała mi chęci. Diouf39 ty piszesz,że w Głogowie czeka nas ciężki mecz. Jestem podobnego zdania,aczkolwiek po obejrzeniu tabeli na www.90minut.pl zauważyłem,że Głogów jest silny na wyjazdach,a u siebie jest słaby jak na swoją pozycję w tabeli: 3zw-2rem-2por. Więc jest do ogrania.A Ruch też przegrał we Wrocławiu i w Kietrzu,na wyjazdach 1zw-5por. Więc komplet 9 punktów w tej rundzie jest do zdobycia 8)
Wally
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 2003-07-29, 10:34 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez WAB 2003-10-26, 9:38 am

Wyluzujcie. Jak na tak kiepski terminarz, to nie jest źle. A że chłopcy grają, tak jak grają, to inna sprawa. Albo słabe przygotowanie motoryczne, albo problem w psychice. Zobaczcie na drugie połowy. Poza tym Zagłębie gra dobrze wtedy, gdy jest ustawione ofensywnie. A Pan trener nie zawsze to dostrzega. I na koniec: od 23 lat lepiej gramy na wiosnę. Pozdrawiam
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2003-10-26, 9:41 am

WAB napisał(a):Wyluzujcie. Jak na tak kiepski terminarz, to nie jest źle


Jak to kiepski :shock: Terminarz jest bardzo dobry !!
Na wiosne u siebie Odra Lech Slask Miedz Polonia Chrobry Kietrz.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

re

Postprzez Qba 2003-10-26, 10:07 am

WAB mowil, ze kiepski terminarz teraz i dlatego jest jak jest...
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Re: re

Postprzez ^m@rcin^ 2003-10-26, 10:18 am

Qba napisał(a):WAB mowil, ze kiepski terminarz teraz i dlatego jest jak jest...


No to przepraszam :D
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

...

Postprzez Krawiec nz 2003-10-26, 10:37 am

Na razie nic sie nie stało ale widać jak na dłoni, że nasz zespół gra coraz gorzej a rywale coraz lepiej wiec koncówka rundy z mk (pewna wygrana z rozwojem), głogowem i radzionkowem, może być ciężka i drugie miejsce w tabeli niepewne (kietrz i ślask mają słabych rywali)
Zgadzam się i potwierdzam to co mówi Wojtek. Niektórzy piłkarze zbyt często widywani są w rozrywkowych miejscach. Najpierw praca i efekty panowie, sezon sie jeszcze nie skończył, a później podryw i jazda w pubach na centrum i dyskotekach. (Drzymi i Teresa do was mówię ;-)
Krawiec nz
 

Postprzez zonk 2003-10-26, 12:06 pm

moze ktos zdac jakas relacje kibicowska ??? ilu was wkoncu bylo ??? itp.
zonk
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników