Maciek Mizia.....

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez amstat 2003-10-17, 7:02 am

mysle, ze bedzie bardzo ciezko o zakopanie toporu wojennego....
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Mizia

Postprzez Stary Kibic 2003-10-17, 10:03 am

Pirerd... się Amstat w głowę. W tak szczytnym celu jak pomoc Maćkowi to możemy siedzieć na meczu obok kibiców każdego klubu. Na jeden dzień ? Chyba Ty też potrafisz?
Stary Kibic
 

Maciek Mizia

Postprzez zgredos 2003-10-17, 10:28 am

Jestem za. Szkoda tylko że to kibice muszą naprawiać błędy działaczy. Co do terminu 11 listopad- 8-go gramy w Głogowie a 15-go z Radzinkowem ( ważne mecze ) nie wiem czy to się do pogodzić.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez amstat 2003-10-17, 1:25 pm

Stary kibic - tak to sie zwracaj do kolegow ze szkolej lawki...
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-10-17, 4:13 pm

Kolejny temat ze zgrzytem ;)

Panowie no myślę że na ten jeden dzień uda się podpisać zawieszenie broni. W końcu nie gramy nie wiadomo o co tylko zbieramy pieniądze dla Maćka.

A jak ktoś wie już dziś że nie wytrzyma to lepiej niech zostanie w domu. Przynajmniej się nie skompromituje.
Gość
 

Postprzez xXx_1906 2003-10-19, 1:21 pm

Na taki jeden mecz powinniśmy obyć się bez bluzgów i tego typu frajerskich akcji. Fajnie byłoby pokazać inny obraz polskiego kibica. Gazeta już się tym zainteresowała ale i tak najważniejsze jest zdrowie Maćka. Myślę że za te mecze które rozegrał powinniśmy mu pomóc.
xXx_1906
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-05-07, 1:25 pm
Lokalizacja: tu tyle pokemonów?

Postprzez Bartos 2003-10-20, 1:44 am

Pewnie Tylko mniejsza czesc z Forumowiczow bywala na meczach Zaglebia w pierwszej lidze. A ja je pamietam i to dobrze... i Maciek wiele zdrowia stracil na murawie naszego stadionu. Wiele meczow rozegral w barwach Zaglebia. I jestem jak najbardziej za takim meczem. A tlumaczenie, ze 8.11 jest mecz w Glogowie a 15.11 jest mecz z Radzionkowem to... jakies bzdurne preteksty. Zawodowi pilkarze w sezonie baaaardzo czesto graja co 3 dni i nikt na to nie narzeka. Ruch pewnie tez gra jakies wazne mecze w tym terminie. A poreszta w takim meczu przyjazni (czy na szczytny cel) to czesto probuje sie cala druzyne. Jakos do tej pory nikomu nie przeszkadza jak wielu pilkarzy dzien po meczu III ligowym gra w A klasaowych rezerwach. A mysle, ze na taki mecz moze udalo by sie zwerbowac kilku pilkarzy z druzyny z ktora Maciek wystepowal w I lidze np. Marek Beden, Karol Kordysz, Ryszard Czerwiec, Tomek Kulawik czy inni.
Pilkarze jak zagraja po 45 minut to sie raczej zabardzo nie zmecza i trenerzy moze przeciwicza kilka roznych wariantow gry z wymagajacym rywalem.

aaa co do kibicow. Mam taki sam stosunek do kibcow Ruchu jak zdecydowana wiekszosc kibicow Zaglebia. Ale kto powiedziel, ze musimy siedziec w tym samym sektorze? bylebysmy tylko razem byli na stadionie i pomogli Mackowi, a nikt nam sie nie kaze z nimi kochac!
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez fabian 2003-10-20, 11:06 am

No ale my nie mamy na stadionie za bradzo miejsca dla nich, zeby mogli siedziec w osobnym sektorze, obawiam sie, ze ten mecz raczej bylby na ruchu.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Maciek Mizia

Postprzez zgredos 2003-10-20, 2:40 pm

Bartos pisze że mecze co 3 dni nie są niczym nowym. Zgoda ale wtedy gra cała liga tz. Chrobry i Radzionków grałyby swoje mecze, a tak to tylko my będziemy grali mecz. Podoba mi się pomysł żeby zagrali starsi zawodnicy ( Kulawik, Czerwiec itd.)
Fabian- z tego co ostatnio czytałem to mecz miałby się odbyć w Chorzowie przy światłach. Pozdrowienia.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez _sZaDi_ 2003-10-20, 2:50 pm

dla mnie to dziwne,niech dadza polowe kasy za bilety z jakiegos meczu ruchu a nie organizowac mecze..nieh zorganizuja moze mecze i kasa bedzie na biednych zebrakow itd na mlodziez sosnowiecka itd k***a rozumem ze to pilkarz niby i takie imprezy sa popularne ale to dla mnie dziwne..i sadze ze nic z tego nie bedzie..z drugiej strony szykuje sie nie lichy pojedynek..zobaczymy czas pokarze
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez fabian 2003-10-20, 3:10 pm

szadi, chodzi o to, ze na Ruchu maja go w dupie, i w zwiazku z tym kibice, ktorzy mowia o sobie, ze SA klubem powinni pokazac, ze rzeczywiscie tak jest.
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Maciek Mizia

Postprzez zgredos 2003-10-20, 3:50 pm

Nie rozumie kibiców którzy nie chcą pomóc Maćkowi Mizi i obejrzeć mecz Zagłębia z Ruchem. Mecz przy światłach wspaniała oprawa, doping bez bluzg piękny i szczytny cel, wole taki mecz niż mecze ligii mistrzów.
A jak ktoś nie chce pomóc to niech siedzi w domu i nie pisze bzdór.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez RaRy 2003-10-20, 8:44 pm

A moze jak by dac Koszulke Macka z jego autografem piłke i zdjecie z podpisem na Aukcje??? moze to tesz przyniesie jakis efekt. Ty masz Wojtekk kontakt z Mackiem i moze bys z nim zagadał ????


POZDRO
RaRy
Adventure Group
 
Posty: 586
Dołączył(a): 2003-03-18, 1:17 pm
Lokalizacja: !!Zagórze!!

Postprzez bankier 2003-10-20, 8:46 pm

Szadi, a moze pamiętasz jak Maciek Mizia strzelał Ruchowi dwie bramki na Ludowym i Zagłebie wygrywało z niebieskimi 2:0 (chyba w 89 lub 90 roku!!!) i choćby za te chwile należy mu się szacunek!

... no chyba, ze jeszcze wtedy byłeś w przedszkolu i bawiłeś się resorakami!

i zastanów sie jakie masz zdanie w tej kwestii... bo z tego co piszesz to sam nie wiesz czy jesteś "za" czy "przeciw"?

:?:
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2003-10-20, 8:47 pm

Zrobili by zbiorke kasy na jednym meczu ZAGŁĘBIA RUCHU i Podbeskidzia i by zebrali kase o ile sie orjentuje to chodzi o 5000 zl. Watpie zeby ten mecz wypalil ale mysle ,ze jak by byl rozegrany w Sosnowcu to by przyszlo wiecej ludzi niz w Chorzowie.
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron