Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-06-29, 10:15 am

August napisał(a):Wywiad z naszym coachem: http://futbolfejs.pl/i-liga/dariusz-ban ... dzie-duzo/

Niepokojące jest to, ze jak wynika ze słów Banasika jacyś defensorzy nie byli zainteresowani grą w Sosnowcu. Ciekaw jestem czy ktoś z klubu ujawni o kogo chodziło. Trzeba też przyznać, że Banasik jest bardziej konkretny i więcej powie niż Prezes z dyrektorem jak np. z Marengo, z którym – jak twierdził Stanek – wszystko jest ok. musi się jeszcze podrehabilitować i wnet przyjedzie. Natomiast ze słów Banasika wynika, że ten nie liczy na rychły przyjazd Francuza. W każdym razie z tego wynika że nie tylko Sekulski czy Arak nie byli zainteresowani. Zresztą z tym całym Górskim sprawa tez jakoś ucichła. Tak czy owak Prezes znowu wciskał kity o tym że niby czekają na odpowiedni moment a tak naprawdę dostawali kosza. Tzn. zapewne czekają na taki moment ale bardziej na to kto zostanie na lodzie. Niepokojąca sprawa jest z brakiem napastników. Nawet jak się uda wypożyczyć Sanogo to ze słów Banasika wynika, że gościu będzie raczej stopniowo wprowadzany do gry tak więc przez część rundy byłby tylko zmiennikiem. Poza tym skoro i tak jesteśmy warszawską filią to nie bardzo rozumiem czemu w takiej a nie innej sytuacji kadrowej przy dużej rewolucji kadrowej Banasik nie chce oprócz Makowskiego i zapewne Nawotki wyciągnąć jeszcze jakiegoś grajka.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am


Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2017-06-29, 11:13 am

Szanowny Anakinie - w legii nie ma takiego napastnika który może
nam pomóc - wielka szkoda ze Martin Pribula jest kontuzjowany.
W ataku jest nam potrzebny bramkostrzelny napastnik nie wiem
co Sztab w tej sprawie zrobi ? Po prostu musimy sobie sami pomóc
i zakontraktować napastnika.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3205
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-06-29, 11:18 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):w legii nie ma takiego napastnika który możenam pomóc

Nie chodziło mi akurat o szpicę
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez patrios91 2017-06-29, 11:25 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Anakinie - w legii nie ma takiego napastnika który może
nam pomóc - wielka szkoda ze Martin Pribula jest kontuzjowany.
W ataku jest nam potrzebny bramkostrzelny napastnik nie wiem
co Sztab w tej sprawie zrobi ? Po prostu musimy sobie sami pomóc
i zakontraktować napastnika.
Pozdrawiam
Tadeusz

Jak powiedział Banasik, nasz środek defensywy będzie oparty na Jędrychu,Cichockim i Najemskim (harakiri ?). Jednym słowem- oszczędność. To samo tyczy się rezerwowego bramkarza. Także mam nadzieję,że nie będziemy w ciemno liczyć na super formę Sanogo, który jest po zabiegu tylko zatrudnimy kogoś konkretnego. No i lidera w pomocy też brak.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Anakin 2017-06-29, 11:57 am

patrios91 napisał(a):Jak powiedział Banasik, nasz środek defensywy będzie oparty na Jędrychu,Cichockim i Najemskim

cyt. z Banasika:
Mateusza Cichockiego też pan zna. I to, że jest teraz w Zagłębiu, to też pewnie nie przypadek?
Pracowałem z nim dawno temu, w Legii, i wtedy zapowiadał się na bardzo dobrego zawodnika. W tym Ruchu jakoś mu nie do końca poszło, nie potrafił się przebić, ale wierzę, że u nas się odbuduje. To piłkarz co najmniej klasy Bogusławskiego, który grał w Zagłębiu wiosną. Będziemy mieli teraz trzech równorzędnych środkowych obrońców, naprawdę wysokiej klasy: Jędrycha, Cichockiego i Najemskiego, który ostatecznie tu zostaje. Plus jednego młodzieżowca – Krzykowskiego, który radzi sobie coraz lepiej. Tak więc o tę pozycję jestem spokojny.

Chłop chyba wierzy w to co mówi.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-29, 9:05 pm

Anakin napisał(a):Będziemy mieli teraz trzech równorzędnych środkowych obrońców, naprawdę wysokiej klasy: Jędrycha, Cichockiego i Najemskiego

Oczyma mojej bujnej wyobraźni widzę jak para Cichocki - Najemski śrubuje rekordy kolejnych meczy bez straty gola
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2017-06-30, 7:37 pm

najmocniejszy z tej czwórki okaże się Krzykowski ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1388
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Lars 2017-06-30, 9:20 pm

Banasik zrobi z tych chłopaków zespół - zobaczycie.
Każdemu podoba sie trener typu Ojrzyński czy Probierz. Mają charyzmę - tak mówią.
A Magiera mówi: a co to jest ta charyzma?
Żeby być dobrym trenerem trzeba mieć do tego talent (pomysł na drużynę, umiejętność przekonania Kowalskiego, że tak na prawdę jest Ronaldo). A każdy ma swój styl, jeden jest autokratą, a inny stara się być bardziej przyjacielem dla zawodników
Mnie Banasik w Zagłębiu też jeszcze nie przekonał, ale chłop awansował drużyna z kiepskim budżetem, dlatego wierze w ten projekt. Teraz zbuduje sobie zespół i wierze, że wie co robi.
To nie jest człowiek, który przyszedł z kopalni, tylko gość który doskonali ciągle swoje umiejętności, pogłębia wiedzę i od 2014 roku dobrze sobie radzi.
Ocenimy go po jesieni, a teraz wszyscy za Zagłębie :!:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez August 2017-06-30, 11:37 pm

Lars napisał(a):Banasik zrobi z tych chłopaków zespół - zobaczycie.

Oby. Jak do tej pory raczej dał ... A dość czasu jest trenerem Zagłębia
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez xenon 2017-07-01, 12:12 am

Legia pokazała stroje,a my? czy te piksele znikną z koszulek? złoto też powinno zniknąć
xenon
 
Posty: 1074
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez bolo73 2017-07-01, 7:47 pm

Banasik pokazał wiosną, że nie ma większego pomysłu jak ustawić zespół aby grał on widowiskowo i skutecznie w ofensywie. Teraźniejsze spary utwierdzają mnie w przekonaniu, że z tym trenerem nie mamy czego szukać w lidze poza walką o utrzymanie. Zero koncepcji, zero pomysłu, ponowne eksperymenty w ustawianiu graczy na pozycjach, które nie są ich nominalnymi. Dlaczego ustawił lewego obrońcę na prawej stronie? Gry Zagłębia nie dało się oglądać wiosną, nie daje latem i nie będzie dawało jesienią. Niestety czerwona kartka należy się wszystkim odpowiedzialnym za politykę transferową i zarządzanie, ale Ameryki przecież nie odkryłem. Jak można, nie mając napastników przez całą wiosnę, nie pracować w tym okresie nad pozyskaniem, no powiedzmy nad rozeznaniem rynku w tym temacie. Teraz sprowadzają coraz to lepsze wynalazki, które nie gwarantują nam tego, że problem w ataku przestanie istnieć. Tragedia! Panie Banasik, nie jest Pan Mourinho ani Ancelotti więc bardzo proszę skup się Pan na tym aby zestawić tych graczy, których ma Pan do dyspozycji w taki sposób aby oni gwarantowali najlepszą grę na swoich pozycjach nominalnych, bez żadnego eksperymentowania. I jeszcze jedno. Zagraj Pan odważniej w przodzie! Ja wiem, że wzoruje się Pan na włoskim catenaccio, ale taką grą nie przyciągnie Pan widzów na trybuny. Zaczerpnij Pan chociaż trochę z filozofii Zdenka Zemana bo to spowoduje poprawę jakości gry Zagłębia. Szczerze powiem, że oglądając wyczyny Sosnowiczan wiosną i teraz w sparach to nawet za darmo nie mam ochoty tego oglądać bo szkoda mi czasu i nerwów. Jedynym plusem aktualnej sytuacji jest to, że można całkiem dobrze zarobić u buka grając przeciwko naszym chłopakom i to bez większego ryzyka. Ot smutna rzeczywistość. Włodarze obudźcie się!!! Czasu coraz mniej!!!
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez jackie57 2017-07-01, 8:39 pm

Czy Wy naprawdę wierzycie, że Zagłębie, kolejny raz, będzie, że tak powiem, "walczyło" o awans?
jackie57
 
Posty: 1483
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2017-07-02, 3:51 am

jackie57 napisał(a):Czy Wy naprawdę wierzycie, że Zagłębie, kolejny raz, będzie, że tak powiem, "walczyło" o awans?

Być może istotnie to kibicowska schizofrenia, ale... po cóż jest się kibicem? Żeby wierzyć ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6838
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2017-07-02, 10:45 am

Adam1906 napisał(a):
jackie57 napisał(a):Czy Wy naprawdę wierzycie, że Zagłębie, kolejny raz, będzie, że tak powiem, "walczyło" o awans?

Być może istotnie to kibicowska schizofrenia, ale... po cóż jest się kibicem? Żeby wierzyć ;-)



no świetnie ujęte
człowiek umrze głupszym niż się rodził
:lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1388
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Dariusz Banasik nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec

Postprzez turku 2017-07-02, 10:56 am

jackie57 napisał(a):Czy Wy naprawdę wierzycie, że Zagłębie, kolejny raz, będzie, że tak powiem, "walczyło" o awans?

Ja jestem spokojny o to co zobaczę na Ludowym.
Dlatego do końca września można chodzić Ale tylko na otwartą.
Słońce będzie świecić w oczy to się można trochę opalić a i tego dziadostwa na murawie nie będzie widać.
A w październiku liczę na nowego trenera już ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
turku
 
Posty: 1270
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników