ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez Tomcjo 2017-05-21, 10:27 am

Słowa Smółki utwierdzają mnie w przekonaniu ze mielczanie z tylu głowy maja juz utrzymanie i nie zagrają na 100% i on tez sie boi . Ale ale . Jak sie wyłożymy to oni zagrają na 110 % jesli zobaczą nasza słabość albo nastąpi jakiś brutalny faul ktory ich wyjątkowo wkurzy . Myśle ze idealna taktyka na takiego rywala byłoby zacząć wolno , ślamazarnie . Usypiać rywala a dopiero pod bramka turbodoładowanie kilka ostrych zagrań i bomba . I znowu długie nudne rozgrywanie . Cały czas przy piłce i nagły zwrot akcji , przyspieszenie i petarda . Można iść na wymianę ciosów ale jak cos nie pojdzie to beda walczyć do końca . Mamy idealnych piłkarzy do takiej taktyki bo przyspieszenie na kilku metrach ma kilku zawodnikow . Technicznie tez sa dobrzy a taki Fidziukiewicz potrafi walnąc prawie z niczego . Potrzebna nam bedzie wyjątkowa skuteczność zeby szybko objąć prowadzenie i żadnej obrony Częstochowy bo bedzie katastrofa . Długie rozgrywanie piłki i presing na rywalu . W Suwałkach Banasik mi sie bardzo podobał i mam nadzieje ze dzis bedzie miał rownie dobra taktykę . Fidżi chyba zacznie na boisku
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7069
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez RUDI 2017-05-21, 10:54 am

August napisał(a):I mam nadzieję że Blajpios ostatnio milczy bo krzyżem leży i modli o łaski dla klubu i regionu. Ave Zagłębie


:lol: :brawo: :brawo: :brawo:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez wilczy_jezdziec 2017-05-21, 11:33 am

August napisał(a):Tak jak napisałem wcześniej. Kto żyw to dzisiaj do kościoła/ cerkwi/ minaretu/synagogi czy jeszcze gdzie indziej i wymodlić zwycięstwo. Ja też idę. I mam nadzieję że Blajpios ostatnio milczy bo krzyżem leży i modli o łaski dla klubu i regionu. Ave Zagłębie

Zrobione. Parafrazując slynne słowa Grzegorza Brauna: Kościół,Szkoła, Stadion :)
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez pyla 2017-05-21, 11:39 am

Ja byłem 2 razy wczoraj w Wadowicach i dzisiaj u siebie. 3 pkt. muszą być innej opcji nie widze :-)
pyla
 
Posty: 831
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez August 2017-05-21, 11:43 am

pyla napisał(a):Ja byłem 2 razy wczoraj w Wadowicach i dzisiaj u siebie. 3 pkt. muszą być innej opcji nie widze :-)

W takim razie pytanie ni może brzmieć czy tylko ile. Ja też już zrobiłem co należy
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez robercik 2017-05-21, 11:58 am

My zrobmy modlitwe na stadionie. Niech nasza modlitwa poniesie wiernych, znaczy pilkarzy. A Ludowy stanie sie istna swiatynia.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez mason 2017-05-21, 12:29 pm

Nie chcę być złym prorokiem, ale doświadczenie i historia pokazują, że Zagłębiu niestety nie wychodzą mecze o stawkę. Mam nadzieję, że ten mecz będzie inny ;)
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez Blajpios 2017-05-21, 1:27 pm

mason napisał(a):Nie chcę być złym prorokiem, ale doświadczenie i historia pokazują, że Zagłębiu niestety nie wychodzą mecze o stawkę. Mam nadzieję, że ten mecz będzie inny ;)
pyla napisał(a):Ja byłem 2 razy wczoraj w Wadowicach i dzisiaj u siebie. 3 pkt. muszą być innej opcji nie widze :-)
wilczy_jezdziec napisał(a):
August napisał(a):Tak jak napisałem wcześniej. Kto żyw to dzisiaj do kościoła/ cerkwi/ minaretu/synagogi czy jeszcze gdzie indziej i wymodlić zwycięstwo. Ja też idę. I mam nadzieję że Blajpios ostatnio milczy bo krzyżem leży i modli o łaski dla klubu i regionu. Ave Zagłębie

Zrobione. Parafrazując slynne słowa Grzegorza Brauna: Kościół,Szkoła, Stadion :)

Ha, już chyba starczy cytatów. Ja z kolei wczoraj byłem w Częstochowie, ale przyznać się muszę, że nawet w szerszym znaczeniu, czyli łącznie z całym regionem, nie była to jedyna akurat intencja,też trudno powiedzieć, że najgłówniejsza... Co do wypowiedzi G. Brauna, już abstrahując od spraw personalnych z nim związanych, to jest bardzo trafne powiedzenie i ujmuje pewne istotne przekazy a stadion z pewnością jest miejscem znaczącym dla "patriotyzmu i tego, co z «mlekiem matki się wyssało»"... Z tym, że używanie proponowałbym z pewnym umiarem, bo jeżeli trzymać się "magizmu triad", to jednak bardziej chyba podstawowa (jeżeli musi być triada") jest ta mówiąca :Kościół-Szkoła- Rodzina, jeżeli zaś powiedzieć, że chodzi o wyjście z domu, triada tego, co poza więc rodziną - to też jeszcze zastanawiałbym się, czy czasem nie ma czegoś innego do dodania, lub do powiedzenia ogólniej niż sam stadion, choć jak napisałem: Kościół - Szkoła - Stadion jest bardzo trafne i do śMiałego przypominania nie raz, nawet często.
Co do zaś tego "znaku firmowego", jakim jest nieumiejętność wygrywania pod presją... Wydaje się, że to znaczny istotny czynnik... Nawet sięgając najlepszych czasów Zagłębia, Pucharowych. Prócz tego bowiem, co nieraz tu przypominałem, że poparcie polityczne, to miał Górnik Zabrze od ministra J. Mitręgi, więc nie wmawiajmy, jak to niby E. Gierek strasznie wspierał — to jednak chyba jakieś znaczenie miał i ten cynnik nieumiejętności gry o stawkę (kto wie, może zresztą trochę przez tę świadomość, że i tak jeżeli górniczy klub wygra, to musi być Zabrze: to mogło jakoś się "zakodować jako DNA Zagłębia?).W każdym razie, czasem mawiam, że cechą pewnej "bezcechowości" Zagłębia (że się nie wyróżnia tak, że ludzie zauważją) jest taka "polskość kwadratowa", czyli "do kwadratu". Te wady, które są typowe dla Polaków - w Zagłębiu co najmniej po dwakroć, o ile nie do kwadratu. Polacy zwykle z trudem grają o stawkę. W każdym razie, nawet jeżeliby-m nie był jakimś fanem na dzisiaj zwycięstwa (tak jak to nieraz piszę, jednak przede wszystkim, to dla mnie koncepcjba rozwoju jest sukcesem) - to na pewno z tych racji, by się przełamywało, przekształcało w drugą stronę to DNA Zagłębia, na pewno chciałbym i życzę czy tam staram się, by dzisiaj Zagłębie właśnie wygrało, pod presją...!
W ogóle, co za wspaniałe odniesienia poruszone! Ile "spozatemaceń" aż się prosi!
Spokojnie, na uspokojenie dodam, że "proszą" się one w takiej ilości i tak znaczących - że sam sobie mówię "stop", bo to traktaty by wychodziły, nie wpisy na forum nawet biorąc moją miarę typową.
Dwa, jeżeli nawet temu nie dowierzacie - to na pewno nie grozi, że teraz to rozwinę: z prozaicznych przyczyn: bardzo intensywne dni ostatnie tak powodują - i teraz też tylko tyle mogłem wpisać, bo dość tych zajęć się nagromadziło! Tak więc spokojnie, cokolwiek chciałbym - biorąc mój poprzedni wpis, w innym temacie, można coś wywnioskować - cokolwiek chciałbym wpisaćń na pewno nie teraz! Ale tyle jeszcze na koniec dodam, że nie jest tak źle, bo choć się zanosiło inaczej, to nagle przynajmniej o 20:30 tak się ułożyło, że spokojnie już będę wolny a nie pod koniec drugiej połowy! Miejmy nadzieję, że dzisiaj nie tylko piłkarze: Zagłębie - bo łącznie z trenerem D. Banasikiem, głównodowodzącym - zrobi znaczący krok do przodu zwyciężając, tzn. również i przyczyniając się do przemiany tego DNA, w kierunku "zwycięstwa pod presją"!
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez robercik 2017-05-21, 5:09 pm

Ale jest stresik. Cos pieknego :)
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez slawekchicago 2017-05-21, 5:19 pm

robercik napisał(a):Ale jest stresik. Cos pieknego :)


I to wlasnie powod ze nie pisze za wiele. Powiem szczerze , nie spodziewalem sie ze mozemy byc tak BLISKO. Byl optymizm z mojej strony bo taki mam charakter a teraz to dla mjie jak sen i niech on trwa i trwa . Dzisiaj 90 pare minut walki ale licze ze z pozytywnym zakonczeniem .3 pkt otwieraja Nam drzwi a potem to juz tylko kroczek by przez nie przejsc
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez slawekchicago 2017-05-21, 7:22 pm

Z tego co widac .....pusto , za pusto ;-(
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez slawekchicago 2017-05-21, 7:29 pm

WSZYSCY WSTAJA I SPIEWAJA WSZYSCY WSTAJA I SPIEWAJA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez Tomcjo 2017-05-21, 7:33 pm

I transmisji nie ma
Tomcjo
 
Posty: 7069
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez Tomcjo 2017-05-21, 7:51 pm

Jest juz
Tomcjo
 
Posty: 7069
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Stal Mielec

Postprzez slawekchicago 2017-05-21, 7:58 pm

Kuzwa co jest ?????
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo