Trener Śląska o Zagłebiu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Gość 2003-10-25, 8:55 am

Ja także uważam że awansuje Zagłębie i Śląsk bez żadnej pomocy,bo poprostu są najlepsze i zasługują na to.
Dziwi mnie tylko że trener Kowalski,(niestety podobnie jak i inni trenerzy) nie potrafi przeciwstawic się takim oszołomą dziennikarzą którzy szukają tylko sensacji i przekrętów...........Panie Kowalski więcej profesjonalizmu!!!!!!!!!
pozdrowienia dla Kamyka z Wrocławia


Na zawsze ZAGŁĘBIE
Gość
 


Postprzez CharoN^ 2003-10-25, 6:55 pm

Panowie bądźmy optymistami !.!.! Wiem że 2 ostatnie mecze nie napełniają optymizmem ale trzeba wierzyć w nasz ukochany klub.
Teraz czeka nas arcy ważny mecz z Górnikiem MK. Jeśli stracimy punkty ... to nie wiem czy Zagłebie do końca rundy jesiennej się pozbiera.
CharoN^
Zagłębiak
 
Posty: 1258
Dołączył(a): 2003-10-25, 5:54 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - 11 LSD

Postprzez Lech ZG 2003-10-25, 7:11 pm

TO NIE ZAGŁĘBIE KUPUJE SĘDZIÓW TYLKO ŚLĄSK!!!!
BYŁEM NA MECZU LECHA ZE ŚLĄSKIEM I WIDZIAŁEM!!!!
SĘDZIA c*** WYDRUKOWAŁ KARNEGO W OSTATNIEJ MINUCIE A WCZEŚNIEJ DAŁ CZERWONĄ KARTKĘ I LECH GRAŁ W DZIESIĄTKĘ!!!
JEBANY DRUKARZ!!!

ŚLĄSK TAK SAMO KUPUJE MECZE U SĘDZIÓW JAK PIAST W ZESZŁYM SEZONIE
Lech ZG
 

.

Postprzez FAKEN CZIKEN 2003-10-26, 5:20 pm

Lech ZG napisał(a):TO NIE ZAGŁĘBIE KUPUJE SĘDZIÓW TYLKO ŚLĄSK!!!!
BYŁEM NA MECZU LECHA ZE ŚLĄSKIEM I WIDZIAŁEM!!!!
SĘDZIA c*** WYDRUKOWAŁ KARNEGO W OSTATNIEJ MINUCIE A WCZEŚNIEJ DAŁ CZERWONĄ KARTKĘ I LECH GRAŁ W DZIESIĄTKĘ!!!
JEBANY DRUKARZ!!!

ŚLĄSK TAK SAMO KUPUJE MECZE U SĘDZIÓW JAK PIAST W ZESZŁYM SEZONIE


HAHAHHAHAHHA ŚLASK KUPUJE MECZE,CO ZA DEBILIZM,STARY WEĹš ZASTANÓW SIE ZANIM COS NAPISZESZ,CZY TY ZNASZ SYTUACJĘ FINANSOWĄ ŚLASKA?ZNASZ?
FAKEN CZIKEN
 

Re: .

Postprzez pszemko 2003-10-26, 6:06 pm

HAHAHHAHAHHA ŚLASK KUPUJE MECZE,CO ZA DEBILIZM,STARY WEĹš ZASTANÓW SIE ZANIM COS NAPISZESZ,CZY TY ZNASZ SYTUACJĘ FINANSOWĄ ŚLASKA?ZNASZ?[/quote]

Finansowa sytuacja w Śląsku jest dlatego taka dramatyczna bo wszystko idzie na sedziów. :wink:
pszemko
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

.

Postprzez FAKEN CZIKEN 2003-10-26, 6:33 pm

o boshe....nie ma sensu ta gadanina,dla was zawsze ktos kupuje albo sprzedaje jak wyniki nie układają się pomyślnie dla was...
FAKEN CZIKEN
 

Re: .

Postprzez pszemko 2003-10-26, 6:51 pm

FAKEN CZIKEN napisał(a):o boshe....nie ma sensu ta gadanina,dla was zawsze ktos kupuje albo sprzedaje jak wyniki nie układają się pomyślnie dla was...


Nie denerwuj sie tak ja tylko żartowałem. Powinieneś to zauważyć ( :wink: )
3maj sie :!: Pozdrawiam :!:
pszemko
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Postprzez ktoś 2003-10-27, 7:20 am

Gdzie dwóch kupuje, tam trzeci wchodzi ......... Stawiam na Włókniarza.
ktoś
 

Re: ŚLASK CHYBA JEDNAK LEPSZY NA BOISKU... :)

Postprzez Cygan nz 2003-10-27, 11:14 am

FAKEN CZIKEN napisał(a):AHA I PROSZE BEZ DEBILNYCH ODPOWIEDZI , W KTÓRYCH BRYLUJE CYGAN ŻE KOLEDZY POWIEDZIELI MU ŻE KTOŚ TAM KUPUJE MECZE U SĘDZIÓW , A DO TEGO NAWIJAJĄ O TYM SĘDZIOWIE Z C (CE :) ) KLASY... HEHHEEH


Gościuniu! Jak będę uważał, że powinienem dać komentarz, to dam i żaden jakiś tam faken cziken mnie od tego nie odwiedzie! I wiecej Cyganem sobie ust na necie nie wycieraj!!!!!!!
Cygan nz
 

:D

Postprzez FAKEN CZIKEN 2003-10-27, 12:18 pm

A CZARNY BRACIE NIE DENERWUJ SIĘ BUEHEHHEHEHE
FAKEN CZIKEN
 

??

Postprzez Diouf39 2003-10-27, 12:58 pm

Przestańcie się już przekomarzać kto z jakiego miejsca awansuje, bo dojdzie do wojny między nami. Karny dla Śląska ( po obejrzeniu avi ) jednak był, bądżmy obiektywni. Ale i tak wierzę w " koncert " Zagłębia
na wiosnę.
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Re: ??

Postprzez lukasz wro 2003-10-27, 5:36 pm

Diouf39 napisał(a):Przestańcie się już przekomarzać kto z jakiego miejsca awansuje, bo dojdzie do wojny między nami. Karny dla Śląska ( po obejrzeniu avi ) jednak był, bądżmy obiektywni. Ale i tak wierzę w " koncert " Zagłębia
na wiosnę.

A skąd te filmiki można ściągnąć? Bo z chęcią obejrzałbym sobie tego karniaka.
Pozdrawiam.
lukasz wro
 

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron