Maciek Mizia.....

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez -=Dani-el=- 2003-10-06, 8:47 pm

ewryk napisał(a):
-=Dani-el=- napisał(a):Dla mnie spoko. Wydaje mi się ,że Nasi już nie raz udowodnili, że potrafią jak chcą. Przykład chociaż by podczas ostatniego spotkania z Polonią, gdy piłkarz owej drużyny "odjeżdżał" w karetce, dostał duże brawa. (Za mecz, a nie, że został "ranny" :) ).


Oooooa a to nie wiedzialem ze kogos od nas do szpitala zawiezli no i szacunek za bicie braw.

A moze pamietacie nazwiski lub nr z jakim gral ow pilkarz ?

Wracajac do tematu, mysle ze na takich meczach powinien byc spokoj zeby sciagnac tlumy a co za tym idzie wiecej kasy na szczytny cel.

pozdrowionka


Było to w 63 min. Zderzył się Mariusz Ujek z Waszym Jakubem Pilczukiem. Został on odwieziony do szpitala z podejżeniem wstrząśnienia mózgu.

Pzdr! :) a raczej :( ;)
-=Dani-el=-
 


Maciek Mizia ...

Postprzez DNZ 2003-10-06, 9:23 pm

Mysle , ze najpierw to pan Mizia powinien przycisnac dzialaczy Ruchu C.
o zaplate za te operacje.
A jezeli juz byloby konieczne rozegranie meczu aby uzyskac srodki finansowe to proponuje rozegranie jednego meczu a nie trzech. Tym bardziej , ze obecnie sa plany rozegrania trzech lecz w b. bliskiej od siebie odleglosci.
Zycze powrotu do zdrowia. A panu Rogali wiecej odpowiedzialnosci.
DNZ
 

Postprzez krzysiu 2003-10-06, 9:34 pm

ewryk napisał(a):
-=Dani-el=- napisał(a):<ciach>

A moze pamietacie nazwiski lub nr z jakim gral ow pilkarz ?

<ciach>

pozdrowionka



"Kibice wzburzyli się, kiedy w 63. minucie sędzia przerwał grę w momencie gdy trzech naszych piłkarzy było w polu karnym Polonii i szykowało się do oddania strzału. Powodem zatrzymania akcji było powietrzne zderzenie Mariusza Ujka i Jakuba Pilczuka. Nasz napastnik wyszedł z tego starcia bez szwanku, ale zawodnik ze Słubic został odwieziony do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu."

http://www.zaglebie.sosnowiec.pl/rozgry ... hp3?ids=37
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WojtekK 2003-10-07, 9:52 am

Dzieki za wasze opinie przekaze je napewno Mackowi.W ramach informacji pan rogala :twisted: niema zamiaru zapłacic a gdyby to zrobił Maciek byłby juz po drugim i ostatnim zabiegu a co za tym idzie w trakcie rehabilitacji no cóz nasz wrzód trzyma sie mocno swego stołka.Sa równiez nasi działacze hmmmmm małe wrzody,ale oni równiez nic nie zrobia w tym momencie :cry: przykre ale prawdziwe.To pokrótce sytuacja jaka jest w Ruchu.Jeszcze raz w imieniu Macka dzieki wam i pozdrawiam
WojtekK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2003-10-06, 10:21 am

Postprzez -=Dani-el=- 2003-10-07, 12:26 pm

krzysiu napisał(a):
ewryk napisał(a):
-=Dani-el=- napisał(a):<ciach>

A moze pamietacie nazwiski lub nr z jakim gral ow pilkarz ?

<ciach>

pozdrowionka



"Kibice wzburzyli się, kiedy w 63. minucie sędzia przerwał grę w momencie gdy trzech naszych piłkarzy było w polu karnym Polonii i szykowało się do oddania strzału. Powodem zatrzymania akcji było powietrzne zderzenie Mariusza Ujka i Jakuba Pilczuka. Nasz napastnik wyszedł z tego starcia bez szwanku, ale zawodnik ze Słubic został odwieziony do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu."

http://www.zaglebie.sosnowiec.pl/rozgry ... hp3?ids=37


Nie wiem, jak to Krzysiu wklejałeś, ale wyszło ,że to ja się dopytywałęm. A trzeba było wyraźnie to przeczytać! Wyraźnie cytuję osobę która się pyta o to, i jej odpowiadam. Więc nei wiem, po co Twój wpis. Ale co tam. liczą się chęci! :D

Zagłębie!
-=Dani-el=-
 

Postprzez ewryk 2003-10-07, 2:34 pm

ok dzieki za odpowiedz wszystkim i sorki za wprowadzenie malego zamieszania. W sumie moja wina, ze nie doczytalem opisu na Waszej stronie. Pozdrowionka
ewryk
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-06-25, 12:23 pm
Lokalizacja: Słubice

Postprzez ziober 2003-10-07, 3:13 pm

jestem za idea takiego meczu - jesli tylko termin bedzie rozsadny, chetnie stadion odwiedze...
ziober
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2003-02-11, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Tomano 2003-10-07, 3:21 pm

Mecz w szczytnej sprawie wiec tak. Chorzowskim nie!!!
Tomano
Adventure Group
 
Posty: 953
Dołączył(a): 2003-04-24, 1:06 pm
Lokalizacja: Będzin

Postprzez WojtekK 2003-10-07, 4:00 pm

Tomano piszesz Chorzowskim nie,przeciez my to robimy dla Macka nie dla nas wten sposób chcemy podziekowac mu tak samo jak wy.Podejrzewam ze chodzi ci o wspólne kibicowanie dla Macka.Ja w tym momencie nie widze problemu przynajmniej ten jeden raz.Jutro lub po jutrze dotrze do mnie Maciek wiec napisze pare słów.Póki co piszcie dalej jak najwiecej opini.Pozdrawiam
WojtekK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2003-10-06, 10:21 am

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2003-10-07, 4:12 pm

Ciekawe czy nasi dzialacze beda za organizacja takiego meczu ?? I kiedy taki mecz mialby byc rozegrany?
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Artur 2003-10-07, 5:28 pm

Jeśli nawet taki mecz doszedłby do skutku to obawiam sie o frekwencje na nim. Pogoda jest już coraz gorsza a co za tym idzie coraz więcej zmarzluchów zostanie w domach, kibice z sektorów na prawo od młyna też nie wybiorą sie szturmem na taki pojedynek. Może uzbieralo by sie z 1500 - 2000 osób, na więcej naprawde nie ma co liczyć. Ciekaw jestem jakby wyglądała sprawa biletów i ick koszt??
Artur
 
Posty: 118
Dołączył(a): 2003-08-28, 9:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Soyer 2003-10-07, 9:53 pm

Tak jak pisze, jeśli nie ma innej drogi aby zebrać kasę to jestem na TAK. Morpheus poznałem Macka Mizie i na pewno chce mu pomoc. Chce jednak dokładnie wiedzieć o szczegółach. Piszesz ze nawet jeśli wczesnej będzie kasa na Macka to i tak zrobić taki mecz a kasa pojdzie na inny cel. Po co? Mam inne zdanie - są od tego akcje charytatywne (którym zresztą pomagam) a mnie taki mecz z Ruchem nie interesuje, jedynie w przerwie miedzy sezonami, jako sparing. Teraz skupmy się na lidze. To jest wyjątek. Maciek trzymaj się! Od kolegi z Chorzowa czekamy na dalsze informacje. Jeszcze nic nie wiem co , jak , kiedy i kto?
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WojtekK 2003-10-10, 12:51 pm

Przedewszystkim macie wszyscy podziekowania od Macka,który siedzi obok i czyta wasze opinie dotyczace tego meczu :lol: wkradł sie mały bład z mojej strony ale juz go prostuje-chodzi nie o trzy mecze,Maciek chciałby bardzo aby był to jednodniowy turniej z udzialem Zagłebia,Podbeskidzia,Ruchu i jeszcze jednej druzyny.Mecze 2x20 minut.
Maciek jak mi mówi tez boi sie o pogode,frekwencje i o przedewszystkim atmosfere miedzy kibicami,juz teraz ze swojej strony prosi o na ten jeden dzien jak dojdzie do skutku o zakopanie wszelkich zatargów.Najwiekszy problem to termin i mamy z Mackiem nadzieje,ze nawet jak troche przypizddzi zimnem,wstawia sie wszyscy,którzy beda chcieli naprawde mu pomóc.W przyszłym tygodniu Maciek jak sie pochwalił bedzie miał juz interneta w domu :lol: wiec sam osobiscie walnie dla wad jakiegos posta.Z pozdrowieniami
WojtekK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2003-10-06, 10:21 am

Postprzez Soyer 2003-10-16, 10:48 pm

Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-10-17, 5:25 am

O ILE PAMIETAM TO MIZIA JEST WYCHOWANKIEM BKS.TO DLACZEGO MOWA JEST O PODBESKIDZIU ??? :shock:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników