Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez darco 2005-06-10, 1:00 pm

zgredos napisał(a):Piszecie o bramkarzu Ruchu Nowaku, ale on jesienią na Ludowym zagrał chyba życiowy mecz. Bo z tego co czytam w prasie to w innych meczach gra całkiem przeciętnie, a noty otrzymuje podobne jak Marcin lub niższe

To nie do końca tak, przeciętne oceny Nowaka wynikają z ogólnej postawy całej ekipy Ruchu. Lecz o ile, chyba na wszystkich swoich piłkarzach kibice Ruchu "wieszają psy" ( bardzo delikatnie mówiąc) to o swoim bramkarzu nie mówią złego słowa.
Być może mecz w Sosnowcu był "meczem życia" Nowaka, ale aby tak zagrać,to trzeba mieć "to coś" czego niestety nigdy nie widziałem u naszych bramkarzy ( w każdym meczu świetne interwencje przeplatane z .........)
Lecz , tak jak pisze p T. Wiśniewski, to tylko taki pomysł kibica na poprawę tej, jakże ważnej (decydujacej często o wyniku meczu) pozycji.
Macie inne pomysły ?
Może coś przez przypadek podpowiemy naszemu trenerowi, o ile tu zaglada :D
darco
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:24 am


Postprzez BuBy_MaDnEss_#4 2005-06-10, 1:40 pm

Wolny jest Maciek Nalepa trenuje teraz w 2 lidze Ukraińskiej i bardzo chetie za nieduże poieniadze przejdzie gdzies do Polski
BuBy_MaDnEss_#4
 
Posty: 1451
Dołączył(a): 2004-09-25, 8:00 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń Posty: 3248

Postprzez zgredds 2005-06-10, 2:35 pm

bardzo dobra informacja Buby vel kastet ;D ( to chyba ty) ;) Nalepa rzeczywiście skończył grę w lidze z powodu zaległości finansowych z tego też powodu chyba bielkiewicz ma wzmocnić któąś z polskich drużyn. Pozdrawiam
zgredds
 
Posty: 206
Dołączył(a): 2005-05-02, 11:17 am

Postprzez mike79 2005-06-10, 4:34 pm

Nalepa grając w jednym ze słabszych klubów(ostatecznie spadli) ligi ukraińskiej miał zarobki na poziomie najlepszych zawodników polskiej ektraklasy !!! Więc w tym temacie chyba wszystko jasne.
Niezmienia to faktu że obaj Nasi bramkarze pokazali na przekroju całej rundy bardzo nierówną formę, a niestety chcąc walczyć o ekstraklasę musi na tej pozycji grać naprwadę solidny i równy zawodnik.Osobiście dla Mracina Bębna poszukałbym jakiegoś konkurenta z lepszymi od niego warunkami fizycznymi , a co za tym idzie dobrą grą na przedpolu.Pana Piętkę odesłał bym do rezerw(i czekał na eksplozję jego talentu), gdyż kilkakrotnie udowodnił ( już nawet w meczach przedsezonowych) że druga liga to póki co dla niego troszki za wysokie progi(choć nie wątpię że kiedyś w niej będzie wyróżniającym się bramkarzem).Poza całkiem ciekawą propozycją Nowaka z Ruchu,ciekawym chłopakiem jest Misztal ze Świtu oraz Białkowski z Górnika Zabrze( któremu o ile się nie mylę latem kończy sie kontrakt, a jego zarobki w 1 lidze z tego co wiem nie przekraczają 10 tys. zł!!! ) TO TYLE ODNOŚNIE BRAMKARZY.

POZDRO DLA ZAANGAŻOWANYCH !!!
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez Asja 2005-06-10, 5:39 pm

Przed chwila w tvp 3 mówili, że napewno odchodzi Madziar, Lisiecki i Warakomski. Na bank zostaje Lachowski, a klub zainteresowany jest Sewerynem i Cichoniem.

off topic - wspomniano też o ślubie Tochela
Asja
Gwiazda
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2004-04-18, 8:25 pm
Lokalizacja: S - c Zagórze

Postprzez mike79 2005-06-10, 6:56 pm

A dokładniej było tak :)
Odchodzi MADŻAR i LISIECKI, ważą się losy WARAKOMSKIEGO. Z drugiej strony zaś ZAGŁĘBIE zainteresowanE jest Adamem Cichoniem(POLONIA WARSZAWA), Krzysztofem Butrynem(MKS MŁAWA) i Damianem Sewerynem (SZCZAKOWIANKA JAWORZNO).

INFO za TVP3 !!!
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2005-06-10, 7:29 pm

Rozpiszmy te informacje tworzac partyture i tak
K. Butryn - Pomocnik, D.Seweryn - Pomocnik z dobrymi papierami do gry
noi A.Cichon - Napastnik grajacy w FC Koeln i Fortunie Koeln i Widzewie a zz poprzedniego OKNA TRANSFEROWEGO przypomnialem sobie o mlodym zdolnym bramkarzu M.Budka ma przyjsc do nas od Czerwca to na tyle

Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3205
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Postprzez mike79 2005-06-10, 8:51 pm

A mozna wiedzieć skąd jest ten młody,zdolny bramkarz M.Budka ?? Poza tym tak Piętka jak i Bęben też nie są starzy a i zdolni pewnie też są tylko że ............. TO TROSZKI OKAZUJE SIĘ ZA MAŁO ABY MIEĆ SPOKÓJ W BRAMCE , niestety :((

POZDRAWIAM PODWARSZAWSKIEGO KIBICA ZAGŁĘBIA !!! :)
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez olo69 2005-06-10, 9:17 pm

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35024,2760793.html
hmm wydaje mi się, że dobrze byłoby gdyby przyszedł bramkarz z Ruchu, kilka lat czekałem na powrót do nas Bębna, ale niestety wydaje mi się że obecnie broni gorzej niż kilka lat temu (trzeba tez wziąść pod uwagę, że wtedy graliśmy w niższej lidze) konkurencja na bramce na pewno wyszłaby nam na dobre
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

Postprzez krzysztof 2005-06-10, 9:27 pm

Ja bym tam Warę zostawił, nie jest aż taki słaby, a cechuje się dobrą walecznością. Jakoś nie mam za to przekonania do zawodników typu Butrym, czy Wasiu. Nic rewelacyjnego nie pokazali.
Jeśli chodzi o bramkarzy to faktycznie jakiegoś super wzmocnienia nie zrobiliśmy. Co mnie zdziwiło nic nie wspomniano o naszej strzelbie ? Może jeszcze ją naładują i się rozstrzela w przyszłym sezonie
:?
krzysztof
 
Posty: 503
Dołączył(a): 2003-05-18, 10:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez BuBy_MaDnEss_#4 2005-06-10, 10:20 pm

Ciekawe w jakim celu trzymamy Rasiaka........
BuBy_MaDnEss_#4
 
Posty: 1451
Dołączył(a): 2004-09-25, 8:00 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogoń Posty: 3248

Postprzez >>Wojtas 2005-06-10, 10:43 pm

kogo kupić kogo sprzedać, dobre pytanie! ja się raczej zastanawiałem jak trener Tochel zestawi skład w przyszłym sezonie kiedy wszyscy będa zdrowi (zakładając ze nikt nie odejdzie). W bramce Marcin Bęben pewniak, Piętka ma u mnie dużego + za pierwszy mecz z Piastem, kiedy dostawał następne szanse mniej pewnie ale jak bramkarz nie gra to nie ma co sie dziwic. Obrona dobra, Treściński i Hosic pewne punkty naszej drużyny, na bokach obrony była dość duża rotacja ale też większych zastrzeżeń nie mam. Ale już w pomocy to nie wiem jak będzie kiedy wszyscy będą zdolni do gry. Prawe skrzydło rezerwuję dla Skrzypka bo to optymalna dla niego pozycja, w środku widziałbym dalej Morawskiego bo wierzę że jeszcze pokaże co potrafi, widać że to dobry zawodnik ale wciąż coś nie pozwala mu zagrać super meczu, bez strat piłi, niecelnych podań i strzałów w wóz strażaków;). Nie wyobrażam sobie składu Zagłębia bez Wolańskiego, wg mnie najlepszy zakup jaki poczynili działacze zimą, technicznie świtny, myśli na boisku, wyróżnia się z całej drużyny. Na lewej strone bardzo dobrze gra Łuczywek i jego tez widziałbym w pierwszym składzie. W ataku Lachowski i Ujek. Lache ustawiam w atku z tego powodu że kiedy grał w środku pomocy to często za bardzo zapędzał się pod pole karne rywali i powstawała ogromna dziura w srodku i Moraś nie mógł zatrzymywać kontr przeciwników sam. Co do Uja to chyba nikogo nie muszę przekonywac że jest nam potrzebny. W meczach u siebie kiedy rywale myślą raczej o obronie widziałbym z przodu trójkąt Lacha-Ujek-Pitry ale wtedy trzebaby zagęścić srodek pola bo łatwo nadziać się na kontry. Małochy nie widze w składzie bo nie przepadam za takim typem zawodnika, dla mnie napastnik ma być szybki i przebojowy a nie czekający na podanie, którego głównym zadaniem jest stracanie głową długich podań. Zubanovic mnie tez nie przekonał. Z niecierpliwością czekam na powrót Pitrego bo to co pokazał jesienią było najwyższej klasy.
>>Wojtas
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Pesto 2005-06-10, 11:23 pm

darco napisał(a):Być może mecz w Sosnowcu był "meczem życia" Nowaka, ale aby tak zagrać,to trzeba mieć "to coś" czego niestety nigdy nie widziałem u naszych bramkarzy


to coś Hiszpanie zwą cojones , a Anglicy balls :D
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez Cygan 2005-06-11, 10:23 am

mike79 napisał(a):A dokładniej było tak :)
Odchodzi MADŻAR i LISIECKI, ważą się losy WARAKOMSKIEGO. Z drugiej strony zaś ZAGŁĘBIE zainteresowanE jest Adamem Cichoniem(POLONIA WARSZAWA), Krzysztofem Butrynem(MKS MŁAWA) i Damianem Sewerynem (SZCZAKOWIANKA JAWORZNO).

INFO za TVP3 !!!


Dla ścisłości: nie Adamem Cichoniem, tylko Przemysławem Cichoniem z Korony Kielce! Może być jednak ciężko, ponieważ w końcówce sezonu on zaczął grać w podstawowym składzie...
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez mały 2005-06-11, 10:23 am

Z dzisiejszego " SPORTU" .

Mariusz Ujek "Znam westępne warunki finansowe mojego kontraktu w szwedzkim klubie. Ale przede wszystkim do porozumienia muszą dojść kluby. Ze swojej strony deklaruję , że interesuje mnie awans , zarówno finansowy , jak i sportowy."

Panowie prezesi . Sprawa jest prosta " UJO" czeka na konkretną deklarację z Waszej strony i zostaje w klubie . A to oznacza , że gramy o awans !!
mały
 
Posty: 402
Dołączył(a): 2004-10-24, 4:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników