Włokniarz Kietrz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Krawiec 2003-10-27, 10:45 pm

WOJTEK napisał(a):NIE POMYŚLĄ JEDEN Z DRUGIM,ZE KIEDYŚ MOŻE ZAGŁĘBIE ZECHCE ICH MIEĆ.A WTEDY... PRAWDA PANIE HOŁDA,ALBO PANIE ROZMUS ???PAMIETAMY...


:D Bóg wybacza , Wojtek nigdy :!: :wink:
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń


re KICZOWATY WŁÓKNIARZ

Postprzez greenparkranger 2003-10-27, 11:22 pm

to ten burak hołda też kozaczył?qrwa wierzyć się nie chce,chyba zapomniał gdzie jego miejsce było jeszcze tak niedawno...
greenparkranger
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2003-10-02, 3:22 pm
Lokalizacja: WWA-BEMOWO

Postprzez krasik 2003-10-28, 5:26 pm

snajper ciulu jezeli wolisz oglądać śląsk, zaglebie to twoj wybór nikt coi capie nie karze oglądać Włókniarza.
Blokujemy miejsce?? Ciołku to awansujcie sobie wyżej dlaczego nie gracie w 2 lidze. nie dzieki fuzji z namysłowem graliście ostatnio w drugiej lidze? czy dla takiego miasta jak opole nie ma nigdzie miejsca tylko w 3 lidze?
Atmosfera, zabawa, śpiew? jełopie nie masz pojęcia o tym co piszesz dlaczego 16-to latka z Opola nie może pojść na mecz bo rodzice boją sie ją tam puścić czy nie dzieki waszej atmosferze, zabawie. wyzwiska, łamanie krzesełek to ta zabawa ciołków z opola.
Kompleksy? to ty i twoi koledzy macie kompleks Konopki.
Twoi koledzy wrocili już z Walii?? Pojechał pełny autokar a wrócił kierowca kibice z opola zostali zwerbowani przez walijskiego farmera to wywalania gnojowicy :))) ani nie widzieli meczu ani nic oprócz byczych jaj spod ktorych wywalali gówno. to tyle do snajpera.
co do pieniedzy i tego co napisałem wczesniej o awansowaniu albo jestescie niedoinformowani w zaglebiu albo udajecie - komu w zeszłym sezonie zależało na wygranej Włókniarza nad Piastem?
krasik
 

Postprzez Gość 2003-10-28, 7:06 pm

hołda ten leszczyk to chyba najbardziej z nich wszystkich kozaczył.Pojebało mu się troche w główce
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-28, 7:38 pm

A NA WIOSNĘ ZAGRAJĄ U NAS. :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez snajper 2003-10-29, 2:03 am

Krasik z Kiecza,Kicza,Kiepcza czy K-trza to trza .Nic z Tego co pisalem nie zrozumiales ,o co Cie winic trudno.Zrozumialem to dopiero teraz,sorry.Nie jestem w stanie Ci pomoc, a i na lekarza za pozno,chyba ze z nogami na ktorych masz odciski ktore przeniosly sie juz nawet na glowe :shock: .
Moglbym zalozyc sie z Toba o cokolwiek,ze za kilka lat malo kto w calej polskiej trzeciej lidze, pamietal bedzie o Twojej wiosce.Natomiast o Odrze,Zaglebiu czy Slasku pamiec nigdy nie zagasnie.Nie mowie ,ze nie awansujecie do drugiej ligi ,ale za kilka lat ,Wasza egzystencja zgnije w B klasie,a Ty jako dziadek wspominal bedziesz wnukowi jakie to pikne ekipy galy Twe mialy zaszczyt podziwiac : z Lopola,Susnowca i Slunska a wnuk i tak powie Ci ,ze masz skleroze i jestes deczko jebniety na starosc.Dla niego bedzie to niewyobrazalny kosmos.
Jeszcze raz przykro mi z powodu Twojego zdrowia
Ze sportowym pozdrowieniem Snajper :cry:
snajper
 

Postprzez krasik 2003-10-29, 8:35 am

snajperku to ty nadal nic nie rozumiesz w poprzednim poście pisałeś ze blokujemy miejsce takim ekipom, zasłużonym klubom przecież to jest człowieku tylko 3 liga i ta gra Włókniarza ma szkodzić polskiej piłce? w jaki sposób? skończyły się betonowe czasy w których dzielono według zasług. mnie nie interesuje gdzie z kim i jak gra odra opole, grajcie sobie nawet w pierwszej lidze to wasz problem nie mój. to tobie w gardle stoi Włókniarz i inne kluby z małych miejscowości, które chcą coś zrobić, zaistnieć, powalczyć. a to że tak jak napisałeś nikt nie będzie o nas pamiętał za kilka lat to akurat nasz problem i zostaw go nam. a jeżeli tak zasłużone kluby chcą walczyć miedzy sobą tam gdzie nie ma takich klubów jak Włókniarz to czas zabrać się do roboty bo śladem np. Łęcznej ruszą niebawem inne kluby z miast i miasteczek dla których będzie to promocja ich piłki i miejscowości kluby które wraz z władzami miasta uczestniczą w budowaniu i utrzymaniu klubu. a tego właśnie nie ma w opolu przerąbaliście tyle lat teraz chcecie by pamiętać o waszych zasługach – a kto wam je odbiera? chcecie szacunek wśród innych poszukajcie go wpierw we własnym mieście a może i przyjdzie czas na was. to tyle do snajpera
krasik
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-29, 9:10 am

A MOŻECIE SIĘ KŁÓCIĆ GDZIE INDZIEJ ??? CO TO k***a JEST ?TARG ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: farmazony

Postprzez Cygan 2003-10-31, 2:02 pm

XYZ napisał(a):
Cygan napisał(a):
ully napisał(a):Cygan tak apropo: z kąd wiesz że sędzia dużo nie bierze??????????


mam (niestety?) znajomych w tym światku, i wierz mi, że dla klubu to nie są astronomiczne sumy.


koorwa ten cygan czasem jak coś pierdolnie to płakac się chce.Po huja takie tanie oskarżanie.Bo co masz znajomych?I ci powiedzieli że mało biora i że jebany kietrz kupuje mecze,Pierdolisz jak dzieciak masz dowody to pokaż ale pewnie nie mozesz bo ci znajomi zabronili powiedziec
bo wyłapią przypał.Takie pierdolenie że cos wiem a ni emoge powiedziec to preferują dzieci z podstawówki.Ja w dupie mam ten cały kietrz ale takie farmazony moglibysmy juz podarowac sobie.

POZDRAWIAM


No i co gościuniu!!!! Kto miał rację?!!! I zastanów sie 2 razy zanim zaczniesz kogoś obrażać dzieciaku.....
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez WOJTEK 2003-10-31, 3:35 pm

DO CYGANA.CZY TY SUGERUJESZ,ŻE W KIETRZU SĘDZIA BYŁ KUPIONY ???MOŻE SĘDZIA KAZAŁ NASZEJ OBRONIE GRAĆ NA POZIOMIE C-KLASY? MIŁO BY BYŁO UZYSKAĆ ODPOWIEDĹš.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

CYGAN

Postprzez XYZ 2003-10-31, 4:08 pm

hehehhe a cygan dalej tkwi w swojej bajeczce :D
XYZ
 

Postprzez Cygan nz 2003-11-01, 5:06 pm

Wojtek: nie sugeruję, że sędzia kazał tak frajersko grać naszej obronie (grali fatalnie: byłem, widziałem), ale tacy niezalogowani goście jak xyz mnie wkurwiają! Rozumiesz mnie, sam nie ździerżysz obelg.... Pozdrawiam Cię Wojtek.

xyz: jak sie zalogujesz prostaczku to pogadamy
Cygan nz
 

Postprzez snajper 2003-11-01, 6:57 pm

Dajcie juz spokoj z tym kupowaniem to chyba jakas obsesja.Wy piszecie ze KIcz przekupil sedziego na stronie Chrobrego ze to Zaglebie kupuje.W Odrze nie maja na zarcie to co Czarnowasy kupily sedziego.
Nie, generalnie to nieudolnosc pilkarzy.Jak beda grac na maksa to isedzia nie bedzie mial latwego zadania bo trzeba chciec choc czasami brak umiejetnosci.

Krasik,tragedia dla nas Odry bedzie, gdy w nowym sezonie wasz prezes znowu bedzie chcial inwestowac w Odre.Na to sie niestety zanosi.Dlaczego jak myslisz?.Odpowiedz jest jedna chce zaistniec wiesniak w polskiej pilce i zyskac popularnosc nie tylko w Kiczu.
Pozyjemy zobaczymy.

Kicz numer jeden do awansu tak beda rozdawane karty.
snajper
 

TEMAT

Postprzez XYZ 2003-11-01, 10:59 pm

wojtek napisał:
DO CYGANA.CZY TY SUGERUJESZ,ŻE W KIETRZU SĘDZIA BYŁ KUPIONY ???MOŻE SĘDZIA KAZAŁ NASZEJ OBRONIE GRAĆ NA POZIOMIE C-KLASY? MIŁO BY BYŁO UZYSKAĆ ODPOWIEDĹš.


[quote="Cygan nz"]Wojtek: nie sugeruję, że sędzia kazał tak frajersko grać naszej obronie (grali fatalnie: byłem, widziałem), ale tacy niezalogowani goście jak xyz mnie wkurwiają! Rozumiesz mnie, sam nie ździerżysz obelg.... Pozdrawiam Cię Wojtek.

no WOJTEK masz wyczerpujacą odpowiedź :twisted:
XYZ
 

Postprzez Erazmus 2003-11-02, 9:02 am

Ja bym na waszym miejscu usunął możliwość wpisywania postów gościom. Jeśli chcą dyskutować niech się zarejestrują ...
Erazmus
Wrocławianin
 
Posty: 565
Dołączył(a): 2003-04-09, 11:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników