GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2019-02-23, 6:04 pm

kolejka się nie skonczyła więc nie wiemy jak nasi rywale zakończą tydzień, górnika nie obstawiałem do spadku tylko płock miedź i gdynie. szanse jeszcze są, później bedą szanse teoretyczne, następnie matematyczne,a na koniec cud.mamy kilka ciężkich wyjazdów i raczej pierwsze 3 punkty wpadną dopiero w Legnicy
xenon
 
Posty: 1074
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm


Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2019-02-23, 6:06 pm

NHK12 napisał(a):Panowie. Pierwsze primo zal mi zawodnikow zal trenera zal wszystkich kibicow. Robia nas w chu...ja na kazdym kroku. Co chwila var i na niekorzysc oczywiscie. Gdyby to bylo w druga strone oczywiscie by nic nie bylo bo w ferworze walki . Zaglebie gra trzeba ujebac. W 82 min trzeba bylo zejsc i oddac walkowera bo to jest walka z wiatrakami. To bylo zlodziejstwo bandyctwo i k***a ogolnie jaja . Po prostu jaja. Za tydzien czekam na Korone i var.


Ale może napisz do jakich konkretnie decyzji masz zastrzeżenia.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-02-23, 6:07 pm

W moim pierwszym wpisie miałem objekcje - Czy sędzia udżwignie ciężar tego meczu
życie pokazało że NIE. Sędzia poprowadził te zawody na tróje z dużymi minusami.
Takich fauli ze strony Górnika jak przy bramce na 2-2 było wiele i nie akceptuje
tej decyzji i anulowanie bramki - sytuacja ta świadczy o niskim poziomie sędziowania
w polskiej Extra razem z Varem - Na koniec napisze coś takiego - jest bardzo trudno
wygrać mecz z przeciwnikiem , sędziami i Varem.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3205
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2019-02-23, 6:07 pm

Adam1906 napisał(a):Byliśmy qrwa lepsi i wjebalismy bo takie widzimisię co do VAR mają sędziowie.

Cały czas powtarzam. Boniek codziennie jak tylko się budzi to ponoć najpierw się zastanawia jak uwalić Sosnowiec. Ponoc jego najnowszy pomysł to wniosek o odebranie praw miejskich. A na poważnie, skończcie już z tą ideologią teorii spiskowych.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2019-02-23, 6:10 pm

Zagłębie Chrystusem narodów!
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2019-02-23, 6:19 pm

Proponuję aby Prezes z Jose Arkadio tak zrobili w poniedziałek przed siedzibą PZPN:
http://szlachcicspodrypina.pl/wp-conten ... jtan-1.png
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2019-02-23, 6:22 pm

Adam1906 napisał(a):trzeba się sprężyć i walczyć dalej, bo naprawdę od neczu z Arką Gdynia gra wygląda o niego lepiej niż na jesieni.


Moim zdaniem wygląda tak samo. Jesienią też były mecze, które "wyglądały". Do tej pory wiosną graliśmy z trzema, chyba najsłabszymi aktualnie oprócz nas drużynami. Bilans to 3 punkty na 9. Poważni przeciwnicy dopiero przed nami.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2019-02-23, 6:22 pm

August napisał(a):Cały czas powtarzam. Boniek codziennie jak tylko się budzi to ponoć najpierw się zastanawia jak uwalić Sosnowiec. Ponoc jego najnowszy pomysł to wniosek o odebranie praw miejskich. A na poważnie, skończcie już z tą ideologią teorii spiskowych.

I tu się strasznie mylisz kolego. Właśnie rozmawiałem ze zbajomym sędzią piłkarskim, który był obecny na meczu w Zabrzu i siedział z kibicami Górnika. Po pierwsze: po golu na 2:2 miejscowi stwierdzili, że teraz to Zagłębie wygra, bo jest lepsze od ich drużyny. Po drugie: po VARze nieuznającym bramki śmiali się, że udało się im, bo gol powinien być uznany. Po trzecie: po końcowym gwizdku cieszyli się, bo było to dla nich szczęśliwe zwycięstwo. Po czwarte: znajomy sędzia powiedział mi, że jeżeli chodzi o kontrowersyjne VARy to... podziękujmy Jaroszewskiemu za głosowanie na Wojciechowskiego a dodatkowo Chęcińskiemu za głupie wpisy na Bońka i PZPN na Twitterze bo... rudy Prezes jest osobą bardzo pamiętliwą :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6838
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jackie57 2019-02-23, 6:25 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Cały czas powtarzam. Boniek codziennie jak tylko się budzi to ponoć najpierw się zastanawia jak uwalić Sosnowiec. Ponoc jego najnowszy pomysł to wniosek o odebranie praw miejskich. A na poważnie, skończcie już z tą ideologią teorii spiskowych.

I tu się strasznie mylisz kolego. Właśnie rozmawiałem ze zbajomym sędzią piłkarskim, który był obecny na meczu w Zabrzu i siedział z kibicami Górnika. Po pierwsze: po golu na 2:2 miejscowi stwierdzili, że teraz to Zagłębie wygra, bo jest lepsze od ich drużyny. Po drugie: po VARze nieuznającym bramki śmiali się, że udało się im, bo gol powinien być uznany. Po trzecie: po końcowym gwizdku cieszyli się, bo było to dla nich szczęśliwe zwycięstwo. Po czwarte: znajomy sędzia powiedział mi, że jeżeli chodzi o kontrowersyjne VARy to... podziękujmy Jaroszewskiemu za głosowanie na Wojciechowskiego a dodatkowo Chęcińskiemu za głupie wpisy na Bońka i PZPN na Twitterze bo... rudy Prezes jest osobą bardzo pamiętliwą :twisted:

Kibice nie są ekspertami w kwestii przepisów gry w piłkę nożną i ich zdanie nie ma tutaj znaczenia.
jackie57
 
Posty: 1483
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-02-23, 6:27 pm

Kol. August - przepraszam -nie akceptuje Pan wypowiedzi z Panem Bonkiem
tak nisko to Koledzy na tym Forum nie upadli.
Po prostu jest grupa Kibiców Zagłębia na tym Forum która wyraża swoje opinie
oparte na tym co się działo w meczu. Nie może być tak trzeba im mówić - nie
macie racji - żle widzieliście - po prostu najlepszym rozwiązaniem jest nie
wchodzić na Forum - są tutaj ludzie którzy wiedzą i widza wszystko najlepiej.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3205
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez django 2019-02-23, 6:27 pm

Opinie przebywających na stadionie kibiców Górnika nie są dla mnie jakimś szczególnie przekonującym argumentem. Przecież naprawdę trzeba mocno zamykać oczy, żeby nie zauważyć, że był ewidentny faul w akcji, po której padła bramka.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2019-02-23, 6:27 pm

Kibice tak, ale ten znajomy jest z mazowieckiego, więc chyba jest bliżej bazy głównej PZPN.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6838
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2019-02-23, 6:29 pm

Może więcej jest "kumatych" na forum ,ale Panowie odpuście tym co uważają że są ''teorie spiskowe'' w sprawie VAR - miał być rewelacją rozgrywek a i tak interpretuje się przepis według uznania -

Kiedy używa się VAR
Są tylko cztery przypadki, w których sędzia może skorzystać z wideoweryfikacji

1. Gol (uznanie lub nie uznanie strzelonej bramki)
2. Rzut karny (należy się czy nie
3. Czerwona kartka (mowa jednak o bezpośredniej czerwonej kartce, czerwona w wyniku dwóch żółtych nie może być sprawdzona)
4. Kiedy ukarany kartką został niewłaściwy zawodnik

Jeżeli uważacie że bramkę zdobytą przez Zagłębie sędzia miał prawo nie uznać ,to trochę się dziwię że tak to odbieracie ,bo według mnie przepis jest konkretny a jeżeli pozwoli się sędziemu interpretować go po swojemu to dopiero będą absurdy ,może pozwolić im po prostu zanegować wszystko co poprzedzało zdobycie gola ,nawet cofając się na rejestratorze do wybicia piłki przez bramkarza drużyny która zdobyła bramkę. Jeżeli przepis (punkt 1) jest tak prosto napisany to po co cudować i go sobie inaczej "tłumaczyć"? bo chyba powinno być jasne, czy zawodnik zrobił jakieś przewinienie czy nie zrobił podczas zdobycia gola ? chyba że PZPN do każdego przez siebie tworzonego przepisu robi jakiś spis interpretacji ?
Ostatnio edytowano 2019-02-23, 6:58 pm przez RUDI, łącznie edytowano 3 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2019-02-23, 6:30 pm

Adam1906 napisał(a):Właśnie rozmawiałem ze zbajomym sędzią piłkarskim, który był obecny na meczu w Zabrzu i siedział z kibicami Górnika.

tak się składa, że ja również rozmawiałem z znajomym sędzią, który oglądał mecz i powtórki i tenże z kolei nie miał wątpliwości co do faulu naszego grajka.
Adam1906 napisał(a):znajomy sędzia powiedział mi, że jeżeli chodzi o kontrowersyjne VARy to... podziękujmy Jaroszewskiemu za głosowanie na Wojciechowskiego a dodatkowo Chęcińskiemu za głupie wpisy na Bońka i PZPN na Twitterze bo... rudy Prezes jest osobą bardzo pamiętliwą

Na Wojciechowskiego głosowały także takie kluby jak m.in.: Piast Gliwice, Wisła Płock,Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Wisła Kraków. Faktem jest, że głosowanie na skompromitowanego Wojciechowskiego było żenującym działaniem. Tak samo jak infantylne wpisy Chęcińskiego w mediach społecznościowych. Nawet jeśli powyższe miałyby jakikolwiek wpływ na ten sezon to dla mnie zasadniczym jest to, że ta liga przerosła wszystkich od Jose po Stanka czy innych i tu upatruję clou całego nieszczęścia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez zag23 2019-02-23, 6:31 pm

Boniek jak prezes PZPN powinien zainteresowac sie tematem Var-u bo wg mnie korupcja w polskiej pilce sie nie skonczyła...teraz wazniejsi sa "goscie " w budzie z Varem a nie sędziowie na boisku i tam dochodzi do korupcji. Co to da to że sedziowie wiedza na pare dni przed dana kolejka ligową gdzie maja jechac sedziowac jak i tak "Varowcy robia robotę". Dzis Zaglebie podobałalo mi sie i nie zasluzylismy na porażkę, bylismy lepsi we wszystkich statystykach...juz po 1 polowie powinnismy grac 11 na 10 i wtedy ciekawie jak by sie to skonczyło. Czerwo dla Sanogo to smiech na sali, gosc zlapal pilke i chcial rzucic do bramkarza Górnika by przyspieszyc gre a obronca zaczal mu szarpac pilke i Sanogo popchnal go...to jest szukanie czegos w czyms czego nie ma, co innego jakby Sanogo mu z baski dal albo z lokcia ale za takie cos czerwo ..szok.

Po dzisiejszym meczu stwierdzam że komus bardzo zalezy żeby Zaglebie uwalic i zeby spadlo do 1 ligi az sie odechciewa to ogladać.

VAR :czerwona:
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron