Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-05-26, 8:33 am

W Zagłębiu nie chodzi o wynik sportowy, ale wyłącznie o 16 milionów rocznie dla kolegów i koleżanek. Gdzieś przeczytałem taki komentarz o Zagłębiu "Zagłębie to najlepszy klub (towarzyski) na świecie, a nawet półświatku". Krótko, ale wyjaśnia wszystko.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5731
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-05-26, 4:04 pm

Cygany w ekstraklasie, a my za 16 milionów gramy w trzeciej lidze z Osiedlowym Klubem Skoliwin!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5731
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-05-26, 4:43 pm

Panowie, i jak oceniacie sezon? Początek jako taki. Było coś z gry przez chwilę. Jak sie chlopakom chciało. Następnie nastało dno. Taktyczne cokolwiek w wykonaniu Zaglebia zobaczyłem dopiero przy chackiewicz, niestety większośc chłopaków wolała pospacerować po boisku i zgarniać kaske. Przyznam że liczylem na Bilinskiego, i się przeliczyłem. Prognozy na przyszły sezon? Oby udało się zmienić właściciela. To może być początek. Gra młodzieżą? Błagam, nie. Popatrzmy na dzisiejszych bohaterów giekse. Marzec, Kozubal. Goscie mocno stojący na nogach. Walczący. Patrzmy teraz na naszych? Waga, masą mięśniowa? No proszę was. A wałki na włosy to zakładacie przed, czy po meczu i tak długo się trzymają? Wiem, przypierd@l@m się ale chłopcy się nie nadają. Jeszcze kiedyś bym napisał żeby nie gnoic, bo psychikę można podlamac. Ale takich delikatnych chłopców można mieć w skladzie, owszem. Ale nie opierać na nich skladu. Zamiast mlodych kogucikow wybiegaajacych z klata i do przodu, mlodych wilczkow chcących udowodnić ze sa przyszłością, mamy pokurczonych chłopców. I tak szczerze, to nie wiem kogo bym chciał zostawić na kolejny sezon. Sokół, oczywiście. Ale co dalej? Szostek, ok. Niech się uczy. Potrzeba napastnika i tego co od kilku lat. Ofensywnego, widzacego Ofensywnego środkowego pomocnika. Poza tym....reszty druzyny. Czyli chyba wagonu kolejnego. Ale juz z jakąś wizja i pomysłem. Tu niech mnie pozytywnie zaskoczy nowy właściciel. Co dk trenera? Sagan mnie nie przekonuje. Jak dla mnie jest kolejnym Dudkiem, Derbinem i innymi wynalazkami które może i wypala, ale za kilka lat po latach nauki. My nie mamy tyle czasu. Fajnie ze pojawil sie Kurdziel. Szkoda ze pojawil sie teraz, a nie po zmianie właściciela! Oby nie został zainfekowany tym syfem.
Adamek182
 
Posty: 760
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-05-26, 5:17 pm

Też miałem nadzieję, że najlepszy w Polsce trener bramkarzy będzie robił to na czym się zna, ale on dres zamienił na krawat i dosiadł się do grilla. Szkoda! Raz już miał problemy za współpracę z ferajną, nie wiem jak to się zakończyło....
https://pilkarskamafia.blogspot.com/201 ... s-odz.html

To jest naprawdę fajny facet, nie rozumiem po co to zrobił. Grzesiek jak to czytasz, to wycofaj się z tego bagna, do czasu nowego właściciela i jako najlepszy w Polsce trener bramkarzy wracaj do Zagłębia przy nowym właścicielu.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5731
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-05-26, 6:24 pm

CLJ uratowała się w ostatniej kolejce kosztem Warty
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7078
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-05-26, 9:16 pm

O jakim nowym właścicielu mowa? Bo mam wrażenie, że jakby Zagłębie było wystawione za darmo, to nikt by nie wziął:-)
hanson
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez MrCricket 2024-05-26, 11:25 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Przyszlosc Zaglebia sprawa skomplikowana jesli się nie wie co sie ma za miedzą
Otóz Adraian Siemieniec ktory kilka chwil temu wywalczyl MAJSTRA dla Bialegostoku
to jest Chłopak z Czeladzi - Czy ktoś w Zagłebiu wiedział że za miedza jest taki
młody czlowiek - trener który moze byc pomocny w Zagłebiu ? Na pewno nie
Pozdrawiam
Tadeusz


On by tu nic nie zdziałał, tu chodzi o ludzi zarządzającymi klubem, marnowanie pieniędzy, układy towarzyskie, skauting. Czyy Moskal to słaby trener, skoro niedługo po zwolnieniu z Zagłębia zrobił kolejny awans do ekstraklasy z ŁKS-em.
MrCricket
 
Posty: 1157
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez MrCricket 2024-05-26, 11:30 pm

novack napisał(a):Też miałem nadzieję, że najlepszy w Polsce trener bramkarzy będzie robił to na czym się zna, ale on dres zamienił na krawat i dosiadł się do grilla. Szkoda! Raz już miał problemy za współpracę z ferajną, nie wiem jak to się zakończyło....
https://pilkarskamafia.blogspot.com/201 ... s-odz.html

To jest naprawdę fajny facet, nie rozumiem po co to zrobił. Grzesiek jak to czytasz, to wycofaj się z tego bagna, do czasu nowego właściciela i jako najlepszy w Polsce trener bramkarzy wracaj do Zagłębia przy nowym właścicielu.


Napewno się wycofa :lol: W trenerce mu nie szło, złapał chłop teraz fuchę życia i będzie się jej trzymał jak Bochenek portek Chęcińskiego.
MrCricket
 
Posty: 1157
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez tork 2024-05-28, 5:22 pm

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ek ... Id,7539068

Korona się utrzymała, ale prezes składa dymisję i otwarcie punktuje niekompetencję i brak współpracy. Prezes Aleksander z satelitami doił Zagłębie do samego końca, a potem uciekł z okrętu, który tonął od dłuższego czasu. A od początku swojej kadencji nie miał ochoty zapoznać się że stanem finansowym spółki, lub wprowadzić środki naprawcze, którą notabene firmował i ujawnić odpowiednie dokumenty. W/g mnie podpada pod paragraf o tuszowanie nieprawidłowości, niegospodarność, ukrywanie wydatków spółki i zgodę na defraudację miejskich/publicznych środków. Powinien się zgłosić na małego świadka koronnego, tak jak prezes M. J.
A najlepsze jest to,, że w Koronie "odważono się"
na prowadzenie audytu. W Sosnowcu już wszyscy w klubie i UM sprawdzają,, co to znaczy.
tork
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-05-28, 5:44 pm

Ja tylko powiem jedno , tak obojętnych kibiców ,lub wręcz popierających to dziadostwo które się wyprawia nie było chyba nigdy w tym klubie , kompletne ZERO reakcji na niszczenie ukochanego klubu ,cisza w eterze , cisza w temacie transparentów związanych z powrotem szkodników do klubu , w innych tematach potrafią być aktywni i to bardzo ......... Czyli jednak obojętne im co się tutaj wyprawia, chyba że mają w.tym.swoj cel ,tzw.cel konieczny narzucony .....
petromar
 
Posty: 860
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-05-28, 5:56 pm

petromar napisał(a):Ja tylko powiem jedno , tak obojętnych kibiców ,lub wręcz popierających to dziadostwo które się wyprawia nie było chyba nigdy w tym klubie , kompletne ZERO reakcji na niszczenie ukochanego klubu ,cisza w eterze , cisza w temacie transparentów związanych z powrotem szkodników do klubu , w innych tematach potrafią być aktywni i to bardzo ......... Czyli jednak obojętne im co się tutaj wyprawia, chyba że mają w.tym.swoj cel ,tzw.cel konieczny narzucony .....

Przecież była reakcja kibiców i transparent " Jaroszewski musi wrócić" :) :lol: :lol:
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5731
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez kriss68 2024-05-29, 9:58 am

Panowie czy coś wam wiadomo że Kołakowski wycofał się z próby przejęcia klubu.
Jak zobaczył jaki bałagan jest w finansach ponoć odpuścił.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez kanciak 2024-05-29, 3:29 pm

Pierwszy z postulatów z powieszonych transparentów wchodzi w fazę realizacji. Łukasz Girek opublikował że powoli żegna się z ZS. Z wpisu wynika że będzie do września.
kanciak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-05-29, 4:15 pm

kanciak napisał(a):Pierwszy z postulatów z powieszonych transparentów wchodzi w fazę realizacji. Łukasz Girek opublikował że powoli żegna się z ZS. Z wpisu wynika że będzie do września.


przecież obydwa postulaty zrelizowane już sa :)
z czego jak widać duże grono jest zadowolone :lol: :lol:
kij wam w oko jak tym szkodnikom :czerwona:
petromar
 
Posty: 860
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez jondek 2024-06-03, 7:53 pm

Czy te nasze łajzy przystąpią do rozgrywek czy przedłużą pobyt na Malediwach :lol: :twisted:
jondek
 
Posty: 1254
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników