Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-02-21, 9:54 am

FINAŁ WYPOŻYCZENIA NA ŚNIADANIE

Obrazek

W porze śniadaniowej powinno dojść dzisiaj do sfinalizowania transakcji na linii Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec.

Chodzi o wypożyczenie Łukasza Bogusławskiego, który przy Kresowej zostanie do końca bieżącego sezonu. Wczoraj umowę w tej sprawie podpisali tylko przedstawiciele pierwszoligowca i czym prędzej posłali na Lubelszczyznę. Odzewu z drugiej strony nie było do godzin wieczornych, więc z zawodnikiem umówiono się na wtorek, na godzinę 9:15.

Bogusławski to 24-letni stoper, mogący zagrać również na lewej obronie. Miał zadebiutować w Zagłębiu sobotnim sparingiem z Rakowem Częstochowa, jednak z powodu niesnasek organizacyjnych między oboma zespołami do potyczki ostatecznie nie doszło. Zawodnik wziął udział w gierce wewnętrznej, ale już wcześniej było wiadomo, że pod względem sportowym spełnia wszystkie kryteria, by dołączyć do drużyny walczącej w tym sezonie o ekstraklasę.

Defensor Górnika będzie czwartym graczem pozyskanym przez Zagłębie tej zimy. Wcześniej kontrakty podpisali napastnik Terence Makengo oraz pomocnicy Konrad Michalak i Sebastian Milewski. Ten ostatni wrócił wczoraj do treningów po kilku dniach pauzy spowodowanej urazem pięty.

Trener Dariusza Banasik znów ma zatem wszystkich zawodników do dyspozycji. To istotne w perspektywie planów na najbliższą sobotę. Tego dnia sosnowiczanie rozegrają przy Kresowej dwa sparingi. Silniejsza jedenastka zmierzy się z GKS-em Tychy, z kolei potencjalni dublerzy sprawdzą się w starciu z Polonią Bytom.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/sl ... 12778.html
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez comitam 2017-02-21, 10:16 am

coś mi się wydaje, że z tego następcy Sanogo to wielkiego pożytku nie będzie.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez robercik 2017-02-21, 10:43 am

Zobaczymy. Trener wczoraj powiedzial na trojce, ze obnizyl loty ale to normalne bo jest zmeczony. No, zobaczymy jak bedzie.
W sobote okaze sie kto bedzie podstawowym zawodnikiem na danej pozycji a kto rezerwowym.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-02-21, 10:58 am

Adam1906 napisał(a):W porze śniadaniowej powinno dojść dzisiaj do sfinalizowania transakcji na linii Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec.Chodzi o wypożyczenie Łukasza Bogusławskiego, który przy Kresowej zostanie do końca bieżącego sezonu. Wczoraj umowę w tej sprawie podpisali tylko przedstawiciele pierwszoligowca i czym prędzej posłali na Lubelszczyznę. Odzewu z drugiej strony nie było do godzin wieczornych, więc z zawodnikiem umówiono się na wtorek, na godzinę 9:15.

Nie no, załamać się można jak załatwiają formalności z pozyskaniem jakiegokolwiek defensora. Mam nadzieję, że umowę wysłali chociaż poleconym a nie zwykłym listem, który może zaginąć bo znowu z transferu będą nici
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-02-21, 11:45 am

Anakin napisał(a):Mam nadzieję, że umowę wysłali chociaż poleconym a nie zwykłym listem, który może zaginąć bo znowu z transferu będą nici


"Bogusławski piłkarzem Zagłębia

W dniu dzisiejszym sfinalizowane zostało wypożyczenie Łukasza Bogusławskiego z Górnika Łęczna. ....
i dalej ...- Cały czas analizujemy rynek, jednak w tej chwili zamykamy kadrę na rundę wiosenną - zdradził dyrektor sportowy Zagłębia, Robert Stanek. "

-> http://zaglebie.eu/aktualnosci/3144-bog ... m-zaglebia
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-02-21, 2:56 pm

Ulżyło mi. Żeby tylko jeszcze Krzychu nie zaczął szumieć jeśli gość zajmie jego miejsce w skladzie
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez mason 2017-02-22, 12:29 pm

Moja wina pomyliłem tematy :redface:
Ostatnio edytowano 2017-02-22, 5:23 pm przez mason, łącznie edytowano 1 raz
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2017-02-22, 12:49 pm

mason, po pierwsze co ma wspólnego temat "kogo kupic,a kogo sprzedac" z artykułem o nowym stadionie Zagłębia, po drugie artykuł ten wkleił wczoraj Anakin tam gdzie trzeba, czyli TUTAJ ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Anakin 2017-02-22, 1:12 pm

mason napisał(a):Wiem, że nie ma jeszcze pełnego projektu z pracowni architektonicznej, ale przecież do tego przetargu nie będzie startował pan Zbysio ze szwagrem tylko renomowane firmy budowlane

Żeby zrobić specyfikacje do przetargu chyba musza mieć pełną dokumentacje w szczególności projektową aby firmy mogły oszacować swoje oferty
Anakin
 
Posty: 1773
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2017-02-22, 4:39 pm

RUDI napisał(a):- Cały czas analizujemy rynek, jednak w tej chwili zamykamy kadrę na rundę wiosenną - zdradził dyrektor sportowy Zagłębia, Robert Stanek. "

A gdzie prawy obrońca z prawdziwego zdarzenia , dyrektorze.
Siara nadal nie ma konkurecji i solidnego zmiennika.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2017-02-23, 12:16 am

na prawej moze zagrac Bartczak tak jak w kadrze , w razie czego ......oczywiscie
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-02-23, 6:00 pm

slawekchicago napisał(a):na prawej moze zagrac Bartczak tak jak w kadrze , w razie czego ......oczywiscie


i Budek i Klama tez mogą zagrać :) wszystko liga zweryfikuje..martwi mnie bardziej lewa obrona ponieważ Udovicic nie gwarantuje solidnej obrony a Bogusławski zdecydowanie do srodka poki co obrona wyglada tak: Udovicic, Bogusławski, Wiktorski, Sierczyński...ale może tak : Bogusławski, Najemski, Wiktorski, Sierczyński
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-02-26, 1:16 pm

Czy Zagłebie mogłoby wypozyczyc na pol roku Kulenovicia z Legii II ? Może by był lepszy niż Matić. Jak myslicie? Przeciez jak Makengo ciągle bedzie lapał kontuzje, ogolnie to wielka nie wiadomo co bedzie grał i Fidziowi tez sie odnowi (oby nie) to mamy spory problem.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez RUDI 2017-02-26, 1:50 pm

zag23 napisał(a):
Czy Zagłebie mogłoby wypozyczyc na pol roku Kulenovicia z Legii II ? Może by był lepszy niż Matić


Takie "gwiazdy" niech się może ogrywają w niższych ligach (zobacz jak sobie poradził np Matić /Arak w 1 lidze/ekstraklasie ,dziwne że Legia nie daje im szansy a my mamy dawać ? ) lepiej nie eksperymentować na naszym klubie ,już wolę młodych z naszej akademii/rezerw ( na zmiany ) ,jakoś ostatnio Legia nie bardzo trafia z transferami .
Ja tak myślę ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zag23 2017-02-26, 11:20 pm

RUDI napisał(a):
zag23 napisał(a):
Czy Zagłebie mogłoby wypozyczyc na pol roku Kulenovicia z Legii II ? Może by był lepszy niż Matić


Takie "gwiazdy" niech się może ogrywają w niższych ligach (zobacz jak sobie poradził np Matić /Arak w 1 lidze/ekstraklasie ,dziwne że Legia nie daje im szansy a my mamy dawać ? ) lepiej nie eksperymentować na naszym klubie ,już wolę młodych z naszej akademii/rezerw ( na zmiany ) ,jakoś ostatnio Legia nie bardzo trafia z transferami .
Ja tak myślę ;-)


Masz prawo do takiego zdania...ale Ci mlodzi z Akademii lub rezerw tez nie gwarantują cudów w sumie wielka niewiadoma a Kulenovic to nie to co Matic, zreszta zobaczysz ile bramek strzeli w 3 lidze dla Legi II
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników