Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Anakin 2016-05-04, 11:34 am

Wy chyba chcecie aby Chęciński musiał budynek ratusza sprzedać aby ich móc zatrudnić.
Anakin
 
Posty: 1775
Dołączył(a): 2011-06-06, 10:00 am


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2016-05-04, 1:27 pm

:lol:
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez bbartek 2016-05-04, 4:08 pm

Realistycznie finansowo tylko Dźwigała i myślę, że warsztatowo też....

Martwi mnie stanowisko Dyr Sportowego bo o Prezesie nie ma co się powtarzać :(
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez django 2016-05-04, 4:37 pm

Anakin napisał(a):Wy chyba chcecie aby Chęciński musiał budynek ratusza sprzedać aby ich móc zatrudnić.


Nie sugeruj takich rzeczy bo jeszcze przeczyta i sprzeda.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-04, 5:12 pm

Koledzy Patrios91 & Tomcjo - maja dzisiaj dobre humory - Gratuluje
Coraz bardziej nabieram przekonania że Dzwigała to byłby dobry
wybór pod każdym względem i tyle
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez patrios91 2016-05-04, 7:29 pm

Jak najbardziej Panie Tadeuszu :-) Tez uważam,że Dźwigała z Derbinem mogą dużo zdziałać. Problem w tym....jestem w 90 procentach przekonany,że w tym sezonie nic się nie zmieni i w 80 że w przyszłym tez nie. Mowa oczywiście o ławce trenerskiej i dyrektorze sportowym.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-04, 7:45 pm

Kol. Patrios91 - moje myslenie idzie w kierunku sezonu 2016/2017
a tak praktycznie to zaraz po zakończeniu Wiosny 2016.
Na zdrowy rozsadek - nowy sezon trzeba zacząc grać dobry football
a nie taką padake jak obecnie. Na początku czerwca powinnismy znać
nazwisko nowego trenera - przecież przerwa jesienna jest krótka.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-04, 7:47 pm

patrios91 napisał(a):Dźwigała z Derbinem mogą dużo zdziałać


To mógłby być ciekawy tandem. Dźwigała zrobił kawałek dobrej roboty w Dolcanie.

patrios91 napisał(a):jestem w 90 procentach przekonany,że w tym sezonie nic się nie zmieni i w 80 że w przyszłym tez nie. Mowa oczywiście o ławce trenerskiej i dyrektorze sportowym.

Stanek tak ja Jaroszewski z pewnością nie są do ruszenia. Jak podejrzewam, sądzisz, ę układy panujące w klubie nie pozwolą na tego rodzaju zmiany na ławce.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2016-05-04, 7:56 pm

Kol. August - Dlaczego - przecież to widać gołym okiem Derbin i Stanek oględnie
nie ma Chemii. Ta zmiana jest konieczna dla funkcjonowania drużyny.
Nasi decydenci mogą nie wpasc na pomysł który My prezentujemy.-
Luczywek wraca do Football Alma Mater, Stanek robi to co robi a
Dzwigała z Derbinem maja drużynę pod swoja kuratelą.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-04, 8:23 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Kol. August - Dlaczego - przecież to widać gołym okiem Derbin i Stanek oględnie
nie ma Chemii. Ta zmiana jest konieczna dla funkcjonowania drużyny.

Ja się zgadzam, ale generalnie nie chodziło mi o układy personalne na linii Derbin - Stanek, ale w ogóle o układy panujące w klubie oraz mentalność działaczy. Przypomnę, iż podstawowym kryterium wyboru Zmyły było to, że grają razem z Jaroszewskim w piłkę halową.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2016-05-04, 8:54 pm

I dla mnie to prezes jest najsłabszym ogniwem . Niestety nie do ruszenia . Inna sprawa ze kandydata na to stanowisko tez nie widac . Jesli nawet dojdzie do zmiany to albo kolejna tajemnicza persona albo sponsor ktory przejmie klub . Żadne rozwiazanie nie nastąpi w najbliższym czasie .
A co do Urbana . Kiedyś dogadał sie z Polonia Bytom i na pewno nie kosztował ich majątek . Jesli rzeczywiście wywala go z Lecha to byc moze chętnie sie zgodzi na cos nowego . U nas mógłby byc managerem na wzór zachodni a Derbin dalej byłby trenerem z tym ze główne zdanie byłoby przy Urbanie . Przez rok poustawiałby wiele spraw w działaniu klubu na wiele lat naprzód a jego następca dalej kontynuowałby ta linie . Ze licze na cud . Moze trochę . Ale wcale nie oczekuje cudów od prezesa . Mam tylko nadzieje na podjęcie próby . Bo wydaje mi sie ze za mało próbujemy złapać pana Boga za duży palec u nogi . Nawet ta walka o awans to trochę wymuszona poraz kolejny przez kibiców . O awansie do I ligi prezes zaczął mowić dopiero po awanturze i gromach jakie na niego spadły za słowa ze Zagłębie bedzie walczyć o piąte miejsce . Teraz trener sie nieco zagotował i wybuchnął euforia walki o awans a zapomniał o przygotowaniu na to drużyny . I rola prezesa jest o tyle przewrotna ze jak wszyscy mowia jak to bedzie pięknie w ekstraklasie to on na odwrót powinien trochę gasić gorące głowy ale przede wszystkim kombinować jak wzmocnić trenera i drużyne żeby ten cel osiągnąć a nie opowiadać bajki o boiskach bo to zasługa miasta a nie prezesa .
Co do Dźwigały . Ciekawy ale nie wszędzie mu sie wiodło . Przed nim triumfy świecił tam Podolinski i to chyba on jest ojcem sukcesu Dolcanu . A tymczasem w Cracovii i Podbeskidziu idzie mu w kratkę .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2016-05-04, 9:30 pm

Jak już tak serwujecie z grubej rury no to jeśli Berg nie znajdzie jednak zatrudnienia na Węgrzech to proponuję aby w ramach dobrej współpracy Spółka-Matka odpaliła nam Henninga. I tak Bogusław musi mu płacić 30 tys. ojro miesięcznie więc miałby lepszy pożytek z podrasowywania warszawskiego Ferrari przez Hennigna w Sosnowcu. PA nasz rezes byłby chyba w stanie zapewnić Norwegowi jakiś pohotelowy apartament na Kresowej i służbową Skodę od L'emira. Do tego zakupy w B5 na Betonach, przejażdżki ścieżką rowerową od Naftowej po Milowice, piwo na Siedlisku i lody na Patelni. Na miejscu Norwega nawet bym się nie wahał :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez werty2 2016-05-05, 10:00 am

Dobre, dobre :)

Powodów do żartów jednak nie ma... Sezon się skończy, za kilkanaście tygodni rozpocznie się następny, 3/4 drużyny ma kontrakty ważne do czerwca. Co dalej? Nie wierzę w umiejętności menadżerskie Stanka, nie wierzę w przemianę tej drużyny pod akompaniamentem "trzech muszkieterów"...

Kiedy "możni" zaczną działać? We wrześniu, gdy będziemy zamykać tabelę pierwszej ligi?
Przecież to nie jest zadyszka, kit z tym awansem, ta drużyna nie istnieje, nie funkcjonuje i taka postać rzeczy utrzymuje się od dwóch miesięcy.

Tutaj potrzeba zmian już teraz, smuci mnie to, że ludzie związani emocjonalnie z klubem od latach cenią sobie bardziej "stołki" od dobra Zagłębia Sosnowiec a wszystko to przy "błogosławieństwie" prezydenta, któremu klub też nie jest obojętny... Wielka szkoda.
werty2
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2008-08-17, 10:28 am
Lokalizacja: Będzin

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Inż. Mamoń 2016-05-05, 10:51 am

Jak dla mnie na trenera nadawałby się Hajtowy :)

Powodów jest co najmniej kilka:
1. Po blamażu w Tychach chłop ma wszystkim coś do udowodnienia. Jest mega ambitnym człowiekiem i na pewno w trenerce nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

2. Sporo osiągnął w europejskiej piłce i wśród wielu osób budzi respekt i podziw.

3. Jest młody i ma świeże spojrzenie na metody treningowe i taktykę meczową.

4. Potrafi pierd....ąć pięścią w stół i nikt u niego nie będzie grał za zasługi albo za piękne oczy.

Darek Dźwigała też jest dobry ale na tworzenie drużyny autorskiej, w większości opartej na młodych zawodnikach.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez lesław1 2016-05-05, 11:49 am

na czerwiec trzeba zatrudnić Szukiełowicza żeby znowu była taka kosmiczna jesień;)
lesław1
 
Posty: 462
Dołączył(a): 2013-08-19, 9:41 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników