Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2 sierpnia, 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2 sierpnia, 18:00

Postprzez ojcieczawodnika 2015-08-03, 7:08 am

Jak dla mnie Zagłębie zagrało jedno z lepszych spotkań w ostatnim czasie. Może rozpoczęcie było bardzo bojaźliwe i na miękkich nogach. Bramkarzowi przy bramce brakło koncentracji i szkoda bo jeden punkt nam się należał. Ja w przeciwieństwie pochwale Budka, który uważam, że napsuł sporo krwi napastnikom Wisły. Według mnie słabo zagrał Pribula, bo może próbował szarpnąć, ale jego zwody w miejscu na nikim nie robiły wrażenia. Dudek zagrał dobry mecz, ale granie na tylko jednego rozgrywającego powoduje, że jest on często pilnowany i pozbawiony możliwości solidnego rozegrania. Z tego samego powodu mało widoczny był Arak i częściej to inni zawodnicy dochodzili do sytuacji strzeleckich.
ojcieczawodnika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2014-11-09, 7:02 am


Re: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2 sierpnia, 18:00

Postprzez patrios91 2015-08-03, 11:18 am

Oto moje podsumowanie pierwszego meczu w obecnym sezonie I ligi. Bardzo dobra gra,praca i zaangażowanie zawodników Zagłębia zostały zaprzepaszczone przez szmate Gąsińskiego. Już możemy sobie poczytać na różnych "polsatach" o koszmarach Gąsińskiego po puszczonej szmacie. Po pierwsze...szkoda,że Ryndak nie zagrał od pierwszej minuty. Zawodnik meczu! Bardzo dobry występ Mizgały,dobrze rozgrywający Dudek. Co do Pribuli...dobry,szybki drybler,ale jednak brak mu zgrania z resztą drużyny,dlatego jego akcje były przekombinowane i nie osiągały zamierzonych efektów. Matusiak zagrał poniżej oczekiwań. Wydaję się,że jest już za wolny na szybszą grę w I lidze. Arak niestety niewidoczny,za to Fidziukiewicz dobra zmiana. Ciężko mu odebrać piłkę,dobrze rozgrywa-będziemy mieli z niego pożytek. Obrona?????....No właśnie obrona. Jak dla mnie dalej kaszana. Jedyne plusy to wejścia naszych bocznych obrońców choć dośrodkowania Siary totalnie niedokładne i bite na tzw oślep. Sołowiej prawie dupą sam pokonałby Gąsińskiego natomiast jeden z piłkarzy Wisły przeszedł sobie przez parę obrońców jak przez otwartą bramkę na lotnisku...bez dryblingu,bez jakiegokolwiek starania. Jak dla mnie potrzeba nam środkowego obrońcy oraz bramkarza. PS Dobra zmiana Fonfary.
JAROSZEWSKI I CHĘCIŃSKI MUSZĄ ODEJŚĆ
patrios91
 
Posty: 2920
Dołączył(a): 2009-11-06, 1:07 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Warszawa

Re: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2 sierpnia, 18:00

Postprzez comitam 2015-08-03, 8:39 pm

popatrzcie na poprzedni sezon i rundę jesienną, najwazniejsze to utrzymać się w lidze i rozegrać kilkanascie dobrych meczy.płock w tym sezonie razem z zawiszą będą faworytami tej ligi.w rok zrobili kolosalny postęp i nie podcinajmy im skrzydeł.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2 sierpnia, 18:00

Postprzez wojtas sc 2015-08-03, 9:43 pm

Polsat pokazał naj fajniejszy Młyn z Sosnowca wstyd :zolta:
wywieszając fany z godowe Legi Olimpii to doping musi być mega :!:
a nie max 200 osób coś mruczy a nagle 3.5 tysiąca krzyczy Zagłębie Zagłębię
panowie jeżeli już to młyn musi szczelnie być zapełniony od 1 Minuty więc wszyscy obowiązkowo powinni wstawiać się max 10 min przed gwizdkiem :!: to nie 2-ga liga tylko już pierwsza my to Zagłębie Sosnowiec :brawo:
wojtas sc
 
Posty: 280
Dołączył(a): 2010-06-24, 8:35 pm
Lokalizacja: Zagłebie `pogoń `Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników