NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez GrubyPerez 2014-10-31, 2:06 pm

slawekchicago napisał(a):Panowie , nie jestem ani zwolennikiem trenera co nieraz powtarzalem ,ale tez nie jestem jego przeciwnikiem. Nie bylem w tym sezonie na meczu , wiec powiem stojac z boku, mimo wszystko WYNIKI trenera bronia , styl gry ? ciezko sie wypowiadac bo serce chcialoby inaczej . Ilu z was sie przyzna ze zdziwily go wczorajsze zmiany ?????? Mnie bardzo , spodziewalem sie jednej oczywistej Tomek Szatan za Sebka Dudke no i moze mimo wszystko drugiej za Radka Kurse bo zszedl z kontuzja ostatnio (chyba) ale SIEDEM zmian !!!!!!!!! Pytanie co teraz ? Trener udowodnil jedno kadre mamy wyrownana i wreszcie chyba udowodnil to sam sobie ( wiadomo moze nie wszyscy sie spisali , ale 3 pkt sa ).trzeba doczekac do konca rundy i wtedy NADEJDZIE NAJWAZNIEJSZA OSTATNI CZASY ZIMA DLA ZAGLEBIA A PO NIEJ JESZCZE WAZNIEJSZA WIOSNA . Wlasnie po rundzie przyjdzie czas na ewentualne zmiany a nie teraz ,kazdy z Was , z Nas pluje jadem ,po co ,na co ????? Pewnie mogloby byc lepiej ,ALE CZY FAKTYCZNIE JEST TAK ZLE ?????

I jeszcze jedno zmienmy ten tytul NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi , bo z tego wynika ze chcemy tej zmiany jak juz szans na awans nie bedzie , a narazie dalej jestesmy jednym z Faworytow .
Pozdrawiam ,jesli kogos obrazilem to przepraszam , ale uwierzcie patrzac na to z boku i wylaczajac serce ;-) ,naprawde nie jest zle


Sławek, wiem że Cię nie ma na miejscu - ale relacje z konferencji oglądasz/czytasz?
To jest sytuacja mało komfortowa , także dla kibica z długim stażem: oczekiwać dymisji trenera NAWET w przypadku uzyskania awansu.
Kosmos na konferencjach i czarna dupa na boisku.
A powinno być co najwyżej odwrotnie.
pozdrawiam
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez Adam1906 2014-10-31, 2:13 pm

werty2 napisał(a):Mirosław, nawet jeśli cudem wepchnie zespół do pierwszej ligi to na całe 12 miesięcy.

Z uwagi na fakt, iż I liga startuje na początku sierpnia a kończy na początku czerwca, to nawet nie na całe 12 miechów tylko na około 10 ;-)

Swoją drogą to faktycznie trzeba będzie niezłego Pro-kaleki, żeby z tym składem i z tak przeciętnej ligi nie awansować. Chociaż... wuefiści potrafią i coś takiego spierdolic :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez slawekchicago 2014-10-31, 4:07 pm

GrubyPerez napisał(a):
slawekchicago napisał(a):
Sławek, wiem że Cię nie ma na miejscu - ale relacje z konferencji oglądasz/czytasz?
To jest sytuacja mało komfortowa , także dla kibica z długim stażem: oczekiwać dymisji trenera NAWET w przypadku uzyskania awansu.
Kosmos na konferencjach i czarna dupa na boisku.
A powinno być co najwyżej odwrotnie.
pozdrawiam



Czytam i ogladam ,i prawie jak kazdy z Was potrafie zacytowac to co BEDZIE powiedziane a nie co BYLO ;-) ;-) ;-) .Nie w tym rzecz . Trzeba poczekac do konca rundy , a EWENTUALNE zmiany trzeba dokonac na samym poczatku przerwy by EWENTUALNIE nowy trener mial pelna kontrole nad przygotowaniami. Czy bedzie wtedy lepiej ??????

Dlaczego pytam ?? Czkawka odbija mi sie do tej pory jeden z naszych bylych trenerow , Bardzo dobra jesien , rozbudzone apetyty a po zimie zjazd w dol . Ktos powie przypadek ale ten sam trener zrobil to samo w Odrze Opole . Wiec pytam sie kto da gwarancje ze EWENTUALNA zxmiana przyniesie pozytywny skutek . Ktos powie gorzej byc nie moze , OJ MOZE MOZE. I co wtedy ????? takze wytrzymajmy do konca rundy a to co sie stanie w przerwie bedziemy oceniac i tak po sezonie . udanym czy nie TEGO nikt nie powie teraz .

P.S. mam nadzieje ze wiecie kogo wspomnialem zwiazanego z ta moja czkawka

P.S.2: A tak na poprawienie humoru , a moze i to nasz treneiro czyta , jak i dla najtrwalszych przeciwnikow http://www.youtube.com/watch?v=tNkXo8EA4Xc
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez szajba555 2014-10-31, 10:21 pm

Naszemu panu trenerowi już nie da się ufać to co się dzieje u nas to można porównać do innych zespołów z marką takich jak Motor Lublin, ŁKS Łomża,Polonia Bytom,Elana Toruń,większość Podkarpackich klubów,KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz Czarni Jasło jeśli Górskiego nie obalimy z fotela prezydenckiego to powoli dużymi krokami będziemy się zbliżać do tego marazmu. Ja na dzień dzisiejszy naszą sytuację porównuję do tej co około 15 lat temu panowała w Cracovii brak porządnych sponsorów,zdanie odnośnie przyszłości "Będzie jak będzie" ale w Krakowie jest jeszcze Wisła a większość z nas dobrze wie że lata dwutysięczne dla białej gwiazdy to była platynowa era w przypadku Wiślaków również nie było lepiej bo ponoć 18 lat temu zawodnicy musieli się składać na np.wodę mineralną każdy myślał że TSW może w każdej chwili upaść . Ja należę do tej optymistycznej części Zagłębiaków i myślę sobie że u nas również znajdzie się jakiś bogacz nie koniecznie milioner lub zapalony fan Zagłębia ale żeby ten ktoś nie usiłował na dzień dobry mieć na pieńku z nami, był w pewnym sensie doradcą prezydenta miasta do spraw wizji prowadzenia klubu oraz był kimś lojalnym a nie takim skurwielem jak Józio Wojciechowski który zostawił Polonię z długami takim kimś byłby pan Cupiał ale czy on chciałby mieć na utrzymaniu dwa kluby czyli Wisłę i Zagłębie? . A również co do kupowania od miast klubów przez biznesmenów to drażni mnie ta moda na kupowanie klubów na jakiś odludziach takich jak : Nieciecza lub Bytów a jeśl byłoby na odwrót to kluby powyżej przeze mnie wymienione na pewno by grały co najmniej w pierwszej lidze :)
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez Tomcjo 2014-11-01, 1:44 pm

Kupowanie klubow na prowincji to nie moda . Byl np taki gosciu Drzymała . Poszedl do Lecha i chcial ich sponsorowac . I uslyszal ze kase moze dawac ale wplywu na klub nie bedzie mial bo prezesi nie zrezygnuja ze stolkow . Przuszczam ze gdyby ktos taki przyszedl do Zaglebia tez by uslyszal ze dawaj kase a my ci nie boj sie . Gdyby byl kibicem z Zaglebia to zainwestowalby w maly klub z regionu np Sarmacje , Niwke badz Victorie Jaworzno . A Zaglebie dalej bedzie wspanialym klubem Gorskiego w II lidze . Gosc daje kupe kasy i chce byc w klubie bogiem . Tak jak Filipiak w Cracovii . Nie zna sie na pilce to on ciagnie klub w dol swoimi glupimi decyzjami ale to jego kasa i jego zabawki a i tak o takim poziomie na jaki wdrapaly sie pasy to my mozemy sobie pomarzyc .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez szajba555 2014-11-04, 12:50 am

Nasza sytuacja dla mnie ewidentnie wygląda jak w Cracovii kilkanaście lat wstecz :redface: ale w futbolu jak w życiu po każdej burzy wychodzi słońce i oby to powiedzenie potwierdziło się w Zagłębiu. Po wypowiedzi naszego wuefisty doszłem do wniosku że jeżeli prezes by nie był takim naiwniakiem to pan Smyła by dawno poleciał ze swoimi kamratami z Bytumia dla mnie szczytem marzeń jest na dzień dzisiejszy pan Brosz też pisałem o panu Drago Okuce ale to jak porządnie otrząśniemy się z tego marazmu za którym stoi nie tylko PZPN ale i też socjaldemokratyczna klika na linii prezydent-wiceprezydent-prezes-trener która ciągnie nas na dno :twisted: marzeń na punkcie swojego klubu mam wiele ale zdaję sobie sprawę że na to trzeba pieniędzy. Bo sytuacji takiej jak w Motorze Lublin nikt z nas by nie chciał ;-( . Sam bym dołożył swoją cegiełkę przeciw Górskiemu przez co chodź taki gest w stronę mojego klubu chodź w mniejszym stopniu mógł bym przyczynić się do obalenia tego socjaldemokratycznego paktu który opisałem powyżej ale niestety nie mogę bo jestem z Dąbrowy ;-(
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2014-11-04, 6:03 pm

Z bogatymi sponsorami to jest tak jak w Rakowie - bogaty sponsor zażyczył
sobie aby trener Jerzy Brzęczek - przestał pełnic funkcje trenera Rakowa.
Trener Jerzy jest do zatrudnienia od zaraz.
Tak właśnie jest ze sponsorami.
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez novack 2014-11-04, 6:35 pm

Miejmy nadzieję, że teraz ten sponsor Smyłę sobie zażyczy, a co, stać go! Już widzę te tytuły prasowe "Szarlatan pod Jasną Górą" :)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez szajba555 2014-11-04, 8:00 pm

Jak dla mnie to idealni kandydaci na następcę szarlatana na to : Brosz,Moskal i ewentualnie osoby które budzą we mnie zwątpienie to Stawowy i Hajto gardło któregoś z tych panów przydało by się naszym kopaczom. Przepraszam was za to pierwsze nazwisko ale mi najlepiej by się właśnie pan Brosz jako trener Zagłębia widział się najlepiej :niezle: dla mnie to nie znaczy że jestem jakimś klakierem ale z niedowierzaniem patrzyłem na Piasta jak zalicza ten epizod 2 sezony temu w LE mimo to że nie przepadam za śląskimi klubami piłkarskimi . A pan Moskal dlatego że moim zdaniem potrafi wzbudzić ducha walki gieksa za jego kadencji jakoś tam się otarła o swój jubileuszowy prezent w postaci ekstraklasy ale tak jak i u nas brzydko mówiąc na koniec sezonu psu w dupę :kiepsko: tam również popsuło się wiele rzeczy tak jak na Kresowej 1 . Nasz profesor w - f ' u dawno już nie ma wizji na prowadzenie drużyny :twisted: a pan prezes dalej woli trzymać drużynę w krakowskim maraźmie na życzenie prezydenta dużo ludzi mówi że polityki nie wolno mieszać ze sportem co z punktu widzenia mieszkańca sąsiedniego miasta się sprawdza dla mnie sprzedaż akcji klubu ma również swoje plusy i minusy jakiś bogacz przed prezydentem by udawał takiego co i by nie skrzywdził komara a potem drugi Ireneusz Król z tego właściciela by wyszedł lub Drzymała na pewno znacie takie fuzje Dyskobolia -Polonia, gieksa-Polonia (niedoszła) ale na niekorzyść KSP oraz nie tak dawno Flota-Stal również niedoszła moim zdaniem takie fuzje i kupna licencji powinny być surowo karane oraz jeszcze wisienka na torcie Amica-lech ja mam jeszcze do kogoś pytanie to dlaczego kluby z tradycją i z marką grają w tych wyższych ligach ? . Dla mnie pięknie 1 liga pięknie by wyglądała gdyby grały takie marki jak : Gwardia Koszalin,Stal Stalowa Wola, KSZO,Stilon Gorzów ale oczywiście żeby te drużyny walczyły mozolnie o co najmniej tą ligę a za Bełchatów,tSp i Piasta bym wolał oczywiście Zagłębie Sosnowiec, Motor Lublin i Stomil Olsztyn a także Arkę Gdynia
szajba555
 
Posty: 147
Dołączył(a): 2013-08-19, 8:42 pm
Lokalizacja: DeGie Reden/Mydlice

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez GrubyPerez 2014-11-09, 8:53 am

BOB Budowniczy - wszystko spierniczy. wyp....laj kormelu.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez August 2014-11-09, 10:38 am

GrubyPerez napisał(a):BOB Budowniczy

Bajka fajna i niczemu nie jest winna. Ja sie pytam wprost . Skąd sie ty wziął Smyła ? Kto powinien wykonac jakieklwiek ruchy w stosunku do niego i sztabu ? kto powinien zareagować ? Sam Smyła ? Ilu z nas mając pracę jest sama w sobie po prostu z niej zrezygnować ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez comitam 2014-11-09, 11:04 am

smyła wie,że nie jest trenerem na 1 ligę i zrobi wszystko żeby nie awansować.na koniec s :lol: ezonu powie,że walczył ale brakło tego jednego punkciku itd...
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez Qcu20 2014-11-09, 11:11 am

comitam napisał(a):smyła wie,że nie jest trenerem na 1 ligę i zrobi wszystko żeby nie awansować.na koniec s :lol: ezonu powie,że walczył ale brakło tego jednego punkciku itd...




Co Wy chcecie od trenera? Przecież jest dobrze! Mamy co prawda 7 miejsce ale ze stratą tylko 3 oczek do lidera!

To przecież dobry rezultat! ( tak, tak, to Sarkazm ).

O ile hmm tabela poniekąd broni trenera, o tyle gra jest do dupy..Gdyby drużyna grała w piłkę, gdyby te akcje były ciekawe, był jakiś pomysł, dużo bramek, nie wiem, efektowna gra, cokolwiek, to uważam, że to miałoby jakąkolwiek przyszłość.

A tak?

Smyła zostanie i to, że KIBICE chcą / chcemy zmiany trenera nic nie zmieni. :-(
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez comitam 2014-11-09, 12:30 pm

myślę,że w tak słabej lidze to powinien mieć nie 7 miejsce w tabeli,a 7 oczek przewagi nad drugą drużyną.wszystko wskazuje na to,że w Sosnowcu nie chcą 1 ligi bo to spore koszta szczególnie meczów podwyższonego ryzyka,a takich by było sporo. Zagłębie ma być klubem 2 ligi zawsze walczącym o awans i tak się dzieje od kilku sezonów.
comitam
 
Posty: 412
Dołączył(a): 2013-09-07, 7:18 pm
Lokalizacja: Saint-Nazaire

Re: NASZE ZAGŁĘBIE - AWANS albo trener odchodzi

Postprzez August 2014-11-09, 12:44 pm

comitam napisał(a): w Sosnowcu nie chcą 1 ligi bo to spore koszta szczególnie meczów podwyższonego ryzyka,a takich by było sporo.


Anakin napisał(a):Koszty organizacyjne w pierwszej lidze są podobne do tych w drugiej. To nie byłby dla nas jakiś gigantyczny przeskok - mówi Marcin Nowak, kierownik klubu


Na Rozwoju nie widzą takich problemów
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników