Zmowa sędziów przeciwko Zagłębiu II Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Zmowa sędziów przeciwko Zagłębiu II Sosnowiec

Postprzez Uwielbianyprzezwszystkich 2003-10-12, 8:22 pm

Jak się niedawno dowiedziałem podobno sędziowie z naszego okręgu zmówili się żeby nasze chłopaki nie awansowały do okręgówki. Powinno się coś zrobić z panami w czerni bo po przekręcie z Pucharem Polski w tamtym sezonie dali nam zrozumieć jak bardzo nas nie lubią.
Uwielbianyprzezwszystkich
Adventure Group
 
Posty: 231
Dołączył(a): 2003-08-28, 5:31 pm


Postprzez Gość 2003-10-12, 8:27 pm

Wiem że wsród kibiców Zagłebia jest kilka osób które sędziują bądź też znają sędziów w tej klasie rozgrywkowej.

Apeluję więc:

PANOWIE ZRÓBCIE COŚ POROZMAWIAJCIE Z "CZARNYMI GWIZDKOWYMI", ZASTRASZCIE ICH, PRZEKUPCIE, COKOLWIEK!!

Każdemu, który udowodni że pomógł rezerwom (pod warunkiem że rezerwy awansują) stawiam po piwie. Mam osobiste powody żeby rezerwy awansowały za wszelką cenę (trza utrzeć nosa hanysom z hanysowskich wiosek :twisted: )
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-10-12, 8:35 pm

TO MOŻE TRZEBA ZACZĄĆ JEĹšDZIĆ NA WYJAZDY I DAĆ DO ZROZUMIENIA MIEJSCOWYM KTO MA WYGRAĆ ???KILKA RAZY TAK BYŁO W OKRĘGÓWCE.W NIEDZIELĘ TO MOŻNA BY SIĘ WYPUŚCIĆ NA JAKIŚ TAKI WYJAZD.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

?

Postprzez greenparkranger 2003-10-12, 8:35 pm

Morpheus napisał(a):Wiem że wsród kibiców Zagłebia jest kilka osób które sędziują bądź też znają sędziów w tej klasie rozgrywkowej.

Apeluję więc:

PANOWIE ZRÓBCIE COŚ POROZMAWIAJCIE Z "CZARNYMI GWIZDKOWYMI", ZASTRASZCIE ICH, PRZEKUPCIE, COKOLWIEK!!

Każdemu, który udowodni że pomógł rezerwom (pod warunkiem że rezerwy awansują) stawiam po piwie. Mam osobiste powody żeby rezerwy awansowały za wszelką cenę (trza utrzeć nosa hanysom z hanysowskich wiosek :twisted: )



qrwa cały poprzedni sezon krzyczęliście w niebogłosy , że Piast kupuje mecze, a teraz czytam post Morpheusa który namawia do tego samego ziomów którzy sędziują mecze,kooorwa to jakaś paranoja.Albo ten morpheus jaja sobie robi ,albo ma coś z głową !!! Przez takich właśnie ludzi gnije polski futbol.
POZDRO , ALE DLA LUDZI NA POZIOMIE !!!
greenparkranger
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2003-10-02, 3:22 pm
Lokalizacja: WWA-BEMOWO

Postprzez bankier 2003-10-12, 10:18 pm

morf chyba tym razem przesadziłeś - kupowanie meczy??? stanowcze nie!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Soyer 2003-10-12, 10:22 pm

Morpheus szybciej napisałeś niż pomyślałeś. Głupi wpis!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez warchlak 2003-10-13, 2:32 pm

nie skomkentuje tych postów poniewąz każdy wie jakcy sedziowie sa w polsce.byłem wczoraj na meczu rezerw i nie dopatrzał sie aż tak duzo razących błeów ale oczywiście po frajersku się sedziowie jak zwykle zachowywali.zremisowalismy mecz na własne życzenie ponieważ mielismy mnóstwo sytuacji do strzelenia bramki ale niestety skutecznośc nas jak zwykle zawiodła
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Uwielbianyprzezwszystkich 2003-10-13, 3:40 pm

Ja dalej twierdzę że wczoraj sędzia pilnował wyniku remisowego dla ciężkogrających z jaworzna. Sędziowie uważają że powinniśmy grać w b-klasie i dlatego nie chcą żebyśmy awansowali.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwielbianyprzezwszystkich
Adventure Group
 
Posty: 231
Dołączył(a): 2003-08-28, 5:31 pm

Postprzez Pesto 2003-10-13, 6:36 pm

Morpheus napisał(a):PANOWIE ZRÓBCIE COŚ POROZMAWIAJCIE Z "CZARNYMI GWIZDKOWYMI", ZASTRASZCIE ICH, PRZEKUPCIE, COKOLWIEK!!


Morpheus - ciulnij się w łeb , zrób sobie zimny okład , idź do lekarza - cokolwiek !
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez DaMi 2003-10-13, 6:39 pm

Morpheus napisał(a):Apeluję więc:

PANOWIE ZRÓBCIE COŚ POROZMAWIAJCIE Z "CZARNYMI GWIZDKOWYMI", ZASTRASZCIE ICH, PRZEKUPCIE, COKOLWIEK!


GŁUPICH NIE TRZEBA SIAĆ !!!!!!!!!!!!!!!
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez kamilos 2003-10-18, 6:56 pm

oprócz "Men in black" którzy nie sa przychylnie nastawieni do naszego zespołu istnieje problem przesuwnie terminów spotkań z niedzieli na sobote co z pewnością nie pomoze zespolowi Zagłebia w walce o 5 lige.
kamilos
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2003-09-08, 7:26 pm
Lokalizacja: S-c Pogoń


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników