Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Oceny po meczu z Arką (pt), 2018-09-02, 21:10

W Gdyni Zagłębie zagrało dobrze z przodu i trochę lepiej niż zwykle w defensywie, w której pojawiła się nowa twarz.
Oceny po meczu z Arką

Dawid Kudła (4/10) – na początku fatalna, nie pierwsza już w tym sezonie interwencja na przedpolu , która tylko dzięki łaskawości sędziego nie zakończyła się stratą bramki. Przy trafieniu na 0:1 być może był bez szans, ale nawet nie próbował interweniować. Obronił kilka niezbyt trudnych strzałów i sytuację sam na sam z rywalem.

Michael Heinloth (6/10) – lewa strona Arki była mniej aktywna od prawej, ale skutecznie blokował prawie wszystkie próby rywali. W bardzo groźnej sytuacji wyprzedził Zarandię, a później dał mu się sfaulować, dzięki czemu sędzia nie uznał bramki dla gdynian.

Mateusz Cichocki (6/10) – po raz pierwszy dostał szansę gry od początku i ją wykorzystał. Interweniował pewnie, w sposób zdecydowany, nie popełnił żadnych poważnych błędów.

Piotr Polczak (5/10) – dobry występ środkowego obrońcy, dodatkowo był aktywny w rozgrywaniu, co skutkowało tym, że nie zawsze nadążał z powrotem na pozycję O mało nie skończyło się to dla Zagłębia fatalnie w jednej z ostatnich akcji meczu, kiedy Jankowski miał bardzo dużo czasu i miejsca. Poza tym bardzo poprawny występ.

Adam Banasiak (2/10) – nie było tragedii, dopóki grał przeciwko słabemu Sulewskiemu. W momencie, w którym na jego stronie zaczął grać Zarandia, okazało się, że nie ma szybkości, nawyków i umiejętności dobrego ustawienia się na tej pozycji. Zawinił przy bramce, nie popisał się też w co najmniej kilku innych sytuacjach.

Konrad Wrzesiński (6/10) – zaczął chaotycznie i chyba trochę za bardzo indywidualnie, ale później zrobił swoje. Po jego uderzeniu Zagłębie miał karny, asystował też przy bramce Pawłowskiego. Niestety nie wykorzystał dwóch bardzo dobrych sytuacji.

Sebastian Milewski (4/10) – bardzo nerwowy w pierwszej połowie. Nie potrafił się odnaleźć na boisku, przez co dużo faulował i notował sporo strat. Po jednej z nich Arka zdobyła bramkę. W drugiej połowie zagrał już zdecydowanie pewniej i skuteczniej.

Tomasz Nowak (3/10) – gra za najbardziej wysuniętym pomocnikiem to nie jest jego wymarzona pozycja i potwierdził to tym meczem. Straty, które wtedy popełnia są dużo groźniejsze dla zespołu. Za mało kreował. Dobre, napędzające kolegów podania można było policzyć na palcach jednej ręki.

Szymon Pawłowski (7/10) – kolejny bardzo dobry mecz. Sporo otwierających podań, w tym te do Wrzesińskiego i Udovicicia, które powinny mu dać asysty. Świetne uderzenie, które dało Zagłębiu remis 2:2.

Żarko Udovicić (7/10) – napędził obie akcje bramkowe i zanotował w nich kluczowe podania. Oddał też dwa groźne strzały po akcjach swoją stroną. Trudno zrozumieć, dlaczego został zmieniony na 10 minut przed końcem meczu.

Vamara Sanogo (5/10) – w I połowie sprawiał dużo problemów defensywie rywali. Po jego strzale Arkę uratowała interwencja Steinborsa, zdobył też bramkę z karnego. Po przerwie zdecydowanie mniej aktywny.

 

Grali też Arkadiusz Jędrych, Alexandre Cristovao i Junior Torrunarigha, ale za krótko, by ich oceniać.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 03.09.2018 r, o godz. 18:14
    Kudła chyba powinien odpocząć ze dwa mecze. Słuszna ocena, tak jego interwencja była podwójnie nieudana, gdyż najpierw dość nieudolnie zachował się przy centrze a potem ... widzieliśmy sami. Generalnie jest to bardzo dobry bramkarz ale wpadki zdarzają się właśnie najlepszym. A w przypadku bramkarza to już jest że jedna nieudana interwencja i stracona bramka niweluje 5 wcześniejszych znakomitych interwencji.Banasiak faktycznie przy słabym Sulewskim sprawiał bardzo dobre wrażenie, po przerwie było juz znacznie gorzej. Czyli nadal nie mamy lewego obrońcy, aczkolwiek Banasiak ma bardzo dobre warunki fizyczne i przy solidniejszej pracy może się okazać bardzo dobrym obrońcą. Czas pokaże... Reszta ocen — bardzo trafna


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony