Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wojciech Łuczak rozwiązał kontrakt JP, 2018-01-25, 20:09

Klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Wojciechem Łuczakiem. Niewykluczone jest również odejście z zespołu Arkadiusza Najemskiego.
Wojciech Łuczak rozwiązał kontrakt

Po zakończeniu rundy jesiennej Wojciech Łuczak trafił na listę transferową Zagłębia i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Po niespełna dwóch miesiącach od tamtego dnia formalnie rozstał się z naszym klubem, rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron.

29-letni Wojciech Łuczak przyszedł do Zagłębia z Wisły Płock latem 2016. W barwach Zagłębia łącznie rozegrał 49 meczów (45 w I lidze i 4 w Pucharze Polski) i zdobył 6 bramek (4 w I lidze i 2 w PP)

Przed rundą wiosenną Zagłębie może również opuścić Arkadiusz Najemski. 22-letni obrońca jest sprawdzany przez innego I-ligowca, a mianowicie Pogoń Siedlce, którą prowadzi były trener sosnowiczan Dariusz Banasik.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony