Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sparingi Zagłębia na obozie w Hiszpanii (pk), 2018-01-20, 13:47 źródło: zaglebie.eu; własne

Od 5 lutego nasi piłkarze będą na obozie w hiszpańskim Alicante. Podczas 9-dniowego zgrupowania rozegrają trzy mecze kontrolne.
Sparingi Zagłębia na obozie w Hiszpanii

Rywalami sosnowiczan będą niemiecki TSV Monachium oraz dwa chińskie zespoły - Changchun Ratai i Beijing Yatai.

Changchun Yatai zakończył sezon na 6. pozycji na najwyższym szczeblu rozgrywek (Super Liga) z dorobkiem 44. punków w 30. kolejkach (bramki 46:41).

Beijing Rehne występował na drugim szczeblu rozgrywek (Liga Jia) i wywalczył awans do Super Liga. W 30 kolejkach zawodnicy Rehne zdobyli 62. punkty (bramki 48:21) plasując się tuż za Dalian Yifang F.C.

Rozgrywki w Chinach kończą się w październku (2 poziom) oraz w listopadzie - Super Liga.

Rozpiska meczów sparingowych Zagłębia --> Kliknij tutaj


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony