Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu z Górnikiem (pt), 2017-11-24, 23:51

- Cieszę się z punktu i passy dziewięciu nieprzegranych meczów - mówił po ostatnim w tym roku spotkaniu trener Dariusz Dudek.
Konferencja po meczu z Górnikiem

Dariusz Dudek: - Gratuluję trenerowi tego, że w tak krótkim czasie udało mu się pozbierać ten zespół. To pokazuje, jaki dobry trener siedzi koło mnie.

Cieszę się z punktu i passy dziewięciu nieprzegranych spotkań. Obawiałem się tego meczu, wiedziałem, że będzie trudny. Zespół z Łęcznej ma bardzo dobrych piłkarzy. Kosznik, Bonin, Sasin to chłopcy, którzy grali w ekstraklasie, walczyli o utrzymanie i wiedzą jak sobie radzić z taką presją.

Dziękuję piłkarzom za zaangażowanie, walkę i determinację we wszystkich meczach, które miałem okazję prowadzić. Dla piłkarzy teraz trochę wolnego, a dla reszty pracowników klubu zbliża się czas wytężonej pracy. Musimy podsumować rundę i przygotować się do wojny, jaka czeka nas po przerwie zimowej. Mam nadzieję, że będziemy do niej dobrze przygotowani i trafimy z transferami. Liczę, że będziemy grać lepiej niż w dzisiejszym, słabym w naszym wykonaniu meczu.

 

Sławomir Nazaruk: - Wiem, że to może zabrzmi zuchwale, ale czuję niedosyt po tym remisie z rozpędzonym Zagłębiem. Moja drużyna włożyła maksimum wysiłku, stworzyła sporo sytuacji i myślę, że była bliższa zwycięstwa. Dziękujęchłopakom, bo podjęli walkę, szczególnie z tym co siedziało im w Głowach, czyli serią bez zwycięstwa. Nie udało się wygrać, ale punkt na trudnym terenie w Sosnowcu to na pewno promyczek przed przerwą zimową.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony