Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu Stal - Zagłębie JP, 2017-10-01, 00:45

- Doceniam ten punkt na wyjeździe, bo tu jest bardzo ciężki teren. Zespół z Mielca ma bardzo dobrych piłkarzy w swoich szeregach i na pewno jestem z tego punktu zadowolony - powiedział Dariusz Dudek.
Konferencja po meczu Stal - Zagłębie

Dariusz Dudek:
- Na pewno mieliśmy tutaj sporo emocji, dużo sytuacji 100- i 200-procentowych. Mecz był prowadzony w bardzo szybkim tempie i obie drużyny mogą powiedzieć, że są dobrze przygotowane do sezonu, bo to było widać. Jeśli chodzi o sam przebieg meczu, to powiem szczerze, że jestem załamany wynikiem. Mieliśmy sytuacje, aby strzelić drugą bramkę, ale niestety nie udało nam się tego dokonać i Stal Mielec strzeliła bramkę, potem wkradła się duża nerwowość i ten mecz mogliśmy jeszcze przegrać.

- Doceniam ten punkt na wyjeździe, bo tu jest bardzo ciężki teren. Zespół z Mielca ma bardzo dobrych piłkarzy w swoich szeregach i na pewno jestem z tego punktu zadowolony. Na pewno musimy wyeliminować błędy indywidualne, bo po tych błędach tracimy bramki. Tak naprawdę to ważniejsze jest to, że mamy sytuacje, które powinniśmy wykorzystywać, a ich nie wykorzystujemy. To boli i nad tym będziemy pracować.

Zbigniew Smółka:
- Na pewno mecz bardzo szybki, opiewający w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Uważam, że było widać, że chcemy grać w piłkę, dobrze nią operujemy, chcemy napierać i mieiliśmy 3-4 100-procentowe sytuacje, które można było zamienić na bramkę. W tej lidze, gdy się dostanie bramkę, już bardzo trudno jest strzelić. Defensywna gra i dłuższe podania na Sanogo, który jest bardzo groźnym napastnikiem.

- Było widać, że w ataku pozycyjnym bardzo mocno poprawiliśmy grę. Bardzo dobrze stałe fragmenty gry wykonywał Krystian Getinger. Sytuacje mieli Krzysztof Kiercz i Rafał Grodzicki. Coraz lepiej gramy w piłkę i ja jestem zadowolony z pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W dzisiejszym meczu było widać, że Stal staje się mocną drużyną i potrafi dominować na boisku. Niestety, nie pomagała nam dziś płyta boiska. Boisko było przygotowane katastrofalnie i nie mogę patrzeć na to, jak podchodzi do pracy zarządca obiektu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (10)
  • said said napisał(a) 05.10.2017 r, o godz. 13:43
    Już cała LA LIGA się o niego pobiła.


  • pol13 pol13 napisał(a) 04.10.2017 r, o godz. 21:29

    Czytaliście o Alexie?
    Chłop pojechał sam zalatwial paszport a pseudodyrektor który dał du....w tej sprawie mówi ze jak się wsio przedłuży to go wypozyczy np do Hiszpanii!!!!
    Kiedy go wreszcie wywala?!!!!!
    Przecież to jest działanie na szkodę spółki!
    Spółki należącej do miasta czyli nas wszystkich podatników!
    Won stąd! !!!!
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 03.10.2017 r, o godz. 09:51
    Ty właśnie masz uprzedzenia do prezydenta , prezesa i zawodnikach nie mówiąc.Ty chyba jesteś jak ta chorągiewka na wietrze i co jakiś czas zmieniasz zdanie.Pozdrawiam.

  • hartlepool hartlepool napisał(a) 02.10.2017 r, o godz. 17:18
    Witaj lewik 1950, sądząc po nazwie jesteś silnie związany z z byłym ustrojem :-), jak widzę nie zrozumiałeś mojego przekazu nie chodzi o panujący ustrój tylko o ludzi powiązanych poglądowo z byłym ustrojem to zasadnicza różnica.A tak prawdę mówiąc to duzy optymista z Ciebie mimo tych za....ch wyników druzyny


  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 02.10.2017 r, o godz. 16:02


    A ja napisze znowu:
    Madry polak po szkodzie.
  • lobo2004 lobo2004 napisał(a) 01.10.2017 r, o godz. 23:04
    Do melona...
    ...jak zaczną wygrywać, właśnie jak.Oby nie w 2lidze.
  • andrzej10 andrzej10 napisał(a) 01.10.2017 r, o godz. 21:51
    Oglądałem dzisiaj mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa 3-0 dla Lecha .Nie tak dawno graliśmy mecz pucharowy z Lechem w Poznaniu z kontuzją ręki Sebastiana Dudka ale ten mecz wyglądał że to Zagłębie decyduje o warunkach gry.I teraz zobaczcie jaka wartość była naszego zespołu a jaką mamy teraz.Ja nie mam do Trenera Dudka pretensji bo on jak by miał tamtych zawodników to na pewno wprowadził by ich do ekstraklasy.

    BARY
  • melon melon napisał(a) 01.10.2017 r, o godz. 21:33
    Lewik popieram w 100%.Jak zaczną wygrywać to sezonowycy będą śpiewać na dobre i na złe.Obludnicy.

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 01.10.2017 r, o godz. 18:51
    Witaj hartlepool . Komunizm skończył dawno temu. Teraz z tego co wiem mamy demokrację ale nie każdy do niej dorósł i myśli tak jak myślał kiedyś . Teraz są inne realia jak kiedyś.Co do Zagłębia to na pewno nie spadniemy do drugiej ligi.Dajmy pracować spokojnie Darkowi Dudzie a sami kibicujmy na Ludowym.

  • hartlepool hartlepool napisał(a) 01.10.2017 r, o godz. 12:40
    Jak tak dalej pójdzie to będziemy doceniać punkt Czepakiem Opole, bo i oni bedę mieć silniejszy skład od Zagłebia, to jakaś paranoja, my nie możemy z nikim wygrać ,zdobyć pkt. czy zamiarem Chęcińskiego i zarządu było pozbycie się problemu i spuszczeniu klubu do II ligi, o co chodzi? dlaczego nie stać tego klubu na dobrą drużynę, trenera i fajną atmosferę w klubie? Dlaczego przez cały czas w tym mieście jest ten komunistyczny syf? dlaczego nie możemy zrobić porządku z tą czerwoną złodziejską chołotą? Może trzeba ruszyć dupę i wyjść pod urząd bo faktycznie lada moment spadniemy albo co gorsze zaczniemy od A klasy .Do przemyślenia.....