Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Opolu JP, 2017-09-09, 18:52

- Tę porażkę muszę wziąć na siebie. Przede wszystkim chciałem podziękować zawodnikom za zaangażowanie i walkę bo mimo wszystko w tym meczu nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu w Opolu

Dariusz Dudek:
- Należy pogratulować trenerowi Smyle i beniaminkowi, który jest w rewelacyjnej formie i nieprzypadkowo jest na miejscu,  na którym jest. Tę porażkę muszę wziąć na siebie. Przede wszystkim chciałem podziękować zawodnikom za zaangażowanie i walkę do końca, bo myślę, że mimo wszystko w tym meczu nie zasłużyliśmy na porażkę, ale taka jest piłka. Nie wykorzystaliśmy sytuacji 100-procentowych, które mieliśmy i przegraliśmy.

- W przerwie mówiłem zawodnikom, że to będzie mecz do pierwszej bramki i tak się wydarzyło. Trzeba podnieść głowę. W środę gramy bardzo ważne spotkanie z GKS-em Katowice i musimy zrobić wszystko, żeby to spotkanie wygrać. Jeśli zawodnicy będą mieli taki charakter i grali tak, jak w tym meczu, to jestem spokojny o przyszłe wyniki. Mam nadzieję, że w środę pokażemy, że potrafimy wygrywać.

Mirosław Smyła:
- Nie był to nasz najlepszy mecz i nie podlega to dyskusji. Podzieliłbym ten mecz na dwie części - do karnego i od karnego. W pierwszej połowie dobrze zorganizowane i zdeterminowane Zagłębie, prowadzące grę, a my troszkę cofnięci i mieliśmy problemy w tej pierwszej części. W przerwie zmieniliśmy troszkę ustawienie i staraliśmy sie zniwelować atuty Zagłębia.

- Karny wszystko zepsuł. Myślałem, ze od tego momentu będzie jeszcze gorzej. Piłka jest kompletnie nieprzewidywalna. Od niestrzelonego przez Zagłębie karnego Odra wróciła do gry. W Katowicach straciliśmy bramkę w 93. minucie, a dzisiaj my strzelamy po ładnym dośrodkowaniu Wodeckiego. Podobał mi się zespół Zagłębia i jego sposób gry. Personalia są naprawdę ciekawe. My mamy swiadomość tego, co robimy i pokornie podchodzimy do swoich obowiązków.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • robbery robbery napisał(a) 10.09.2017 r, o godz. 05:16


    to był pieprzony sarkazm - jasne , że trzeba radykalnych zmian bo takiego gówna jakie podarował nam stonek w ładnym opakowaniu nie było już bardzo dawno ...
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 09.09.2017 r, o godz. 22:26
    czego? skuteczności i nic więcej Odra przez cały mecz grała piach ale w 94 min była niestety dla Zagłębia była skuteczniejsza i wygrała

  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 09.09.2017 r, o godz. 20:48

    Nieee no, normalnie nie daje rady.
    Stało się. Przepier... mecz w ostatniej minucie.
    Trenować te strzały, wykańczanie sytuacji. Na okragło trenować. Jak coś nie działa, jedziemy jak zwykli pracujący ludzie - zostajemy na nadgodziny!!!
    A teraz pytanie do kolegów z dołu...
    Czego Wy właściwie oczekujecie po takim meczu?
    Zaraz....po co pytam, skoro wiem doskonale.
    ZWOLNIĆ!!!!
    ZWOLNIĆ WSZYSTKICH!!!!
    Serio?
  • robbery robbery napisał(a) 09.09.2017 r, o godz. 20:19

    tak jest - nic się nie stało ... buachacha - chłopaki qrwa naprawdę nic się nie stało , na razie se tak pykajcie a na wiosnę się pogra , luz , naprawdę ...
  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 09.09.2017 r, o godz. 20:03
    Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji ,to zazwyczaj przegrywa się mecz ,przed nami jeszcze 27 kolejek i 81 pkt do zdobycia tak więc awans jest realny,tak samo jak spadek

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 09.09.2017 r, o godz. 19:00
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 09.09.2017 r, o godz. 18:58
    Rzeczywiście, czym tu się przejmować, jeszcze niejeden mecz przegrają.
    Najważniejszy jest przecież mecz z GKS-em :-/

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2019

Przychodzą:
Patryk Mularczyk (powrót z GKS Bełchatów)
Michał Kieca (powrót ze Skry Częstochowa)
Konrad Budek (powrót z Ruchu Chorzów)
Rafał Grzelak (Termalica Nieciecza)

Mateusz Bieniek (Lech II Poznań)
Błażej Radwanek (Hutnik Kraków)
Wojciech Słomka (Wisła Kraków)
Płamen Kraczuow (Stomil Olsztyn)
Patryk Małecki (Spartak Trnava)
Cezary Miszta (Legia Warszawa - ?)


Odchodzą:
Žarko Udovičić (Lechia Gdańsk)
Lukáš Hroššo (Cracovia Kraków)
Vamara Sanogo (powrót do Legii Warszawa)
Olaf Nowak (Wisła Płock)
Adam Kokoszka (?)
Mateusz Cichocki (Radomiak Radom)
Giorgi Gabedawa (Saburtalo Tbilisi)
Lukáš Greššák (?)
Michael Heinloth (FC Ingolstadt 04)
Giorgi Iwaniszwili (?)
Patrik Mráz (?)
Giórgos Mýgas (?)
Martin Tóth (?)
Sebastian Milewski (Piast Gliwice)
Tomasz Nowak (?)
Dawid Kudła
(Górnik Zabrze)

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

Sparingi - Lato 2019
2019-06-29, 00:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
2019-07-03, 11:00Zagłębie Sosnowiec - FK Fotbal Třinec
2019-07-06, 00:00Zagłębie Sosnowiec - Przeciwnik do ustalenia
więcej
Rozkład jazdy kibica 2019-06-29Sparing: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2019-07-03, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - FK Fotbal Třinec 2019-07-06Sparing: Zagłębie Sosnowiec - przeciwnik do ustalenia 2019-07-12Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2019-07-20Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony