Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Rakowem JP, 2017-08-26, 23:21

- Dla mnie ten remis jest porażką - przyznał na pomeczowej konferencji szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec Dariusz Dudek.
Konferencja prasowa po meczu z Rakowem

Dariusz Dudek:
- Na pewno kibice mogą być bardzo zadowoleni z dzisiejszego spotkania. Cztery bramki i na pewno żaden kibic, który był na stadionie nie może narzekać, że sytuacji nie było. Na pewno było miło przyjść na stadion i zobaczyć taki mecz, wydaje mi się, że w bardzo dużym i wysokim tempie.

- Jeśli chodzi o mój zespół, to powiem szczerze, że dla mnie ten remis jest porażką. Podchodzę do tego w ten spośób, że przy wyniku 2:0 powinniśmy zachować zimne i spokojne głowy, żeby tego meczu nie zremisować. Mamy swoje cele, jesteśmy ambitni. Dziękuję piłkarzom za zaangażowanie i wkład w to spotkanie, bo naprawdę dużo się nabiegali. Jestem jeszcze z nimi za krótko, aby poprawić takie detale, które sprawią, że będziemy potrafili dowieźć taki wynik w drugiej połowie. Nawet w 92. minucie mieliśmy 100-procentową sytuację na 3:2, którą powinniśmy wykończyć i dlatego traktuję ten remis jako porażkę.

- Chciałbym ze swojej strony podziękować wszystkim kibicom, którzy przyjechali nas dopingować. Jak będziemy robić jeden punkt na wyjazdach, a u siebie wygrywać, to będzie dobrze. Mamy teraz dwa tygodnie przerwy. Będziemy bardzo mocno pracować, bo jest co poprawiać. Mecz z GKS-em jest przełożony i cieszę się, że będę miał więcej czasu, aby popracować z zespołem.

Marek Papszun:
- Podobnie jak trener Dudek nie jestem zadowolony z wyniku, bo w każdym meczu gramy o zwycięstwo. Oczywiście, okoliczności tego meczu i poprzednich skłaniają do tego, żeby jednak być umiarkowanie zadowolonym z tego remisu. Tym bardziej, że graliśmy z drużyną budowaną w konkretnym celu. Drużyną, która ma awansować do Ekstraklasy, ma ku temu taki potencjał i myślę, że dzisiaj to pokazała.

- Chciałbym pogratulować swoim zawodnikom, że po raz kolejny umieli się podnieść w trudnym momencie. Mecz był bardzo podobny do meczu z Katowicami, aczkolwiek był bardziej otwarty i było w nim więcej sytuacji. Teraz będziemy oddzielać facetów od chłopców i myślę, że większość zdała egzamin. Chciałbym też podziękować kibicom za to, co dziś na stadionie się działo. Za wspaniałą atmosferę, szczególnie po strzeleniu bramki. To nam dużo pomogło. Doping był po raz kolejny niesamowity. Z Katowicami na przeszkodzie stanął sędzia. Dziś takiej przeszkody nie było i udało się zdobyć jeden punkt.

- Cieszę się, że przełamaliśmy pasmo porażek. Włodarze klubu podchodzili do tego spokojnie i nas wspierali w naszych działaniach. Mam nadzieję, że tak będzie dalej i dopóki zespół będzie tak walczył, to nie będziemy się za niego wstydzić, a wyniki przyjdą jeszcze lepsze.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
4 - Szymon Pawłowski
3 - Patryk Małecki
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
7 - Szymon Pawłowski
4 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Płamen Kraczunow, Wojciech Słomka
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Patryk Mularczyk, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony