Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Na mecz z Puszczą za złotówkę (pk), 2017-08-20, 17:04 źródło: zaglebie.eu

Na środowy mecz 5. kolejki Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice cena biletów została obniżona do 1 zł. Jest to efekt fatalnego początku rundy w wykonaniu zawodników Zagłębia.
Na mecz z Puszczą za złotówkę

(na zdjęciu kibice Zagłębia Sosnowiec podczas "rozmowy" z piłkarzami po meczu w Legnicy - fot. 100% Zagłębie)

Kibice, którzy zakupili już bilety na ten mecz mogą dokonać zwrotu i zakupić bilet w promocyjnej cenie. Klub prosi o wcześniejsze kupowanie biletów, aby uniknąć kolejek w dniu meczu. Wejściówki można nabywać w restauracji 3Kolory w godzinach 10:00 - 17:00, a także we wtorek w POK przy Stadionie Ludowym od 14:00 - 20:00. W dniu meczy kasy i POK czynne będą od 14:00.

Przy okazji ukazanego się dzisiaj komunikatu, prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski, podziekował fanatykom za wspaniały doping w Legnicy. Jutro, tj. w poniedziałek 21 sierpnia, poznamy nazwisko nowego trenera Zagłębia Sosnowiec.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • robbery robbery napisał(a) 21.08.2017 r, o godz. 13:24


    jest taka akcja , że trzeba przyjść w środę na \" mecz \" i pokazać naszą frustrację i wqrwienie ... jeżeli będzie nas mało to oni wygrają i nic się nie zmieni a jest szansa i pomysł jak się tej zarazy pozbyć także radzę przyjść - pokażemy co o tym myślimy na miejscu - nie na forum , pozdrawiam
  • melon melon napisał(a) 21.08.2017 r, o godz. 13:20
    Tak kolego od trzydziestu trzech lat na dobre i na złe przez wszystkie ligi od najnizszej,kiedy się wszystko rozpadło, przez ekstraklasę aż do teraz i po grób.Ale co wy możecie o tym wiedzieć.

  • pol13 pol13 napisał(a) 20.08.2017 r, o godz. 21:06

    Niejaki melon...kolejny naiwny.....na dobre i na złe hahabab
  • melon melon napisał(a) 20.08.2017 r, o godz. 20:27
    No i bardzo dobrze.Nikt za wami płakał nie będzie.Jak wygrają kilka meczy to znów będziecie im dipy lizali.Kibicem się jest,a nie bywa.

  • pol13 pol13 napisał(a) 20.08.2017 r, o godz. 19:56

    Dokladnie! !!!
    Won prezesino razem z pseudodyrektorem!
    I chocbyscie po stowe dawali to być i nie przyjdę! !!!
    Życzę pustego stadionu w środę i do końca przynajmniej rundy!!!!
    Bogaty klub....Ma na odprawy a teraz na bilety! !!!
    Skandal!!!!

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 20.08.2017 r, o godz. 19:53
    Nie chcę Was dobijać ale to nawet tyle nie jest warte!!!

  • --miro-- --miro-- napisał(a) 20.08.2017 r, o godz. 18:52
    Jak łatwo o hojność, gdy nie daje się ze swojej kieszeni.

    Mamy kolejny dowód na to, że prezes działa na szkodę spółki.

    Klub funkcjonujący tylko dlatego, że podpięty jest pod kroplówkę, czyli finansowany jest z kasy miejskiej, nie może być zarządzany przez nieudolnego prezesa.
    Organizowanie meczu, którego koszta będą wyższe od wpływów z wejściówek, to kolejne działanie na szkodę spółki, po tym jak pozbyto się 15 zawodników, którzy w minionych dwóch sezonach zajmowali trzecie miejsce.

    Czy stać nasze miasto na utrzymywanie takiego zarządu, który marnotrawi publiczne pieniądze, podpisując kilkuletnie kontrakty z piłkarzami o wątpliwych umiejętnościach?
    Czy stać nasze miasto na to, by prezes zmieniał trenerów 3-4 razy w ciągu sezonu?
    Ile kosztowało rozwiązanie umowy z Araszkiewiczem, Mandryszem a teraz z Banasikiem?



  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 20.08.2017 r, o godz. 17:54
    I to się nazywa profesjonalizm,przestańcie robić z kibiców żebraków lepiej wycofajcie się z rozgrywek albo poważnie traktujcie Zagłębie tak jak na to zasługuje bo jak nie potraficie prowadzić klubu w należyty sposób to droga wolna może inni potrafią to czego wy nie potraficie od 10 lat