Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wybieramy piłkarza meczu z Olimpią JP, 2017-07-29, 18:46

Wybieramy najlepszego piłkarza Zagłębia w meczu z Olimpią Grudziądz. Głosować można w sondzie zamieszczonej w prawej kolumnie strony. Zachęcamy do udziału!
Wybieramy piłkarza meczu z Olimpią
Galeria Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (8)
  • eMeR eMeR napisał(a) 31.07.2017 r, o godz. 21:47
    forum nie dziala, gdyz juz niedlugo rozpocznie sie budowa nowego, lepszego forum... na 12 tys uzytkownikow ;), stare forum uzywane bedzie jako forum treningowe...
  • art9 art9 napisał(a) 30.07.2017 r, o godz. 23:09
    Miro - komentarz pierwsza klasa...
    pierwsza polowa jeszcze jakoś wyglądała ale w drugiej totalny chaos. A grudziądz na spokojnie, dał nam sie wyszaleć( pod koniec meczu oddychaliśmy rękawami) i przy odrobinie szczęścia wywiózł 3pkt z \'ciężkiego\' terenu..
    jednak ja wstrzymałbym sie ze złośliwymi komentarzami do 5,6 kolejki bo to dopiero początek, bądźmy dobrej myśli.
    pozdrawiam

  • K.S Z.S K.S Z.S napisał(a) 30.07.2017 r, o godz. 22:34
    40 letni Łukasz Surma ma wzmocnić Zagłębie,oj będzie się działo!!!

  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 30.07.2017 r, o godz. 14:48


    Spoko motyw z glosowaniem. Oby co kolejke bylo takie glosowanie. I na koniec podsumowanie.
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 30.07.2017 r, o godz. 10:14
    Trudna sprawa ze wskazaniem najlepszego piłkarza, gdy cały zespół zagrał koncertowo.
    Jestem jednak pewny, że gdyby w tym meczu grał Nowak, to on byłby wyróżniającym się zawodnikiem.
  • roxy roxy napisał(a) 29.07.2017 r, o godz. 22:56

    najwyraźniej komuś brakuje oliwy w głowie, robiąc sondę na najlepszego piłkarza meczu, przegranego i to w taki frajerski sposób... Jak to trener mówił? Twierdza nie do zdobycia:)Lepiej w końcu forum odblokujcie, bo to jakieś jaja są. Tyle miesięcy.
    roxy
  • cristalmir cristalmir napisał(a) 29.07.2017 r, o godz. 20:01


    dokładnie ... szyderą zawiało !!!
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 29.07.2017 r, o godz. 19:40
    Jaja sobie robicie?!