Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Chełmie JP, 2017-07-22, 20:25

- Cieszymy się bardziej z wyniku niż z gry. Zwycięzców się nie sądzi. Jesteśmy w następnej rundzie i to było dla nas celem - powiedział po meczu w Chełmie Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu w Chełmie

Dariusz Banasik:
- Na pewno jesteśmy zadowoleni, bo gramy w następnej rundzie, wygraliśmy 3:0 i to jest przede wszystkim sprawa najważniejsza, od której chciałem zacząć. Spodziewaliśmy się takiego przebiegu meczu. Prowadziliśmy grę od początku, były jakieś sytuacje w pierwszej połowie, ale trudno nam było sforsować dobrze zorganizowany zespół gospodarzy.

- W drugiej połowie przeszliśmy na grę dwoma napastnikami. Długo czekaliśmy na bramkę, ale w końcu się jej doczekaliśmy. Potem druga bramka, ale musimy przypomnieć, że przy wyniku 0:1 gospodarze mieli rzut karny i losy meczu mogły potoczyć się inaczej, gdyby został on wykorzystany. Cieszymy się bardziej z wyniku niż z gry, bo jesteśmy na tym etapie, gdy dosyć mocno pracujemy i ciężko trenujemy i widać, że zespół nie jest do końca aż tak zgrany, jakbyśmy sobie życzyli. Zwycięzców się nie sądzi. Jesteśmy w następnej rundzie i to było dla nas celem. Chciałbym pogratulować gospodarzom, bo naprawdę momentami zespół Chełmianki mi się bardzo podobał, był dobrze zorganizowany i to był dla nas trudny mecz.

Artur Bożyk (trener Chełmianki)
- Bardzo dziękuję za dobre słowa z ust trenera, który walczy o Ekstraklasę, bo one będą bardzo pomocne w procesie, jaki nasza drużyna przechodzi. Przeciwnik stawiał nas w sytuacjach, które były dla nas obce, jeśli chodzi o grę, szczególnie w ofensywie. Mieliśmy swoje marzenia, byliśmy blisko, aby było trochę łatwiej po nie sięgnąć. W świetle bramki mogliśmy zachować się trochę lepiej.

- Nie udało nam się determinacją zasypać pewnych różnic, bo umiejętności szczególnie techniczne, pozwalały przeciwnikowi kontrolować spotkanie, a wysoka jakość stałego fragmentu przy stanie 0:0 pozwoliła otworzyć wynik. Niestety, nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Przy drugiej bramce wysoka jakość otwierającego podania, wzorcowo przeprowadzony atak szybki, a zamykająca bramka szczególnej urody, bardzo silne uderzenie po krótkim słupku, z którym bramkarz sobie nie poradził. To było bardzo ciekawe doświadczenie zagrać z takim przeciwnikiem. Nie udało nam się awansować, ale to bardzo cenna konfrontacja dla nas wszystkich.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony