Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Puchar Polski: Zagramy z Chełmianką JP, 2017-07-15, 18:57

Rywalem Zagłębia Sosnowiec w I rundzie Pucharu Polski będzie Chełmianka Chełm. Mecz odbędzie się za tydzień, w sobotę 22 lipca o 17:00 w Chełmie.
Puchar Polski: Zagramy z Chełmianką

W rozegranym dziś meczu rundy wstępnej Chełmianka Chełm wygrała 1:0 z Rozwojem Katowice i tym samym wywalczyła prawo gry z Zagłębiem w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Chełmianka Chełm awansowała do centralnej fazy Pucharu Polski zdobywając w sezonie 2016/2017 Puchar na szczeblu wojewódzkim. W finale chełmianie pokonali Orlęta Radzyń Podlaski, a po drodze wyeliminowali także Motor Lublin. W minionym sezonie klub z Chełma zajął pierwsze miejsce w IV lidze lubelskiej i awansował do III ligi.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony