Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Darmowe autobusy na mecz ze Stalą kd, 2017-05-19, 18:06 źródło: zaglebie.eu

W niedzielę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec, które dowiozą kibiców Zagłębia na mecz ze Stalą Mielec. Dwa autobusy wyruszą z zajezdni w Sosnowcu Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godz. 20:30.
Darmowe autobusy na mecz ze Stalą

Klub zwraca się z prośbą do kibiców, by zakupili bilety w przedsprzedaży i w niedzielny wieczór odpowiednio wcześniej przyszli na Stadion Ludowy, gdyż w sytuacji pojawiania się tuż przed pierwszym gwizdkiem może okazać się, iż w kasach nie ma już wejściówek na trybunę krytą, a do kołowrotów są ogromne kolejki.

Przedstawiamy trasy trzech autobusów, którymi za darmo będzie można pojechać pod i wrócić z Stadionu Ludowego.

Autobus I - Zajezdnia Dąbrowa Górnicza kierunek Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 18:50
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 18:53
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 18:55
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 18:57
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 18.59
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 19:00
Dąbrowa Górnicza - Reden 19:02
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 19:04
Dąbrowa Górnicza - Centrum 19:05
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 19:09
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 19:10
Będzin - Koszelew 19:13
Będzin - Aleja Kołłątaja 19:16
Będzin - Zamek 19:18
Będzin - Stadion 19:20
Będzin - Osiedle Syberka Piłsudskiego 19:22
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 19:24
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 19:25
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 19:26
Piaski - Centrum Handlowe 19:29
Czeladź - Stare Miasto 19:34
Czeladź - Urząd Miasta 19:35
Czeladź - Cmentarz 19:36
Czeladź - Osiedle Słoneczne 19:37
Czeladź - Piaski Żeromskiego 19:38
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 19:39
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 19:40
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 19:42
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus II - Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 19:20
Zagórze - Lenartowicza 19:23
Zagórze - Mec 19:24
Zagórze - Osiedle 19:26
Środula - Osiedle 19:29
Sielec - Osiedle Zamkowa 19:30
Sielec - Szkolna 19:32
Sielec - Wawel Kościół 19:33
Sielec - Wawel 19:34
Pogoń - Grota Roweckiego 19:38
Rudna - Prema Milmet 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus III - Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 18:44
Porąbka - Hurtownia 18:45
Porąbka - Wiejska 18:47
Kazimierz Górniczy - Pętla 18:49
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 18:50
Kazimierz Górniczy - Poczta 18:52
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 18:53
Ostrowy Górnicze - Rondo 18:54
Ostrowy Górnicze - Pomnik 18:56
Ostrowy Górnicze - Niecała 18:57
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 18:59
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 19:00
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 19:03
Porąbka - Zawodzie 19:04
Porąbka - Kopalnia 19:06
Porąbka - Dw. PKP 19:07
Porąbka - Szkoła 19:09
Klimontów - Ogródki Działkowe 19:10
Klimontów - Kopalnia 19:12
Klimontów - Fińskie Domki 19:14
Droga do Klimontowa 19:15
Dańdówka - Skrzyżowanie 19:17
Dańdówka - Osiedle 19:18
Niwka - Cmentarz Komunalny 19:19
Niwka - Pawiak 19:21
Niwka - Fabryka 19:23
Niwka - Kościół 19:25
Modrzejów - Rynek 19:27
Niwka - Baza 19:29
Niwka - Kolonia Staszic 19:31
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 19:32
Dębowa - Góra WSO 19:33
Dębowa - Góra Wiadukt 19:34
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 19:36
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla linii 188 19:37
Sosnowiec - Sienkiewicza 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


LPDrużynaMPBramki
1.Sandecja Nowy Sącz326050-27
2.Zagłębie Sosnowiec325451-42
3.Olimpia Grudziądz325347-33
4.Górnik Zabrze325248-34
5.Chojniczanka Chojnice325249-44
6.Miedź Legnica325144-27
7.GKS Katowice325044-31
8.Podbeskidzie Bielsko-Biała325037-34
9.Wigry Suwałki324945-41
10.Stal Mielec324234-39
11.Pogoń Siedlce324132-42
12.Chrobry Głogów323947-48
13.Stomil Olsztyn323747-45
14.GKS Tychy313438-46
15.Wisła Puławy313233-46
16.Bytovia Bytów323136-46
17.Znicz Pruszków322933-61
18.MKS Kluczbork322432-61
 źródło: 90minut.pl 
2017/05/25 13:44» Terminarz


Sklep Kibica Sklep Kibica  1
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2017

Przychodzą:
Dawid Kudła (Pogoń Szczecin)
Arkadiusz Jędrych (Pogoń Siedlce)

Odchodzą:
Robert Bartczak (powrót do Legii)
Dominik Boettcher (?)
Wojciech Fabisiak (?)
Michał Fidziukiewicz (GKS Tychy)
Krzysztof Markowski (?)
Łukasz Matusiak (GKS Tychy)

Konrad Michalak (powrót do Legii)
Jovan Ninković (?)
Jakub Szumski (powrót do Legii)
Kamil Wiktorski (?)
Marcin Sierczyński (?)
Dawid Ryndak (?)

Pogrubiony wpis to transfer pewny

Sparingi - Lato 2017
2017-06-28, 00:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-06-28Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Na forum » pokaż
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony