Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Darmowe autobusy na mecz ze Stalą kd, 2017-05-19, 18:06 źródło: zaglebie.eu

W niedzielę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec, które dowiozą kibiców Zagłębia na mecz ze Stalą Mielec. Dwa autobusy wyruszą z zajezdni w Sosnowcu Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godz. 20:30.
Darmowe autobusy na mecz ze Stalą

Klub zwraca się z prośbą do kibiców, by zakupili bilety w przedsprzedaży i w niedzielny wieczór odpowiednio wcześniej przyszli na Stadion Ludowy, gdyż w sytuacji pojawiania się tuż przed pierwszym gwizdkiem może okazać się, iż w kasach nie ma już wejściówek na trybunę krytą, a do kołowrotów są ogromne kolejki.

Przedstawiamy trasy trzech autobusów, którymi za darmo będzie można pojechać pod i wrócić z Stadionu Ludowego.

Autobus I - Zajezdnia Dąbrowa Górnicza kierunek Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 18:50
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 18:53
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 18:55
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 18:57
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 18.59
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 19:00
Dąbrowa Górnicza - Reden 19:02
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 19:04
Dąbrowa Górnicza - Centrum 19:05
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 19:09
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 19:10
Będzin - Koszelew 19:13
Będzin - Aleja Kołłątaja 19:16
Będzin - Zamek 19:18
Będzin - Stadion 19:20
Będzin - Osiedle Syberka Piłsudskiego 19:22
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 19:24
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 19:25
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 19:26
Piaski - Centrum Handlowe 19:29
Czeladź - Stare Miasto 19:34
Czeladź - Urząd Miasta 19:35
Czeladź - Cmentarz 19:36
Czeladź - Osiedle Słoneczne 19:37
Czeladź - Piaski Żeromskiego 19:38
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 19:39
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 19:40
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 19:42
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus II - Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 19:20
Zagórze - Lenartowicza 19:23
Zagórze - Mec 19:24
Zagórze - Osiedle 19:26
Środula - Osiedle 19:29
Sielec - Osiedle Zamkowa 19:30
Sielec - Szkolna 19:32
Sielec - Wawel Kościół 19:33
Sielec - Wawel 19:34
Pogoń - Grota Roweckiego 19:38
Rudna - Prema Milmet 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus III - Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 18:44
Porąbka - Hurtownia 18:45
Porąbka - Wiejska 18:47
Kazimierz Górniczy - Pętla 18:49
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 18:50
Kazimierz Górniczy - Poczta 18:52
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 18:53
Ostrowy Górnicze - Rondo 18:54
Ostrowy Górnicze - Pomnik 18:56
Ostrowy Górnicze - Niecała 18:57
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 18:59
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 19:00
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 19:03
Porąbka - Zawodzie 19:04
Porąbka - Kopalnia 19:06
Porąbka - Dw. PKP 19:07
Porąbka - Szkoła 19:09
Klimontów - Ogródki Działkowe 19:10
Klimontów - Kopalnia 19:12
Klimontów - Fińskie Domki 19:14
Droga do Klimontowa 19:15
Dańdówka - Skrzyżowanie 19:17
Dańdówka - Osiedle 19:18
Niwka - Cmentarz Komunalny 19:19
Niwka - Pawiak 19:21
Niwka - Fabryka 19:23
Niwka - Kościół 19:25
Modrzejów - Rynek 19:27
Niwka - Baza 19:29
Niwka - Kolonia Staszic 19:31
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 19:32
Dębowa - Góra WSO 19:33
Dębowa - Góra Wiadukt 19:34
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 19:36
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla linii 188 19:37
Sosnowiec - Sienkiewicza 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2017

Przychodzą:
Dawid Kudła (Pogoń Szczecin)
Arkadiusz Jędrych (Pogoń Siedlce)
Mateusz Cichocki (Ruch Chorzów)
Matko Perdijić (Polonia Bytom)
Nuno Malheiro (GD Vitória de Sernache)
Konrad Wrzesiński (Pogoń Siedlce)
Robert Sulewski (Stal Mielec)
Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa)
Szymon Lewicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Alexandre Cristovão (Javor Ivanjica)
Rafał Makowski (Legia Warszawa)

Odchodzą:
Robert Bartczak (powrót do Legii)
Dominik Boettcher (?)
Łukasz Bogusławski (GKS Tychy)
Wojciech Fabisiak (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Michał Fidziukiewicz (GKS Tychy)
Krzysztof Markowski (?)
Sebastian Dudek  (?)
Łukasz Matusiak (GKS Tychy)

Konrad Michalak (powrót do Legii)
Jovan Ninković (?)
Jakub Szumski (powrót do Legii)
Kamil Wiktorski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Marcin Sierczyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)
Konrad Budek (Znicz Pruszków)

Pogrubiony wpis to transfer pewny

Sparingi - Lato 2017 więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-09-30, 18:00I liga: Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 2017-10-07, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głógów 2017-10-14, 18:00I liga: Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 2017-10-21, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 2017-10-28, 18:00I liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-04, 18:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2017-11-11, 17:00I liga: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowie
Na forum » pokaż
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony