Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Darmowe autobusy na mecz ze Stalą kd, 2017-05-19, 18:06 źródło: zaglebie.eu

W niedzielę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec, które dowiozą kibiców Zagłębia na mecz ze Stalą Mielec. Dwa autobusy wyruszą z zajezdni w Sosnowcu Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej. Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godz. 20:30.
Darmowe autobusy na mecz ze Stalą

Klub zwraca się z prośbą do kibiców, by zakupili bilety w przedsprzedaży i w niedzielny wieczór odpowiednio wcześniej przyszli na Stadion Ludowy, gdyż w sytuacji pojawiania się tuż przed pierwszym gwizdkiem może okazać się, iż w kasach nie ma już wejściówek na trybunę krytą, a do kołowrotów są ogromne kolejki.

Przedstawiamy trasy trzech autobusów, którymi za darmo będzie można pojechać pod i wrócić z Stadionu Ludowego.

Autobus I - Zajezdnia Dąbrowa Górnicza kierunek Sosnowiec Kresowa

Dąbrowa Górnicza - Zajezdnia 18:50
Dąbrowa Górnicza - Al. Piłsudskiego 18:53
Dąbrowa Górnicza - Dworzec PKP 18:55
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Osiedle 18:57
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Manhatan 18.59
Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Damel 19:00
Dąbrowa Górnicza - Reden 19:02
Dąbrowa Górnicza - Aleja Róż 19:04
Dąbrowa Górnicza - Centrum 19:05
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Szpital 19:09
Dąbrowa Górnicza - Mydlice Mireckiego 19:10
Będzin - Koszelew 19:13
Będzin - Aleja Kołłątaja 19:16
Będzin - Zamek 19:18
Będzin - Stadion 19:20
Będzin - Osiedle Syberka Piłsudskiego 19:22
Będzin - Osiedle Syberka Kościół 19:24
Będzin - Osiedle Syberka Pawilony 19:25
Będzin - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 19:26
Piaski - Centrum Handlowe 19:29
Czeladź - Stare Miasto 19:34
Czeladź - Urząd Miasta 19:35
Czeladź - Cmentarz 19:36
Czeladź - Osiedle Słoneczne 19:37
Czeladź - Piaski Żeromskiego 19:38
Czeladź - Piaski Skrzyżowanie 19:39
Czeladź - Piaski Osiedle Dziekana 19:40
Sosnowiec - Milowice Osiedle Kalety 19:42
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus II - Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 19:20
Zagórze - Lenartowicza 19:23
Zagórze - Mec 19:24
Zagórze - Osiedle 19:26
Środula - Osiedle 19:29
Sielec - Osiedle Zamkowa 19:30
Sielec - Szkolna 19:32
Sielec - Wawel Kościół 19:33
Sielec - Wawel 19:34
Pogoń - Grota Roweckiego 19:38
Rudna - Prema Milmet 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45

Autobus III - Zajezdnia Sosnowiec Zagórze kierunek Sosnowiec Kresowa

Zagórze - Zajezdnia 18:44
Porąbka - Hurtownia 18:45
Porąbka - Wiejska 18:47
Kazimierz Górniczy - Pętla 18:49
Kazimierz Górniczy - Kopalnia 18:50
Kazimierz Górniczy - Poczta 18:52
Kazimierz Górniczy - Armii Krajowej 18:53
Ostrowy Górnicze - Rondo 18:54
Ostrowy Górnicze - Pomnik 18:56
Ostrowy Górnicze - Niecała 18:57
Ostrowy Górnicze - Kolonia Feliks 18:59
Ostrowy Górnicze - Kolonia Leśna 19:00
Porąbka - Ośrodek Rekreacyjny 19:03
Porąbka - Zawodzie 19:04
Porąbka - Kopalnia 19:06
Porąbka - Dw. PKP 19:07
Porąbka - Szkoła 19:09
Klimontów - Ogródki Działkowe 19:10
Klimontów - Kopalnia 19:12
Klimontów - Fińskie Domki 19:14
Droga do Klimontowa 19:15
Dańdówka - Skrzyżowanie 19:17
Dańdówka - Osiedle 19:18
Niwka - Cmentarz Komunalny 19:19
Niwka - Pawiak 19:21
Niwka - Fabryka 19:23
Niwka - Kościół 19:25
Modrzejów - Rynek 19:27
Niwka - Baza 19:29
Niwka - Kolonia Staszic 19:31
Dębowa - Góra Kolonia Ludmiła 19:32
Dębowa - Góra WSO 19:33
Dębowa - Góra Wiadukt 19:34
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla L-35 19:36
Sosnowiec - Rondo Ludwik dla linii 188 19:37
Sosnowiec - Sienkiewicza 19:39
Sosnowiec - Kresowa 19:45


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.


LPDrużynaMPBramki
1.Sandecja Nowy Sącz326050-27
2.Zagłębie Sosnowiec325451-42
3.Olimpia Grudziądz325347-33
4.Górnik Zabrze325248-34
5.Chojniczanka Chojnice325249-44
6.Miedź Legnica325144-27
7.GKS Katowice325044-31
8.Podbeskidzie Bielsko-Biała325037-34
9.Wigry Suwałki324945-41
10.Stal Mielec324234-39
11.Pogoń Siedlce314031-41
12.Chrobry Głogów323947-48
13.Stomil Olsztyn323747-45
14.GKS Tychy313438-46
15.Wisła Puławy303132-45
16.Bytovia Bytów323136-46
17.Znicz Pruszków322933-61
18.MKS Kluczbork322432-61
 źródło: 90minut.pl 
2017/05/21 22:22» Terminarz


Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-05-28, 12:30I liga: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2017-06-04, 15:00I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Na forum » pokaż
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony