Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Zabrzu JP, 2017-04-12, 20:14

- Zespół pokazał charakter w ostatnich dwóch meczach. Idziemy w dobrym kierunku - powiedział po meczu w Zabrzu Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu w Zabrzu

Dariusz Banasik:
- Jest nam niezmiernie miło wyjeżdżać z Zabrza z trzema punktami. Wiedzieliśmy, jaką rangę miał ten mecz. Mieliśmy swój plan, który zrealizowaliśmy bardzo dobrze. Szkoda naszych konrataków w pierwszej połowie, bo mogliśmy to lepiej wykończyć. Straciliśmy gola po tym, przed czym ostrzegałem, czyli stałym fragmencie gry. Nie upilnowaliśmy w kryciu.

- W drugiej połowie mieliśmy więcej z gry, ale sytuacji nie stworzyliśmy. W perspektywie meczu z Podbeskidziem chcieliśmy ściągnąć Michała Fidziukiewicza wczesniej, ale go zostawiliśmy i jego piękna bramka dala nam trzy punkty. Zespół pokazał charakter w ostatnich dwóch meczach. Strzeliliśmy sześć goli i straciliśmy tylko jednego. Idziemy w dobrym kierunku.

Marcin Brosz:
- Takie prestiżowe mecze jak dzisiaj na pewno podwójnie bolą i to widzieliśmy. Po sytuacji Suareza wszyscy wierzyliśmy, że zdołamy strzelić upragnioną bramkę, ale strzelił ją zespół Zagłębia. Nie mieliśmy kolejnych sytuacji, chociaż dążyliśmy do tego. To był nie tylko mecz o punkty, ale i o prestiż. Skomplikowała nam się sytuacja w tabeli, bo liczyliśmy, że po solidnym meczu z Olimpią Grudziądz zrobimy kolejny krok w dobrą stronę. Punktować w każdym meczu to jest klucz do awansu


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (24)
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 13.04.2017 r, o godz. 20:09

    Lysy serio dal slaba zmiane. Powolne przyjecie pilki, rozgladanie sie i strata. Coz, moze potrzebuje posiedziec na lawie. W porownaniu do Milewskiego wypadl naprawde blado.A jezeli chodzi o straty to chyba serio trzy zaliczyl. Ogladalem z trybuny, zakamuflowany..
    Ale nie byłem sam, kilka znajomych twarzy wypatrzylem.
  • Steff Steff napisał(a) 13.04.2017 r, o godz. 18:58
    Ja oglądałem mecz w TV i powiem szczerze, że \"Łysy\" mnie nie zachwycił. Zagrał słabo i rzeczywiście miał kilka nieudanych zagrań, które zawodnikowi z tym doświadczeniem nie powinny się przydarzyć. Są 3 punkty i utarty nos tym zza Brynicy? I to najważniejsze :)
    Każdy się kiedyś wypala i traci na wartości. I niech to będzie mój komentarz co do byłych naszych zawodników. Ważne jest, aby pragnienia i dążenia nas kibiców pokrywały się z klubem, zarządem i zawodnikami czyli EX :)

    steff
  • pol13 pol13 napisał(a) 13.04.2017 r, o godz. 16:44
    Akurat ja wszedłem jako jeden z pierwszych melon :)

  • melon melon napisał(a) 13.04.2017 r, o godz. 15:38
    pol13 mowisz ze widziałeś trzy straty Lysego.Ciekawe jak to zobaczyłeś jak nas na mecz nie wpuscili,a o godz 21.28 już jechaliśmy z powrotem więc nie pisałeś z pod stadionu.

  • MaciejEm MaciejEm napisał(a) 13.04.2017 r, o godz. 10:46
    Panowie, a ja powiem jedno - Wszyscy na podbeskidzie!!!! Pokażmy, że u nas też może być ogień !

  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 13.04.2017 r, o godz. 09:09
    Witajcie . Znowu ruszyła fala krytyki co piszą coś innego niż Rotwajler bo pisze prawdę. Zagłębie niech gra i wygrywa a stadion będzie dopuszczony do gry gdyż Wisła grała na nim jak oni mieli swój w budowie.Panowi więcej szacunku do siebie i bez obelg bo nie piszą tego dzieci tylko ludzi myślę dorośli. Wesołych świąt.

  • eMeR eMeR napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:30
    @Lorn - amen :)
  • Lorn Lorn napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:28
    Panowie dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie :P
    Dzisiejszy mecz się pięknie ułożył, cyGanów też ograliśmy, ale na jakim farcie to chyba wszyscy pamiętają.
    Ta \'seria zwycięstw\', o której mówicie to raptem dwa mecze, a mecz z Podbeskidziem będzie trzecim w ciągu siedmiu dni -to też ślad w fizycznym przygotowaniu zostawia (zwłaszcza teraz gdy mamy tam wakat na stanowisku).

    O awansie i ewentualnych licencjach pogadamy jak po 33 kolejkach będziemy na \"zielonym\" -nie popadajmy w hurraoptymizm po pierwszym wygranym meczu i nie wieszajmy ich na drzewach po porażce. Dla mnie wystarczy jak na początek nie będą wstydu przynosić.
    Byle nie było więcej takich meczy jak ten z Tychami, Sandecją czy Pruszkowem.
  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:25
    Dokladnie....odwroccie tabele do cholery :)

  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:22

    Stadion dopuszcza bez problemu!

  • supergs1 supergs1 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:22


    Wesołych Świat wszystkim życzę, a jest duża szansa ze dzięki miedzy innymi Zagłębiu będą.

    Ps. dołączam się do apelu aby z aktualizować tą tabele bo mnie w oczy razi ten gKS na drugim miejscu
  • eMeR eMeR napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:21
    o ile mnie pamiec nie myli Zaglebie juz w xtraklase sie bawilo (stosunkowo niedawno) i jakos Ludowy spelnial wymogi, mozliwe ze sie myle... to byly czasy gdy niejaki Ujek grywal i niejaki handel meczami sie odbywal...jeden z nielicznych meczy wygranych to byl mecz Legla... i jeszcze osobiscie pamietam jak na patelni choralne spiewy byly ze, bojcie sie chamy, ze nigdy wiecej II ligii, moze I... pamiec zawodzi...
  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:18
    To ja też wchodzę zakład skoro połoweczke stawiasz:)
    Wygrają bankowo!

  • supergs1 supergs1 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:17


    do Pankracy

    Przyjacielu abyś miał racje, zakład przyjmuje. Stawiam w poniedziałek 0,5 jak masz racje - Dąbrowa Górnicza Mydlice.



    Co zrobi zarząd jak by udało się awansować, stadion Ludowy zostanie dopuszczony do gry na nim w ekstraklasie? Bo to właśnie on może być hamulcem na drodze do awansu.
  • Pankracy Pankracy napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 22:07
    Supergs1, a ja jestem gotów się założyć, że wygramy!
    Dawno nie było takiej serii zwycięstw, dlatego chłopaki wygrają dla nas na zajączka ;)
  • supergs1 supergs1 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:53


    Chłopy, po co ta napinka?
    gks i górnik dostali w dupę i to jest najważniejsze!!!!!!!


    Fidziu - \" kat ślązaków\"


    Obawiam się że w sobotę nie wygramy, ponieważ byli byśmy mocnym kandydatem do awansu, a w tym roku nie jest nam to dane, wiec trzeba zacząć tracić punkty.

    Ale podobnie jak w poprzednim sezonie najważniejsze mecze wygrane. :)
  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:39

    Lysy juz klasę pokazał
  • Pankracy Pankracy napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:36
    To się chwali kolego, że można na Ciebie liczyć!
    Proszę tylko, żebyś mnie nie obrażał! OK?!
    Drużyna przegrywała narzekałeś! Teraz wygrali drugi mecz z rzędu, a Ty znów psujesz wszystkim nastrój pisząc że trzeba kogoś wyrzucić!
    Więcej optymizmu. Łysy jeszcze pokaże klasę ;)
  • eMeR eMeR napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:32
    wesole forum, nie ma co, na palcacha az dwoch rak mozna policzyc osoby udzielajace sie na tym forum a i tak bez napinki si nie obejdzie;)
  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:28
    Pankracy. ...bo ci żyłka peknie lamus ie!
    Nie osadza jestem happy z wyniku i nadmienię tylko sugerując ze bez Matusiaka ta maszynka dobrze funkcjonuje.
    A pisze spod stadionu komputerowy napinacze.

  • Pankracy Pankracy napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:24

    Przestań chłopie jątrzyć, że trzeba jeszcze Matusiaka wyrzucić.
    Jaki Ty mecz oglądałeś, bo ja nie widziałem żeby Łukasz miał tyle strat?!
    Może styl w jakim wygraliśmy nie był imponujący, ale trzy punkty jadą do Sosnowca.
    Zbieraj dupsko z przed komputera i w sobotę na Ludowy! W sobotę możemy mieć 9 pkt w trzech meczach.
  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:08
    Nie ujmuje zaslug dudkowi ale jego czas już jakiś czas temu dobiegł końca.
    Nikogo po dupie nie całował a na pewno nie drewno Matusiaka.
    Skup się lepiej na sobie i tyle.

  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 21:04
    Przestań już przesadzać! Jak Dudek strzelał karne, jak Mausiak strzelał bramki to byście ich po doopie całowali. Tamten temat jest zamknięty. A straty Bartczaka liczyłeś? Skup się na faktach a nie na pierdołach. Teraz Podbeskidzie...
  • pol13 pol13 napisał(a) 12.04.2017 r, o godz. 20:36

    Brawo Panowie!!!!
    Bez lansatora z plejady jak widać da się grać! !!!
    Jeszcze Matusiak out i będzie git bo ledwo wszedł i miał 3 straty!