Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Kluczborku JP, 2017-04-08, 21:25

- Mam nadzieję, że to będzie moment przełomowy, ale nie zapominajmy, że liga jest bardzo trudna i wyrównana - powiedział po meczu w Kluczborku Dariusz Banasik.
Konferencja prasowa po meczu w Kluczborku

Dariusz Banasik:
- Pierwsza połowa była perfekcyjna w naszym wykonaniu, a za drugą połowę chcę usprawiedliwić zespół, bo mamy w perspektywie mecz w środę z Górnikiem Zabrze i chcieliśmy zagrać ekonomicznie, co było widoczne. W tym tygodniu było Wiele zamieszania i trudnych decyzji i zastanawialiśmy się jak zespół zareaguje. Gospodarze są na ostatnim miejscu, ale u siebie punktują. Chcę podziękować zawodnikom i władzom klubu za spokój, jaki miałem w ostatnim tygodniu. Wracamy w dobrych nastrojach, ale jest pokora, bo to dopiero drugi mecz wygrany przez nas wiosną.

-  Analizowaliśmy grę przeciwnika bardzo dokładnie i zmieniliśmy praktycznie wszystko - ustawienie, taktykę i stałe fragmenty gry. Każda zmiana byla na plus. Konrad Michalak robi różnicę w każdym meczu, w którym gra. Miał się ustawiać szeroko i grać jeden na jeden. Przy lepszej współpracy z Michałem Fidziukiewiczem mógł kilka sytuacji lepiej sfinalizować.

- Zastanawialiśmy się, czy to będzie moment przełomowy i mam nadzieję, że tak będzie, ale nie zapominajmy, że liga jest bardzo trudna i wyrównana. Czeka nas jeszcze wiele meczów. Musimy grać mecze na pełnym zaangażowaniu i wykorzystywać sytuacje. W meczu ze Zniczem mieliśmy więcej z gry i lepsze sytuacje, ale nie bylo bramek.

Tomasz Asensky:
- Liczyliśmy, ze po niezłym występie z Górnikiem nasze morale jest na takim poziomie, że potrafimy przeciwstawić się kolejnemu silnemu zespołowi. Zawiodła skuteczność w bronieniu stałych fragmentów gry. Życie nas szybko zweryfikowało. Zgubiliśmy krycie przy stałym fragmencie gry i zostaliśmy trafieni, a potem paradoksalnie straciliśmy gole z kontr po naszych stałych fragmentach gry. Z kolei my mając dobrą sytuację nie strzelamy gola i to jest ta róznica. Przegraliśmy zasłużenie.


Galeria MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • eMeR eMeR napisał(a) 08.04.2017 r, o godz. 22:28

    nic tylko sie cieszyc chwila choc jak czlowiek pomysli ze gdyby Zaglebie gralo tak jak na poczatku sezonu juz dawno swietowalibysmy awans...CZAS NAJWYZSZY PODZIEKOWAC warszafce ZA AKTUALNA FORME WSPOLPRACY, mamy swoja tradycje, mamy swoja historie, zajebali nam trenera, zajebali nam napastnika - swojego czasu przerabialismy juz podobna forme pomocy na linii Polska - ZSRR, my wysylalismy im wegiel, a do nas... a do nas wracaly puste wagony (czy jakos tak ;) )
  • lewik 1950 lewik 1950 napisał(a) 08.04.2017 r, o godz. 21:41    Dziękuję za trzy punkty. Mam prośbę odpowiedzialną osobę za tabelę aby ją zaktualizował.DZIĘKUJĘ.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony