Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Nowak: Skuteczność przyjdzie (pt), 2017-03-05, 15:05

- Straciliśmy bardzo głupią bramkę, ale pokazaliśmy, że nie poddajemy się do końca i z przebiegu gry zasłużyliśmy na zwycięstwo - powiedział po spotkaniu ze Stomilem pomocnik Zagłębia Tomasz Nowak.
Tomasz Nowak: Skuteczność przyjdzie

Tomasz Nowak: - Myślę, że forma z każdym meczem będzie rosła. Spotkania ligowe mają to do siebie, że jest inna presja niż w sparingach. Nie zagraliśmy złego meczu. Straciliśmy bardzo głupią bramkę, ale pokazaliśmy, że nie poddajemy się do końca i z przebiegu gry zasłużyliśmy na zwycięstwo, ale są sytuacje, które trzeba wykorzystywać.

Stomil stworzył sobie jedną sytuację i ją wykorzystał. Do przerwy mieli kontry, które nie kończyły się strzałami, bo szybko je przerywaliśmy. Groźniejsi byli ze stałych fragmentów, których było sporo. Jako cały zespół pracowaliśmy ciężko na to, by nie stracić bramki, którą w prosty sposób straciliśmy, a sami wiemy jak ciężko jest kreować sytuacje. Myślę, że skuteczność przyjdzie. To kwestia oczyszczenia głowy i większej wiary w siebie.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony