Martin Pribula po meczu z Miedzią - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Martin Pribula po meczu z Miedzią JP, 2016-10-16, 21:08

Strzelec bramki dającej Zagłębiu zwycięstwo w meczu z Miedzią Legnica pochwalił grę defensywną całego zespołu.
Martin Pribula po meczu z Miedzią

- Miedź ma dobrych zawodników, ale my chcemy grać swoją piłkę i nie patrzymy na to, kto stoi obok. Analizowaliśmy Miedź i Forsell był wyróżniającym zawodnikiem. Myślę, że defensywa dobrze go broniła. Nie miał dużo przestrzeni, oddał parę strzałów, ale daliśmy mu radę.

- Cieszy, że po dłuższej przerwie zagraliśmy dobrze z tyłu. Zawsze traciliśmy dużo bramek, a dzisiaj było zero z tyłu. To jest podstawa. Dobrze ustawialiśmy się w defensywie i byliśmy blisko siebie. Miedź nie miała za dużo miejsca i nie stwarzała sobie za dużo sytuacji.

- Cały tydzień męczyłem się z tą kontuzją i w drugiej połowie, im bardziej byłem zmęczony, już to czułem. Jak oddałem strzał, to trochę poczułem ból. Patrzyłem już do przodu, żeby tego nie pogłębić.

- Dzisiaj chcieliśmy wygrać. Patrzymy pod kątem meczu. Na tabelę jest jeszcze za wcześnie patrzeć.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony