Tomasz Nowak po meczu w Bielsku-Białej - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Nowak po meczu w Bielsku-Białej (pt), 2016-09-16, 21:11 źródło: własne

- Byliśmy zespołem od początku do końca - powiedział po meczu Tomasz Nowak podkreślając też, że Zagłębie lepiej od Podbeskidzia wytrzymało ten mecz pod względem fizycznym.
Tomasz Nowak po meczu w Bielsku-Białej

Tomasz Nowak:
- Byliśmy zespołem od początku do końca. Zawsze sobie mówimy, że będą momenty ciężkie na boisku i wtedy musimy pokazywać że jesteśmy zespołem. Ważne było też przygotowanie fizyczne i to zadecydowało, że potrafiliśmy wygrać ten mecz. Byliśmy w bardzo dobrej sytuacji, a później w bardzo trudnej. To pokazało, że nasze zachowaliśmy chłodne głowy od początku do końca. Bardzo się z tego zwycięstwa cieszymy, lecz od poniedziałku myślimy już o kolejnym meczu. Ten mecz dał nam tylko 3 punkty i nic więcej.

- Mamy świadomość, że to był super mecz dla wszystkich, co byli poza boiskiem. Na początku Podbeskidzie miało bardzo dużo sił, wyszli na nas wysoko i nadążali za nami. Jednak z biegiem czasu zdaje mi się, że to my byliśmy lepiej przygotowani i motorycznie lepiej wytrzymaliśmy ten mecz. Po przerwie rywale odpoczęli i znowy ruszyli mocniej
ale my do końca to fizycznie wytrzymaliśmy.

- Przed sezonem każdy może powiedzieć, że walczy o Ekstraklasę. Przychodząc tutaj w rozmowach z prezesem nie odczułem żadnego nacisku że Zagłębie musi awansować. Musimy żyć z tygodnia na tydzień. Doświadczenie mnie nauczyło, że będąc w Górniku i robiąc awans tak się gra najlepiej. Trzeba zrobić analizę i wyciągnąć wnioski z błędów, które popełniliśmy. Musimy twardo stać na ziemi bo to dopiero 9 kolejek i za chwilę nikt może o nich nie pamiętać.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • supergs1 supergs1 napisał(a) 16.09.2016 r, o godz. 22:18
    Tomku, jesteś jednym z najlepszych pomocników od wielu lat w Zagłębiu. Dawno, dawno temu jak Jacek Berensztajn (bodajże z gks bełchatów ) przeszedł do Zagłębia wydawało mi się że damy radę z nim w ekstraklasie, ale on to może ci co najwyżej bidon podawać.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony