Konferencja prasowa po meczu w Olsztynie - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Olsztynie JP, 2016-08-14, 22:38

Jacek Magiera uważa, że wynik meczu był sprawiedliwy, a szkoleniowiec Stomil uznał, że za wyjątkiem strzelenia bramki, plan był zrealizowany w 100 procentach.
Konferencja prasowa po meczu w Olsztynie

Jacek Magiera (trener Zagłębia):
- Przyjeżdżając do Olsztyna, wiedzieliśmy jak gra zespół Stomilu. Wiedzieliśmy, że jest to bardzo groźny zespół, że potrafi grać w piłkę, potrafi wyprowadzić szybki atak. Wiedzieliśmy jak broni, analizowaliśmy grę tego zespołu. To się jak najbardziej potwierdziło, zarówno w pierwszej, jak i drugiej części gry. Trzeba powiedzieć, że zarówno Stomil jako gospodarz, jak i my jako goście mieliśmy swoje sytuacje do tego, aby strzelić gola. Żadna z drużyn tego nie zrobiła, mecz zakończył się wynikiem 0:0. Z przebiegu meczu uważam, że sprawiedliwym.

Adam Łopatko (trener Stomilu):
- Przede wszystkim wielki szacunek dla zawodników za włożony wysiłek, bo wiemy doskonale, że w czwartek graliśmy bardzo ciężki mecz z dogrywką i piłkarze zostawili bardzo wiele. Dziś było podobnie. Mecz miał różne fazy. Oczywiście mieliśmy plan na to spotkanie i realizowaliśmy go konsekwentnie. Poza zdobyciem bramki ten plan był zrealizowany w 100 procentach, bo zagraliśmy na zero z tyłu. Trzeba przyjąć ten punkty z godnością i dalej pracować i realizować cele, które sobie postawiliśmy, dalej analizować kolejnych przeciwników i iść krok po kroku do przodu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony