Konferencja po meczu z Wisłą Kraków - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu z Wisłą Kraków (pt), 2016-08-09, 22:17

- Muszę pochwalić drużynę za to, że na tle utytułowanego przeciwnika odważnie grała w piłkę - powiedział po meczu Jacek Magiera, który odniósł się też do czerwonej kartki dla Żarko Udovicicia.
Konferencja po meczu z Wisłą Kraków

Jacek Magiera: - Dobre spotkanie dla kibiców do oglądania, natomiast cieszyłbym się bardziej, gdybyśmy wygrali. Mecz walki, do ostaniej chwili pod obiema bramkami było gorąco. Zarówno Wisła, jak i Zagłębie, stworzyły sobie wiele okazji. Muszę pochwalić drużynę za to, że na tle utytułowanego przeciwnika zagrała odważnie i grała w piłkę. Trenerowi Wdowczykowi gratuluję awansu i życzę powodzenia w Pucharze Polski. My żegnamy się z Pucharem i skupiamy się na lidze. Pracujemy dalej i walczymy o swoje marzenia.

Byłem zaskoczony czerwoną kartką dla Udovicicia i nawet powiedziałem sędziemu,  że to wejście było przypadkowe. Było wiele kontrowersji, ale zostawmy to, bo i tak nie zmienimy wyniku. Na pewno to spowodowało, że musieliśmy grać inaczej. Przeszliśmy na trójkę obrońców, grając przeciwko jedenastce. Trudno wtedy budować sytuacje, chociaż w ostatniej minucie Tin Matić miał znakomitą okazję. Liczy się skuteczność. Ja bym nie pokazał czerwonej kartki, ale na szczęście jestem trenerem, a nie sędzią.

Dariusz Wdowczyk: - Dla kibiców to było emocjonujące spotkanie, bo zobaczyli 120 minut walki na boisku. Cieszy mnie to, że awansowaliśmy do kolejnej rundy, aczkolwiek w wielu momentach nie prezentowaliśmy poziomu ekstraklasowego. Myślę, że wielu moich piłkarzy ma nad czym myśleć i nad czym pracować, żeby grać jeszcze lepiej. Najważniejsze, że jesteśmy w kolejnej rundzie, ale też sporo słów krytyki piłkarze usłyszeli za to spotkanie. Chcąc reprezentować ekstraklasę, musimy grać na poziomie ekstraklasowym. Dzisiaj, jak już mówilem, tak nie było.

 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony